Podberáková rúčka na feeder

Zdravím,
chcel by som sa opýtať aké používate typy podberákových rúčiek. (dĺžka, ideálna váha a pod.+ ideálny priemer hlavy podberáku) a aké máte skúsenosti s nimi. Chcel by som si kúpiť nejakú kvalitnú ľahšiu podberákovú tyč, ktorá aj niečo vydrží pri častom používaní možno aj pri používaní na pretekoch.

Vopred dik za odpovede
Autor diskuse: Orbi - Profil , 5.4.2011 feeder - náčiní, doplňky

skroby - Profil | Út 22.4.2014 18:55:18

zdravim,neznáte někdo tuhle ručku? http://www.milorybarskepotreby.cz/podberaky-tycoon

    skroby - Profil | Út 22.4.2014 18:45:18

    chřenovák >> na tu jsem taky koukal,ale chtěl bych jí vidět a u nás snad nikdo trabucco nevozí,asi budu muset zajet do újezdu

      skroby - Profil | Út 22.4.2014 18:44:17

      chřenovák >> tak u nás hlídá přítelkině,tak je to v pohodě:-)

        chřenovák - Profil | Út 22.4.2014 17:13:59

        skroby >> Z Prahy tom mam taky kousek jenom hlídaní dětí

          skroby - Profil | Út 22.4.2014 16:53:23

          chřenovák >> aha,no mě by ty roztoky vyhovovaly,mám to blíž:-)

            chřenovák - Profil | Út 22.4.2014 16:11:44

            skroby >> je malo vody v Sázavě

              skroby - Profil | Út 22.4.2014 15:24:54

              chřenovák >> no ty měly bejt původně,ale doufám že to daj vědět včas,chystáme se na sázavu trénovat tak abychom nejeli zbytečně

                chřenovák - Profil | Út 22.4.2014 14:40:36

                skroby >> Bude změna divize misto Sázavy budou asi Roztoky

                  Uncle FIDO - Profil | Út 22.4.2014 12:23:55

                    skroby - Profil | Út 22.4.2014 8:25:16

                    chřenovák >> mam 170,ale v autě už je to na fousek :-)

                      chřenovák - Profil | Út 22.4.2014 6:57:11

                      skroby >> jestli ma futro 160 tak v pohodě

                        skroby - Profil | Út 22.4.2014 6:55:40

                        chřenovák >> aha,to už bych měl problém dostat do auta:-)

                          chřenovák - Profil | Út 22.4.2014 6:53:53

                          skroby >> dvojdíl asi 176cm

                            skroby - Profil | Út 22.4.2014 5:43:03

                            chřenovák >> to je ta 2dilna?

                              chřenovák - Profil | Po 21.4.2014 22:15:39

                              skroby >> mam tuhle je o trošku dražší a delka 3,30

                                skroby - Profil | Ne 20.4.2014 17:38:55

                                Zdravim,nemáte nějaký typ na dělenou ručku kolem 1500.- ? teď mám mivardi x-celsion net 4,4m,ale chtěl bych něco nového a lepšího.Díky moc

                                  standas - Profil | Čt 30.5.2013 23:24:49

                                  moje nová a extra pevná ručka

                                    Radek87 - Profil | Út 28.5.2013 17:28:55

                                    za mě middy the works.Jsem sní maximálně spokojenej,neni to žádná žvejka ani násada od koštěte a ke všemu neni nijak extra drahá

                                      kut - Profil | So 25.5.2013 16:56:23

                                      mám od fa COMIC čtyřmetrovou dva roky a celkem drží,používám jen tři metry to stačí bohatě,a síťka je lepší vetší.