Podberáková rúčka na feeder

Zdravím,
chcel by som sa opýtať aké používate typy podberákových rúčiek. (dĺžka, ideálna váha a pod.+ ideálny priemer hlavy podberáku) a aké máte skúsenosti s nimi. Chcel by som si kúpiť nejakú kvalitnú ľahšiu podberákovú tyč, ktorá aj niečo vydrží pri častom používaní možno aj pri používaní na pretekoch.

Vopred dik za odpovede
Autor diskuse: Orbi - Profil , 5.4.2011 feeder - náčiní, doplňky

Nxmimak - Profil | Út 24.4.2012 18:16:33

Johny65 >> náhodou jo, kupoval jsem to jako komplet. Nevim co je to za tip ale drží jako skála.

    NJohny65 - Profil | Út 24.4.2012 18:12:13

    xmimak >> Jj děkuju asi do ní půjdu, na moje rekreační feedrování :) A s podběrákovou hlavou od shimana náhodou zkušenost někdo nemáte?

      Nxmimak - Profil | Út 24.4.2012 18:10:45

      Johny65 >> Já jí mam v délce 3,5m, je trochu těžší než kámošovo od Mivardi ale neni to tak hrozný. A po roce se mi vytrhl závit, ale to jsem po.ral já když jsem se snažil vyprostit splávek z větví :-)

        NJohny65 - Profil | Út 24.4.2012 18:01:31

          Nvojtabo - Profil | Ne 22.4.2012 22:08:01

          Rybkin >> Tak s tím souhlasím,mám jí dva roky a chovám se k ní jako čuně a až na to že je fakt gumová a už jí mám totálně omlácenou a poškrábanou tak za ty peníze držák...

            Noskus - Profil | Ne 22.4.2012 20:34:41

            Lejboj >> hmm,zajímavé :-)

              NRybkin - Profil | Ne 22.4.2012 18:23:32

              kasch >> solich76 - 22.4.2012 10:28:47 >>Já tu nejlevnější Mivarďáckou ručku měl docela dlouho.Je těžší,žvejkavá a nejsou moc dobře přidělaný ty závity na očko.Pokud dobře přilepíš závit a skousneš tu váhu a gumovost laminátu vydrží ti dlouho.Já ji válel v písku,po šutrech a vydržela.Na druhou stranu jak tu někdo již psal co bys chtěl za dvě kila.Za ty prachy je dobrá

                Nbajas - Profil | Ne 22.4.2012 18:15:11

                kasch >> solich76 - 22.4.2012 10:28:47 >> tuhle tyč vlastním od tohoto roku zatím spokojenost nejvetsi rybu jsem s ní podebíral kapra 62 a uz sem se bál že praskne, ale vydrzela a na to moje chytani to staci

                  NMartinPr - Profil | Ne 22.4.2012 17:50:48

                  kasch >> solich76 - 22.4.2012 10:28:47 >> já mám tuhle http://mivardi.cz/productdetail.aspx?id=MIV-PSLN400​ a jsem sní spokojenej, záleží jak se k tomu budeš chovat. já jsem dvoukilového kapříka v klidu podebral a na koncovym dílu vyzvedl na břeh

                    NOťas 1 - Profil | Ne 22.4.2012 13:31:22

                    kasch >> solich76 - 22.4.2012 10:28:47 >> Jo, jo, já jsem se snažil s ní vytáhnout kilového kapříka a středový díl se mi spirálovitě rozletěl. Osobně NEDOPORUČUJI!!!

                      Nsolich76 - Profil | Ne 22.4.2012 11:02:02

                      ok díky chlapi

                        Npaia - Profil | Ne 22.4.2012 10:39:47

                        kasch >> solich76 - 22.4.2012 10:28:47 >> za dvě stovky to nebude žádná hitparáda. já mám Mivardi Force Net a jak se chovala s kapříkem, můžeš vidět tady... http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=26247

                          Nskroby - Profil | Ne 22.4.2012 10:32:16

                          kasch >> solich76 - 22.4.2012 10:28:47 >> ahoj,já jsem jí měl,ale nikdy jsem s ní velkou rybu nepodebíral,ale možná bych se toho i bál.přišla mi dost těžká a měká

                            Nsolich76 - Profil | Ne 22.4.2012 10:28:47

                            nemáte někdo tuto podběrákovou tyč? Píšou sice že je určena k podebírání velkých ryb ale ......
                            http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/podbera​ky-gaffy/podberakove-dily-sitky/podberakova-tyc-tel​eskopicka-mivardi-power-net-3-m

                              NLejboj - Profil | Ne 22.4.2012 10:24:25

                              a jeste jednou

                                NLejboj - Profil | Ne 22.4.2012 10:24:12

                                Jedna exkusivni, delka 2m, material smrk, vaha pul kila, zapusteny zavit, rucni domaci vyroba

                                  NReznik76 - Profil | Út 10.4.2012 20:46:39

                                  jariss >> dokonce ještě kratší :-))) 2,5m a za dva roky sem se nedostal do situace kdy bych si neporadil :-))))
                                  http://www.middytackle.com/products/?id=1361&p=5&c=​E&t=E1

                                    Njariss - Profil | Út 10.4.2012 19:07:41

                                    meteor >> Nevím, co to je za materiál, ale z jedné strany to je klasika smyčkový (bílé smyčky) suchý zip a na druhé straně je červený filc, nebo co to je. Když to sepneš, tak to hezky drží a máš co dělat, abys ten pásek rozpojil. Kupoval jsem je tady: http://www.rsp-fishing.cz/doplnky/zip-na-pruty-team​-dragon-maly
                                    Fotím stařičkým rybářským digitálem BENQ, tak je možné, že už nějakou to ťafku foťák dostal.

                                      Njariss - Profil | Út 10.4.2012 19:00:35

                                      Reznik76 >> Kratší 3m, nebo ještě méně?
                                      Zase oceňuji ty 4m délky, ty jsou vhodné na Vltavu (např. V7nad soutokem), kde máš vysoký vydlážděný břeh, kór za nízkého stavu vody.

                                        Nmeteor - Profil | Út 10.4.2012 19:00:17

                                        jariss >> tak to jo, buďto ale máš zvláštně nastavený foťák (že má snímek posunutu červenou do růžové) anebo mám já blbě nastavené LCD (v což nedoufej :-)).
                                        To je klasická neoprénka, je tak? Anebo latexová (že se tak leskne)?