Podberáková rúčka na feeder

Zdravím,
chcel by som sa opýtať aké používate typy podberákových rúčiek. (dĺžka, ideálna váha a pod.+ ideálny priemer hlavy podberáku) a aké máte skúsenosti s nimi. Chcel by som si kúpiť nejakú kvalitnú ľahšiu podberákovú tyč, ktorá aj niečo vydrží pri častom používaní možno aj pri používaní na pretekoch.

Vopred dik za odpovede
Autor diskuse: Orbi - Profil , 5.4.2011 feeder - náčiní, doplňky

NReznik76 - Profil | Út 10.4.2012 18:52:47

jariss >> já mam slabý ručičky, pořídil sem si kratší a lehčí Middi CarbonLive 3G

    Njariss - Profil | Út 10.4.2012 18:44:27

    paia >> A nejsou špatný, ne. Alespoň jsou relativně solidně viditelné i v trávě, nebo rákosí, ne :-))

      Npaia - Profil | Út 10.4.2012 18:28:06

      jariss >> ty pásky mám taky... ;o)

        Njariss - Profil | Út 10.4.2012 18:08:15

        meteor >> To je páska v podobě suchého zipu a není růůůžžováá, ale červená + bílé smyčky a bílým písmem je na ní napsáno "dragon".

          Nmeteor - Profil | Út 10.4.2012 18:02:05

          jariss >> OT: ta růžová páska je přísná :-) to jsou tvoje pruty nebo paňmámy? :-)

            Njariss - Profil | Út 10.4.2012 17:03:42

            Reznik76 >> No jo, ale to není chyba materiálu, za to si můžeš sám :-((
            Používáš ji ještě, nebo máš lepší zboží? Myslím si, že poměr cena / výkon je více než dost dobrá :-))
            Alespoň já to tak cítím :-))

              NReznik76 - Profil | Út 10.4.2012 16:53:01

              jariss >> taky sem jí měl, dokud mi při rozdělávání jen na 3m neuplaval konec Berounkou :-)))

                Njariss - Profil | Po 9.4.2012 20:55:40

                Používám několikátou sezónu ručku Feeder Match ve 4 m. Spokojenost největší, v té době za nějakých 350,-Kč

                  NCalex - Profil | Po 9.4.2012 20:05:04

                  Používám ručku Shimano Beast Master AX LNP 300. Vyrobena z karbonu XT60-Biofibre. Pevná s krátkým posledním dílem pro lepší manipulaci.D-3m.

                    Noskus - Profil | Po 9.4.2012 11:05:50

                    Také skvělá rúčka....

                      Nplavan - Profil | Po 9.4.2012 10:30:22

                      Jan Fan Čundl >> zatím o žádné nevíme.

                        Nnumen - Profil | Po 9.4.2012 10:28:01

                        plavan >> jedna velikonoční

                          NJan Fan Čundl - Profil | Po 9.4.2012 9:32:59

                          Nevíte, jestli je někde k sehnání ta middyna LTX v oválným tvaru?..tu trojúhelníkovou nechci :-)

                            Nplavan - Profil | Ne 8.4.2012 21:53:35

                            Na konci šroubení se zátkou.

                              Nplavan - Profil | Ne 8.4.2012 21:52:21

                              Závit na očko ( podběrákovou hlavu ) je na posledním díle.

                                Nplavan - Profil | Ne 8.4.2012 21:42:50

                                Transportní délka 122cm.

                                  Nplavan - Profil | Ne 8.4.2012 21:39:43

                                  Omotání modrou izolačkou nemůže uškodit.

                                    Nplavan - Profil | Ne 8.4.2012 21:37:29

                                    Váha třímetrové ručky hodně dobrá.

                                      Nplavan - Profil | Ne 8.4.2012 21:34:17

                                      Dost dobrá ručka byla za sedm stováků Trabucco Impact. Zprávy od dovozce bohužel byly takové, že už tyto ručky nebudou.
                                      Může se devítiletému synovci takový design nelíbit ?

                                        Nyemanm - Profil | So 7.4.2012 12:51:33

                                        mladej candat >> No ja jí na pár obchodech našel,ale žádný v Brně a abych si jí nechával poslat a dal za hlavu 500, to se mi fakt nechtělo.
                                        Nemáš za co. Časem snad dám ještě fotku od vody