Podberáková rúčka na feeder

Zdravím,
chcel by som sa opýtať aké používate typy podberákových rúčiek. (dĺžka, ideálna váha a pod.+ ideálny priemer hlavy podberáku) a aké máte skúsenosti s nimi. Chcel by som si kúpiť nejakú kvalitnú ľahšiu podberákovú tyč, ktorá aj niečo vydrží pri častom používaní možno aj pri používaní na pretekoch.

Vopred dik za odpovede
Autor diskuse: Orbi - Profil , 5.4.2011 feeder - náčiní, doplňky

Nmladej candat - Profil | So 7.4.2012 12:47:19

yemanm >> To LTX se mi teda taky moc líbí ta pogumovaná síť nemá chybu.....budu si na ní muset počkat.....ale ta tvoje hlava je taky moc pěkná......hlavně jí nezapomeň v autě když nebude ještě pořádně uschlá.....":o)
Díky za info...":O)

    Nyemanm - Profil | So 7.4.2012 12:30:26

    mladej candat >> chtěl jsem si koupit LTX, ale tu neměli. Takže mám F1-50. Bude dýl schnout a asi i trochu smrdět, ale je nádherně lehká pevná a bude hodně šetrná k rybě - je z materialu super soft. A stála nějakejch 260. Samotná váží 224 g, váha kompletu je pak na fotce. Je ale trochu menší, má 18"

      Nmladej candat - Profil | Pá 6.4.2012 20:10:17

      yemanm >> Vypadá moc pěkně a za ty prachy docela slušná tyčka ....":O)))
      Jakou máš hlavu...?

        Nkiller1 - Profil | Pá 6.4.2012 18:38:22

        yemanm >> nevypadá vůbec špatně:-)))

          Nyemanm - Profil | Pá 6.4.2012 18:29:06

          yemanm >>

            Nskroby - Profil | Pá 6.4.2012 18:20:59

            killer1 >> zdravim,tak se taky přidám do klubu s touhle hlavou middy revolver,mam jí už asi od února,ale ze slovenska,u nás sem jí nemohl sehnat

              Nyemanm - Profil | Pá 6.4.2012 18:19:37

              Tak se s vámi musím podělit o dnešní nákup ručky. Šel jsem do rybářství najisto pro Middy Baginn machine, ale nakonec jsem si koupil něco jiného... Koupil jsem si Middy White knuckle a myslím, že za ty peníze fajnová ručka. Má závit na dvou posledních dílech, takže se dá použít jako 2 nebo 3 metry. Celá váží jen 353 g, má už z výroby zesílené spoje, stejně jako pruty. Na těch 3 m se bude bohužel trochu prohýbat, ale s přihlédnutím k ceně (550) si myslím super kousek.
              Přikládám fotku váhy, kdyby někdo chtěl, pošlu i další fotky.

              Fotky mi nějak nejdou připojit.. tak zatím bez fotek

                NLejboj - Profil | Pá 6.4.2012 13:27:46

                MenFish >> To je fakt, na ty rucce od Mila je mega nalepka "Made in China", ale pokud vydrzi 2-3 sezony, budu raaaaad :)

                  NMenFish - Profil | Pá 6.4.2012 11:29:02

                  paia >> Ale zas můžu říct mam něco českého a kvalitního a ne made in china

                    NMenFish - Profil | Pá 6.4.2012 11:26:44

                    paia >> 3,5 m tyč Rozměr je 55 x 67 cm. Míra prohnutí 10 cm

                      NMenFish - Profil | Pá 6.4.2012 11:25:19

                      paia >> Bohužel to není uhlík je to kompozice hliníku a duralu váha 350 g je to pro velké chlapy a ne žádné bábovky

                        Npaia - Profil | Pá 6.4.2012 11:10:21

                        MenFish >> váha? to asi nebude žádnej uhlík....

                          NMenFish - Profil | Pá 6.4.2012 10:18:41

                          Co tomu to říkáte

                            NMenFish - Profil | Pá 6.4.2012 10:17:26

                            Tak dnes mi přišel ten to kousek jsem nadčený a poděkovat za zlaté ručičky panu Fenclovy

                              NLejboj - Profil | Pá 6.4.2012 10:15:29

                              plavan >> spoje jsou brousene, zavit jen horni dil, vse ostatni viz nize :)

                                Nplavan - Profil | Pá 6.4.2012 8:50:34

                                Lejboj >> někdo tu kdysi psal, že je to trochu měkčí tyč, ale z tvé fotky se zdá být dobrá. To má zabroušené spoje ta ručka ? Jak je dlouhá, z kolika dílů se skládá, má závit na obou posledních dílech a jaká je její transportní délka ?

                                  NLejboj - Profil | Čt 5.4.2012 10:32:36

                                  Mel jsem lamino, tam to bylo mozna 3mm :) Tohle je z meho pohledu "nic" :) Nevim, cim to doma zmerit :) Kazdopadne je to velmi tenke.

                                    Npaia - Profil | Čt 5.4.2012 10:25:13

                                    Lejboj >> tloušťka materiálu zanedbatelná? ;o)

                                      NLejboj - Profil | Čt 5.4.2012 10:22:45

                                      paia >> No ja mel starosti sam ze sebou, priste vyfoti kolega, rucka je materialove vyborna, u Prestonu jsem mel pocit, ze ji promacknu, tady ani nahodou, tuhost me dostala, prohnuti minimalni, tloustka materialu zanedbatelna. Muzu vrele doporucit.

                                        Npaia - Profil | Čt 5.4.2012 10:11:18

                                        Lejboj >> chtělo by to vidět z boku, jak se prohýbá. jak je na tom s tloušťkou materiálu? nemáš třeba pocit, že tu ručku promáčkneš? Zatím používám teleskopickou ručku Mivardi Force Net, která je sice z uhlíku, ale s velkou příměsí kompozitu, takže se docela prohýbá a ani váha není ideální, takže do budoucna uvažuju o změně.