Podberáková rúčka na feeder

Zdravím,
chcel by som sa opýtať aké používate typy podberákových rúčiek. (dĺžka, ideálna váha a pod.+ ideálny priemer hlavy podberáku) a aké máte skúsenosti s nimi. Chcel by som si kúpiť nejakú kvalitnú ľahšiu podberákovú tyč, ktorá aj niečo vydrží pri častom používaní možno aj pri používaní na pretekoch.

Vopred dik za odpovede
Autor diskuse: Orbi - Profil , 5.4.2011 feeder - náčiní, doplňky

NLejboj - Profil | Čt 5.4.2012 9:20:39

Tak Milo superba s kaprikem, foto nebylo jednoduchy :) :)

    Nbombardák - Profil | St 4.4.2012 19:41:51

    yemanm >> Mám pocit, že těch zkušeností a recenzí, tady na MRKu odznělo o této tyčce hodně. Osobně, s kvalitou nemám problém a mohu jen pochválit. Jednu jsem koupil na doporučení kamaráda při příležitosti návštěvy BVV před 3 roky a druhou jsem koupil tady v bazaru na MRKu od kolegy rybáře s nickem Kosák, kterému tímto moc děkuji. Musím to zaklepat, nikde nic nepraská a pokud je pro někoho trochu těžší a nemá třeba tu pravou několikatisícovou tvrdost, je to v této cenové relaci parádní nákup..

      Nroxtidy - Profil | St 4.4.2012 19:39:43

      nedalo mi to a jeste jsem zasel pro tem 5. dil, s kterym to ma 3,8m.
      Komplet rucka tedy skoro presne 500g

        Nroxtidy - Profil | St 4.4.2012 19:21:25

        tak jsem to taky navazil a nafotil :-)
        Nepouzil jsem 5. prodluzovaci dil, ktery ma 60cm a rucka bez neho ma 3,2m.

          NLejboj - Profil | St 4.4.2012 10:37:37

          Vcera ostry test rucky Milo Superba Techno Match, par dvoukilovych ricnich kapriku, foto bude odpo, rucka krasne tuha, zadny ohon :) Fakt spokojenost

            Nroxtidy - Profil | St 4.4.2012 8:23:03

            yemanm >> bohuzel jeste nemuzu hodnotit, zatim samy cejnci a plotice = takze jsem rucku a ocko jeste ani nepokrtil vodou :-) No a navic nemam moc srovnani, je to moje prvni rucka, jinou jsem v ruce nedrzel

              Nyemanm - Profil | St 4.4.2012 8:18:13

              roxtidy >> Moc peknej komplet, zrovna uvazuji, ze bych si presne tohle taky koupil. Muzu se zeptat, jak si s tou ruckou spokojen?
              Nebo kdokoliv kdo mate zkusenosti s ruckou http://www.tropicliberec.cz/tyce/middy-podberakova-​tyc-baggin-machine-handle-3-8m napiste prosim reference.

                NButton - Profil | Út 3.4.2012 20:06:40

                :))))))

                  Nplavan - Profil | Út 3.4.2012 10:46:17

                  Lejboj >> díky, mrknu na to.

                    NLejboj - Profil | Út 3.4.2012 10:35:01

                    plavan >> Na poslednim videu ji ma MM a je videt, jak pracuje s kaprikem v ocku :)

                      NLejboj - Profil | Čt 29.3.2012 17:58:43

                      plavan >> Az odchytam jezerni sezonu v mouse, chci se venovat feederu, takze se mozna potkame nekde kolem Prahy a tam snad bude prostor to nafotit

                        Nplavan - Profil | Čt 29.3.2012 17:44:21

                        Lejboj >> díky moc. Ještě kdyby se ti pak někdy chtělo ji vyfotit u vody, s namontovaným očke, aby byl vidět ohyb. Ale i tak děkuji.

                          Nalpo - Profil | Čt 29.3.2012 17:38:24

                          Dneska dorazil pan so zltou dodavkou a potesil ma tou prosnulou hlavou od middy.

                            NLejboj - Profil | Út 27.3.2012 15:42:40

                            A uplne posledni :)

                              NLejboj - Profil | Út 27.3.2012 15:40:58

                              A posledni

                                NLejboj - Profil | Út 27.3.2012 15:40:47

                                A jeste jeden

                                  NLejboj - Profil | Út 27.3.2012 15:40:23

                                  Neco obrazku od Mila, Superba Techno Match, 3,30m, 234g

                                    Nroxtidy - Profil | Út 27.3.2012 14:05:01

                                    paia >> no uvidime. ja myslim, ze to je v mnoha pripadech zpusobem zachazeni a ja jsem opatrny

                                      Npaia - Profil | Út 27.3.2012 14:02:47

                                      roxtidy >> tak jen za tebe doufám, ať s tou ručkou nemáš problémy, co jsem slyšel, tak se dost lámaly.

                                        Njirka mz - Profil | Út 27.3.2012 8:49:02

                                        tak konečně sem se taky dočkal, a hlava od Middy je doma :-) to jak je lehká mě skoro až vyrazilo dech, hmotnost je dost podobná jako na mým starým zlomeným silonoým očku od Colmicu