Podberáková rúčka na feeder

Zdravím,
chcel by som sa opýtať aké používate typy podberákových rúčiek. (dĺžka, ideálna váha a pod.+ ideálny priemer hlavy podberáku) a aké máte skúsenosti s nimi. Chcel by som si kúpiť nejakú kvalitnú ľahšiu podberákovú tyč, ktorá aj niečo vydrží pri častom používaní možno aj pri používaní na pretekoch.

Vopred dik za odpovede
Autor diskuse: Orbi - Profil , 5.4.2011 feeder - náčiní, doplňky

NLejboj - Profil | Út 27.3.2012 8:32:24

No bylo mi to jasny hned, ze ten mini obrazek na webu te neuspokoji, ale byl jsem plnej dojmu a pozdni vecer :)
Dneska na tom zapracuju.

    Nplavan - Profil | Po 26.3.2012 21:20:42

    Lejboj >> kdybys ji nafotil, zvážil a nafotil i celou ručku podél při nasazeném očku s ručkou ve vzduchu, byli bychom rádi, já tedy ano.

      NLejboj - Profil | Po 26.3.2012 20:09:56

      Tak jsem poridil karbonovou Milo http://www.milorybarskepotreby.cz/podberaky-superba​-technomatch
      vypada pekne, je docela lehka, hlava je obligatni od Middy :)

      Na oko pekny komplet tak doufam, ze to bude i komplet prakticky

        Nkiller1 - Profil | Ne 4.3.2012 17:10:46

        roxtidy >> pěkný:-))

          Nroxtidy - Profil | Ne 4.3.2012 15:55:20

          komplet MIDDY :-)

            NCiffik - Profil | So 3.3.2012 0:36:44

            =) až se vyspinkám dojede pán s dodávkou a přiveze mi middinu....snad ani neusnu =)

              Nkiller1 - Profil | Pá 2.3.2012 22:15:13

              Jiras89 >> dobře:-))

                NJiras89 - Profil | Pá 2.3.2012 21:29:41

                killer1 >> prave ze ne :).. je upne v pohode :).. je velka a paradne se do ni vlezou kapricic pres 50.. a nemusim je honit a kroutit v mele hlavne

                  NRTckar - Profil | Pá 2.3.2012 18:50:03

                  roxtidy >> snad ne ale to ukáže čas a až pořádný úlovky to prubnou :D

                    Nroxtidy - Profil | Pá 2.3.2012 18:49:05

                    RTckar >> jde jen o to, aby to nemelo tendenci uvolnovat se a vypadnout

                      NRTckar - Profil | Pá 2.3.2012 18:47:06

                      roxtidy >> v praxy to řešit nebudeš tak dobrý :) ten poslední díl ale asi zůstane ležet doma nejspíš ho moc nevyužiju

                        Nroxtidy - Profil | Pá 2.3.2012 18:46:05

                        RTckar >> pri manipulaci s celou ruckou to neni znat vubec, to jen kdyz dam na spoj ruku a zavyklam. To moje puntickarstvi me obcas samotnyho seje :-)
                        a ocko je paradni, je jako pirko :-)

                          NJá ll - Profil | Pá 2.3.2012 18:42:58

                          meteor >> Vlastním ji více jak 5 let a vše v pohodě z černé barvy
                          rámu hlavy se stane bronzově patinová a pogumovaná síť jako nová a už nějaké desítky kg podebírala.

                            NRTckar - Profil | Pá 2.3.2012 18:42:06

                            roxtidy >> mě to ani nepřišlo v praxy sem to nějak neřešil při tom že sem chtěl rybu co nejdřív podebrat kdybych jí měl rozbalenou doma možná bych to postřehl zejtra určitě vyzkouším ..... Jinak s tim očkem od middy super kombinace

                              Nroxtidy - Profil | Pá 2.3.2012 18:39:19

                              RTckar >> ten mi bude asi taky k nicemu, ale neztrati se. Co rikas na tu vuli?

                                NRTckar - Profil | Pá 2.3.2012 18:37:44

                                roxtidy >> mě se ta ručka zdá celkem dobrá jen ten prodloužovací díl je pro mě zbytečnej dneska sem jí prubnul na tlouštíkovy a podoustvých a pohoda :) je jen o něco mále těžší než gerardixka

                                  Nkiller1 - Profil | Pá 2.3.2012 18:36:16

                                  meteor >> proč, myslíš, že blbě snáší vedro? toho bych se nebál:-)

                                    Nmeteor - Profil | Pá 2.3.2012 18:35:05

                                    Já ll >> díky za foto, přesně takto jsem to pochopil :-) ale přijde mi to zbytečné. Jak jsem už psal - čekal jsem, že bude trošku hlubší. Na menší ryby netřeba podběráku :-)
                                    Materiál síťky vypadá schopně, tak snad něco vydrží - hlavně jsem zvědavý, jak si "poradí" s vydatným letním sluníčkem.

                                      Nkiller1 - Profil | Pá 2.3.2012 18:34:44

                                      Jiras89 >> a neprochází tím jemným dnem blbě voda?

                                        NJiras89 - Profil | Pá 2.3.2012 18:33:29