Podberáková rúčka na feeder

Zdravím,
chcel by som sa opýtať aké používate typy podberákových rúčiek. (dĺžka, ideálna váha a pod.+ ideálny priemer hlavy podberáku) a aké máte skúsenosti s nimi. Chcel by som si kúpiť nejakú kvalitnú ľahšiu podberákovú tyč, ktorá aj niečo vydrží pri častom používaní možno aj pri používaní na pretekoch.

Vopred dik za odpovede
Autor diskuse: Orbi - Profil , 5.4.2011 feeder - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | Pá 2.3.2012 13:15:50

killer1 >> tak ať ti dobře slouží !!!

    Nkiller1 - Profil | Pá 2.3.2012 12:50:04

    tomu se říká láska na první pohled, už jí mam doma:-))

      Nroxtidy - Profil | Pá 2.3.2012 7:15:22

      zdarec, ve stredu vecer objednano (kaprarska specialka) a dnes dopoledne bude u me PPLka :-)

        Npaia - Profil | Čt 1.3.2012 22:18:37

        Figos >> dle mého názoru nemá bič dostatečnou tuhost, větší ryba ti to ohne jak luk.

          NFigos - Profil | Čt 1.3.2012 18:55:32

          Nazdar já jsem si tyč chtěl koupit ale pak jsem se podíval že mi ve sklepě leží bič 520cm tak jsem z něho udělal tyč na podběrák špičku jsem uřezal do správného rozměru abych mohl vložit hlavu pro šloub i vydličky..A zalepil jsem to pevným lepidlem/bič byl starší nepouživaný/ a drží mi do dnes!!!

            NDimmu - Profil | Čt 1.3.2012 18:48:33

            paia >> Díkes, ti by v Brně mohli být.

              NCiffik - Profil | Čt 1.3.2012 18:33:14

              killer1 >> bodeť...při tom množství objednávek...taky jsem jim o jednu napsal....

                Nkiller1 - Profil | Čt 1.3.2012 18:20:03

                meteor >> ale koukal sem, že už podražili, když sem jí bral v pondělí z tropicu, tak byla za 339kč a ted už je tam za 368kč:-)))

                  Nkiller1 - Profil | Čt 1.3.2012 18:14:51

                  meteor >> aha

                    Nmeteor - Profil | Čt 1.3.2012 18:03:50

                    killer1 >> ne. Chtěl jsem vzít (kromě dalších věcí) i splávky na řeku od MIDDY a ty tam nemají. Bohužel je neměli ani ve "speciálce" a prý je nemá ani výrobce v UK :-(

                      Nkiller1 - Profil | Čt 1.3.2012 17:38:11

                      meteor >> jsi bral taky z tropicu liberec?

                        Nkiller1 - Profil | Čt 1.3.2012 17:37:47

                        KóĎA >> já bych řekl, že jich zas až tak moc nebylo a navíc to museli čekat:-))

                          NKóĎA - Profil | Čt 1.3.2012 17:34:24

                          meteor >> asi kucí museli koukat na tu smršť objednávek :-)))

                            Nmeteor - Profil | Čt 1.3.2012 16:58:31

                            KóĎA >> pochvaly netřeba... jsem hlavně rád, že na mě jedna tahle hlava zůstala, když je o ni takový zájem :-)

                              Nkiller1 - Profil | Čt 1.3.2012 15:55:17

                              KóĎA >> jj, to jo, i já patřím mezi ně:-)) já jenom myslel, jestli jsi to nenapsal ironicky, že je to třeba úplně jiná kvalita než ty "starší", ale sem rád, že ne:-)

                                NKóĎA - Profil | Čt 1.3.2012 15:54:52

                                killer1 >> opravdu. Spoustu lidí mu musí být vděčno. I já přemýšlím zda-li nevezmu jednu do zásoby. Nevím jestli ještě někdo přijde s něčím lepším...

                                  Nkiller1 - Profil | Čt 1.3.2012 15:52:29

                                  KóĎA >> počkej, a myšleno ironicky nebo opravdu?

                                    Nkiller1 - Profil | Čt 1.3.2012 15:51:58

                                    meteor >> taky jí snad v sobotu poprvé provětram:-))

                                      Nkiller1 - Profil | Čt 1.3.2012 15:50:42

                                      meteor >> dneska v 15:40 odevzdáno do rukou PPL, takže zejtra je doufám doma:-))

                                        Nkiller1 - Profil | Čt 1.3.2012 15:50:10

                                        KóĎA >>také chválím meteora:-))