Koľko lososovitých rýb si ponechať ?

Verím tomu že je za dverami doba, keď okrem denného limitu na počet rýb, ktoré si možno ponechať, začne existovať aj limit na počet rýb za sezónu. (Tak ako u nás už existuje na MP vodách). Koľko pstruhov či lipňov je podľa Vás vhodné si ponechať na jedno sezónne povolenie ?
Autor diskuse: Výr - Profil , 31.3.2011 muškaření - RŘ, MO, svazy

Limit na jedno sezónne pstruhové (lipňové) povolenie by som dal:

A) Nič....každú rybu doplatiť10%

B) 5ks1%

C) 10ks12%

D) 20ks20%

E) 30ks18%

F) 40ks1%

G) 50ks5%

H) Limit je blbosť...aj denný....keď idú treba ich brať.33%

Od 31.3.2011 hlasovalo 136 čtenářů.

NVýr - Profil | Čt 31.3.2011 22:26:25

Salmo1 >> "Kdo dřív přijde ten si nachytá, čím dříve bude z vody pryč tím lépe ...."...a keď bude limit tak si nenachytá rýchlejšie ???

    NBosanac - Profil | Čt 31.3.2011 22:22:38

    Výr >> Kolegu Jovanka . Echt svazak , jen mu chybi modra cepice a cerveny satek . Staci kliknout na Rko za prezdivkou .

      NSalmo1 - Profil | Čt 31.3.2011 22:19:43

      Výr >> Viz kolega hrají o prodeji povolenek.
      V dnešním stavu Po a Li je možnost jediná a to je všeobecné hájení těchto ryb.Za peníze, které se vyberou za prodej povolenek je možnost vysadit Pd.Kdo dřív přijde ten si nachytá, čím dříve bude z vody pryč tím lépe.

        Nvlastec - Profil | Čt 31.3.2011 22:19:10

        Dobrou noc všem .

          Nvlastec - Profil | Čt 31.3.2011 22:14:03

          Já o vlku a vlk za dveřmi :-)))))))

            Nu.x.a. - Profil | Čt 31.3.2011 22:13:12

            Výr - >> 4kusy za celý život rybáře to by vyřešilo všechno!!

              NVýr - Profil | Čt 31.3.2011 22:09:19

              Salmo1 >> a keď to( limit) bude postavené tak že sa to nevyplatí ? (okrem toho tu už niekoľko krát padlo že 30ks je úplne k hovnu)

                NVýr - Profil | Čt 31.3.2011 22:06:52

                Bosanac >> veru nie...

                  NVýr - Profil | Čt 31.3.2011 22:06:29

                  pouštěč >> v tomto že 1Li / vychádzka nič nerieši -zvlášť u Li -dám určite za pravdu kakrovi.....

                    NVýr - Profil | Čt 31.3.2011 22:04:14

                    Jovánek >> no ako to robí Vaša MO je vec Vašej MO.....ja si myslím že Pp, Li aj Pd stojí peniaze....preto si myslím že ak limit tak je jedno na akú lososvitú rybu, každú niekto musel zaplatiť.

                      Nvlastec - Profil | Čt 31.3.2011 22:03:30

                      Jovánek >> Můžeš to řešit klidně tady a né přes SZ . Takže ti to řeknu tak , nemám potřebu se ti zpovídat vůbec z ničeho , neznám tě a ty neznáš mě . Reagoval jsi na mě , když jsem se bavil s někým jiným a né s tebou . Kdo mě zná ví jak konám a je to docela dost lidí i od tud a to mě stačí .Omlouvat se nemusíš a jak jsi napsal ani nechceš , protože je mi to jedno co si myslíš . O hospodaření si pokecej s kolegou Mrknato , ten to s tebou určitě rád probere .

                        NZN - Profil | Čt 31.3.2011 22:02:22

                        mildas - Quinn >>
                        nemalujme čerta na zeď.

                          Nmildas - Quinn - Profil | Čt 31.3.2011 21:56:12

                          ZN >> jestli takhle pestuje, musi mit medaili. Jestli ale medaili nema.........brrr, bojim se to domyslet.

                            Nmildas - Quinn - Profil | Čt 31.3.2011 21:53:07

                            pepa-č >> vsechno uplne ne, ale skoro vsechno, coz je vlastne skoro to samy.

                              NSalmo1 - Profil | Čt 31.3.2011 21:01:46

                              No... dal jsem za E.V naší Mo by to postihlo asi čtyři rybáře a tedy +3600.00 do kasy.Kolega si loni vzal 32ks lososovitých ryb, můžu se vsadit, že při zavedení limitu to bude rovná šedesátka.Aby se to vyplatilo, bude se limit dohánět až do konce vláčení, jen těch jikrnaček PO co padne...brrr , AZOR tu opravdu zakopaný není.

                                Npepa-č - Profil | Čt 31.3.2011 20:55:48

                                kakr >> on pouští všechno, on může všechno :-)

                                  Nkakr - Profil | Čt 31.3.2011 20:54:17

                                  pouštěč >>
                                  Nejseš malinko přidrzlej??

                                    Npouštěč - Profil | Čt 31.3.2011 20:52:02

                                    kakr >> ted to víš a běž vyrypovat jinam

                                      Nkakr - Profil | Čt 31.3.2011 20:26:34

                                      pouštěč >>
                                      Hluboce se Ti omlouvám, žil jsem v bludu a netušil, že existují vody kde se prohánějí lipani v množství více než malém.
                                      Tam je potom "omezení" 1 lipan / 1 docházka skutečně účinné a radikální.

                                        NBosanac - Profil | Čt 31.3.2011 20:24:47

                                        Výr >> Pamatujes se koho MD tituloval svazozmrd ?