Koľko lososovitých rýb si ponechať ?

Verím tomu že je za dverami doba, keď okrem denného limitu na počet rýb, ktoré si možno ponechať, začne existovať aj limit na počet rýb za sezónu. (Tak ako u nás už existuje na MP vodách). Koľko pstruhov či lipňov je podľa Vás vhodné si ponechať na jedno sezónne povolenie ?
Autor diskuse: Výr - Profil , 31.3.2011 muškaření - RŘ, MO, svazy

Limit na jedno sezónne pstruhové (lipňové) povolenie by som dal:

A) Nič....každú rybu doplatiť10%

B) 5ks1%

C) 10ks12%

D) 20ks20%

E) 30ks18%

F) 40ks1%

G) 50ks5%

H) Limit je blbosť...aj denný....keď idú treba ich brať.33%

Od 31.3.2011 hlasovalo 136 čtenářů.

Npepa-č - Profil | Pá 1.4.2011 22:04:26

jinak to trvalo jen den a kus, než se otázka v muškařině stočila k uzeninám.

    NZN - Profil | Pá 1.4.2011 21:57:20

    Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 1.4.2011 21:50:03 >>
    taky mám rád plesnívý, trvanlivý salámy, např. uherák, fuet, atd. Ale musí být plesnivý z vnějšku. Nemám rád měkké salámy plesnivé a smradlavé zevnitř :-)

      Nvokounek - Profil | Pá 1.4.2011 21:57:14

      Mikšík- jen jednou >> máš recht..

        Npepa-č - Profil | Pá 1.4.2011 21:53:53

        Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 1.4.2011 21:50:03 >> co třeba plesnivou zeď? ochutnal bys? :-)

          NMikšík- jen jednou - Profil | Pá 1.4.2011 21:51:53

          Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 1.4.2011 21:50:03 >> žádný uherák se před tebou nemůže cítit v bezpečí :D

            NŘízek 29,76 - Profil | Pá 1.4.2011 21:50:03

            Pike >> já plesnivý věci rád, třeba syry nebo ty salámy:-))

              NMikšík- jen jednou - Profil | Pá 1.4.2011 21:37:33

              pouštěč >> ok, takže si to oprav, trošku prostuduj češtinu, háčky, čárky a podobně
              tedy stručně můj comment (ušetřím ti googlení - comment=komentář):
              1) To že máš vychování řeznického psa a nějaká úcta ke starším lidem ti nic neříká (čímž nemluvím o sobě, ale o kakrovi), je pravděpodobně vina tvých rodičů, že s tebe nedokázali slušného člověka vychovat. Já když jsem se choval ke starším neuctivě, tak jsem dostal pohlavek. Teď s odstupem času jsem za to rád.
              2) Kakr je opravdu jeden z nejuznávanějších a z nejzkušenějších rybářů tady. To, že se s ním takový mladý fracek jako ty baví takovým stylem, jakým jsi to pojal, je mi značně proti srsti.
              3) Nehodlám tě zbít do bezvědomí, ani to tak nebylo původně myšleno. Kdybys v tu chvíli, co jsem četl tuto diskuzi, byl někde na dosah ruky, tak dostaneš pár výchovných facek aby sis setsakrametsky zapamatoval, že se tak s takovými lidmi nejedná.
              4) Já si vůči tobě můžu dovolit být sprostý, stejně jako ty vůči mně. Tvá sprostota tkví v tvém naprosto zvrhlém smyslu pro uznávání autorit a za tu jsi kárán.
              5) Ač se ti to nezdá, i MRK je určitý výchovný prostředek. Mohl by sis z toho něco zapamatovat. ("Pořád se vychováváme." Miloslava Prachařová)


              Podtrženo sečteno, chovej se slušněji, uctivěji, ostatní se k tobě také tak budou chovat (tedy valná většina). Na to ale časem přijdeš sám.....

                Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 21:33:52

                pouštěč >> asik sis to vykoledovál . třeba Kakrovi bys měl vykat a né do něho bušit . s Mikšíkem se známe osobně tak si třeba můžem dovolit si do sebe rýpnůt ale nadělej to do lidí keré neznáš ! mohl bys narazit bo někdo je prudˇas . ber to jako radu .

                  NSalmo1 - Profil | Pá 1.4.2011 21:32:40

                  Výr - >> Aha, tak to se omlouvám, ale nedočetl jsem otázku.Bral jsem limit pro všechny lososovité včetně Pd+Si.Pokud tedy limit na Po nebo Li, tak těch deset kusů je strop, ale nejraději bych pro ně bral celoroční hájení.

                    Nstrejka - Profil | Pá 1.4.2011 21:26:44

                    pepa-č >> Čekal jsem litanii a ono ejhle :-) Na učitele nemám trpělivost a i bez permanentního stresu mám lehké sklony k alkoholismu. To by neklapalo...

                      Npouštěč - Profil | Pá 1.4.2011 21:26:17

                      mlíčnák >> ne mikšík mě napsal že su dobytek a prase a pak mi napsal něco ve smyslu že su sprostý to je jeho rada?

                        Npepa-č - Profil | Pá 1.4.2011 21:25:03

                        strejka >> nepřemýšlel jsi někdy o kariéře učitele? mládež tě poslouchá na slovo.

                          Npouštěč - Profil | Pá 1.4.2011 21:23:13

                          Výr >> prosímtě smaž ten můj první delší zápis

                            Npouštěč - Profil | Pá 1.4.2011 21:22:16

                            Jediný kdo si tady nevidí do huby, si ty podívej se co tu píšeš a zase další případ. = Bavil sem s Tebou o něčem? Ne. Ptal sem se tě na něco? Ne. Chtěl sem po tobě něco? Ne. Psal sem o tobě něco? Ne. Přesto si se ozval ty,tak už mě přestan s.at (protože ani nevíš jak mě tím ,že na mě reaguješ bez toho abych ti psa)totálně vytáčíš, zase mám po celé náladě na celý víkend ,protože Mikšík mě tu vyhrožuje a asi si myslí že mě to nějak vytáčí ,nebo že se budu bát. Čím víc do mě budeš ryt ,tím intentivněji se budu bránit a na mě ty výhružky neplatí a jestli si chceš něco dokázat tak si najdi nějaké 15-ti leté děcko u vás v městě ,zbi ho a pak se můžeš cítit jako BOREC. To bude něco pro tebe a kdyby se náhodou bránil tak si zajdi s palicí do mateřské školky ,tam je možeš domlátit nahromadu všechny a mimochodem ty si toho v jednadvaceti určitě taky tolik nezažil ,aby si mě tu poučoval a ten sprostý si tu ty takže se PTÁM I OSTATNÍCH (ikdyž oni se asi budou zastávat tebe) tak máš ty právo psát že si nevidím do huby? Když mě nazýváš PRASETEM A DOBYTKEM CO? Já ti to psal slušně, to ty si tu ten sprostý co si nevidí do huby!!!! Schválně sem si ještě prošel co sem TI psal a nijak sem sem tě sprostě netituloval!! TAKŽE V ČEM SU JÁ OPROTI TOBĚ SPROSTŠÍ? v ničem to ty si tu ten horší a naposled zdůrazňuji, že ty jsi začal takže čekám další reakci ,ve které se dozvím čas tvého příjezdu kdy mě dojedeš zbit, v lepším případě budu titulován jako sprostý ,ale už ne dobytek ale něco o dost horšího !!

                              Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 21:19:21

                              pouštěč >> čoveče fakt se zklidni Mikšík Ti jen trochu poradil jak se bavit se staršíma a slušně :-)

                                Npouštěč - Profil | Pá 1.4.2011 21:15:00

                                strejka >> velmi rád to celé opravím a vložím znovu ať to mikšík správně přečte

                                  NPike - Profil | Pá 1.4.2011 21:13:23

                                  Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 1.4.2011 21:05:20 >> Protože si divný a nejsi měřítko. Zas ti chutnala jakási zkažená skoro plesnivá uzenina, kterou jsi jedl jen ty :-)

                                    Nstrejka - Profil | Pá 1.4.2011 21:13:02

                                    pouštěč >> Krásně jsi to pojednal, ale bez té interpunkce se to nedá číst. Znovu a lépe...

                                      Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 21:11:52

                                      Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 1.4.2011 21:05:20 >> no dnes sem pozřel salát ála mořské plody v závodní kuchni a sem se připorál :-((

                                        Npouštěč - Profil | Pá 1.4.2011 21:11:06

                                        Mikšík- jen jednou >> jediný kdo si tady nevidí do huby si ty podívej se co tu píšeš a zas další případ = bavil sem s tebou o něčem ne ptal sem se tě na něco ne chtěl sem po tobě něco ne psal sem o tobě něco ne a přesto si se ozval ty tak už mě přestan s.at -protože ani nevíš jak mě tím že na mě reaguješ bez toho bych ti psal-totálně vytáčíš zase po celé náladě na víkend protože Mikšík mě tu vyhrožuje a asi si myslí že mě to nějak vytáčí nebo že se budu bat čím víc do mě budeš ryt tím intentivněji se budu bránit a na mě ty výhružky neplatí a jestli si chceš něco dokázat tak si najdi nějaké 15-ti leté děcko u vás v městě zbi ho a pak se můžeš cítit jako BOREC to bude něco pro tebe a kdyby se náhodou bránil tak si zajdi s palicí do mateřské školky tam to možeš domlátit nahromadu a mimochodem ty si toho v jednadvaceti určitě taky tolik nezažil aby si mě tu poučoval a ten sprostý si tu ty takže se PTÁM I OSTATNÍCH ikdyž oni se asi budou zastávat tebe tak máš ty právo psát že si nevidím do huby když mě nazýváš PRASETEM A DOBYTKEM CO? já ti to psal slušně to ty si tu ten sprostý co si nevidí do huby schválně sem si eště prošel co sem TI psal a nijak sem sem tě sprostě netituloval TAKŽE V ČEM SU JÁ OPROTI TOBĚ SPROSTŠÍ? v ničem to ty si tu ten horší a naposled zdůrazňuji že ty jsi začal takže čekám další reakci ve které se dozvím čas tvého příjezdu kdy mě dojedeš zbit v lepším případě budu titulován jako sprostý ale už ne dobytek ale něco o dost horšího