Koľko lososovitých rýb si ponechať ?

Verím tomu že je za dverami doba, keď okrem denného limitu na počet rýb, ktoré si možno ponechať, začne existovať aj limit na počet rýb za sezónu. (Tak ako u nás už existuje na MP vodách). Koľko pstruhov či lipňov je podľa Vás vhodné si ponechať na jedno sezónne povolenie ?
Autor diskuse: Výr - Profil , 31.3.2011 muškaření - RŘ, MO, svazy

Limit na jedno sezónne pstruhové (lipňové) povolenie by som dal:

A) Nič....každú rybu doplatiť10%

B) 5ks1%

C) 10ks12%

D) 20ks20%

E) 30ks18%

F) 40ks1%

G) 50ks5%

H) Limit je blbosť...aj denný....keď idú treba ich brať.33%

Od 31.3.2011 hlasovalo 136 čtenářů.

Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 22:42:20

sliver - samolibý vůl >> NZ je tabu !!! jen velký sen :-))

    NJarda Š. - Profil | Pá 1.4.2011 22:41:37

    sliver - samolibý vůl >> Myslíš, že už to bude trvat jen tři roky, než se prosadí celosvětový zákaz lovu tuňáka?

      Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 1.4.2011 22:41:09

      Mikšík- jen jednou >> radši bych koupil dva kontejnery konzerv. Pak můžeš jezdit na pstruhy na NZ. Tam jsou tak velcí, že je kormorán nesežere.

        NMikšík- jen jednou - Profil | Pá 1.4.2011 22:38:00

        sliver - samolibý vůl >> to abych si rychle jel nějakýho chytit

          Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 1.4.2011 22:36:39

          a víte, že do třech let má být odloven poslední tuňák ?

            NŘízek 29,76 - Profil | Pá 1.4.2011 22:34:05

            pepa-č >> kdyby vypadal jako hermelín, tak asi jo:-))

              NŘízek 29,76 - Profil | Pá 1.4.2011 22:33:09

              ZN >> detailisto:-))

                NMikšík- jen jednou - Profil | Pá 1.4.2011 22:33:09

                vanuz >> to bezesporu
                taky na jednu čekám :)
                ale zasloužím si to, jsem neřád a dacan
                pouštěč to zajisté potvrdí

                  Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 22:31:15

                  Mikšík- jen jednou >> myslél sem Kakra ne Tebe ale i tak je to divný patrooon :-))

                    Nvanuz - Profil | Pá 1.4.2011 22:30:16

                    tu sa tusim budu udelovat cervene karty...

                      NMikšík- jen jednou - Profil | Pá 1.4.2011 22:28:56

                      mlíčnák >> no vidíš, a to mě nezná ani osobně a už si mě neváží :D
                      co by si potom myslel, kdyby mě znal :D :D

                        Nmedvěd - Profil | Pá 1.4.2011 22:27:48

                        pouštěč >> já bych To s Tebou ještě zkusil.Možná pozdě není

                          NMikšík- jen jednou - Profil | Pá 1.4.2011 22:27:41

                          pouštěč >> slušnost a uctivost tě jak vidno minula velikým obloukem
                          s tím, že tě nikdo nevychová bych si nebyl tak jistý, teď seš velkej kápo deváťák, ale zanedlouho budeš opět na dně potravního řetězce
                          sprostý já na tebe být můžu, protože jsme víceméně vrstevníci a taky netvrdím, že jsem nějakej moralista svatoušek, jen mi jde proti srsti nedodržování těch naprosto základních konvencí slušného chování
                          hele, co kdyby jsi se trošku zamyslel nad tím, co děláš, jak se chováš, jak očekáváš aby se k tobě ostatní chovali a jak se chovají (a co z toho vyplývá? proč se právě chovají takto?), než aby jsi mi tady datloval těžce vymyšlené monology?
                          nečekám, že by jsi mě nějak zásadně poslouchal, možná by ti to měl napsat spíš strejka

                            Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 22:27:32

                            pouštěč >> co Ti tak moc hrozného podělál že si ho nemůžeš vážit jako člověka ? to by mě zajímalo .

                              Npouštěč - Profil | Pá 1.4.2011 22:19:37

                              Mikšík- jen jednou >> 1) když mě nebudeš napadat budu se chovat naprosto normálně
                              2)kakr si taky začal
                              3)to su v klidu
                              4)to jest pravda ale proč mi za to teda nadáváš když si sám sprostý
                              5)mě už nevychovává nikdo na to je pozdě

                              tento poslední odstavec by jsi si měl přečíst i ty já napsal svůj názor který měl pár reakcí některé slušné nebo i záporné jedna urážející (kakr) ctím ho jako rybáře ale ne jako člověka bo po poslední diskusi nemám důvod dále uvádím že já napsal svůj názor kterýý nesouvisel s kakrem než se ozval normálně jsu klidný ty si mi te´d poprvé odepsal slušně a neprovokativně já ti to oplácím taky slušně

                                Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 22:12:06

                                vokounek >> krásné obrázky :-))) pro totok mám rád Pálavu .

                                  Nrover - Profil | Pá 1.4.2011 22:09:39

                                  Hergot, tady je dusno jak v sauně, ...takže za "A" :-)
                                  S tou plísní bych byl opatrný, stále se jedná o houbu, ať už je "rádoby" ušlechtilá, nebo ne !

                                    NMates PB - Profil | Pá 1.4.2011 22:08:46

                                    ZN >> Řízek tuhle snědl dva měsíce prošlej medovník, a moc si chrochtal.....

                                      NMikšík- jen jednou - Profil | Pá 1.4.2011 22:06:11

                                      pepa-č >> to je slušnej výkon :)

                                        Nvokounek - Profil | Pá 1.4.2011 22:05:07

                                        pridávam ešte jednu ušlachtilú plieseň. veľmi obľúbenú..
                                        http://www.sme.sk/c/5612786/pribeh-vinka.html