- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Koľko lososovitých rýb si ponechať ?
Limit na jedno sezónne pstruhové (lipňové) povolenie by som dal:
A) Nič....každú rybu doplatiť10%
B) 5ks1%
C) 10ks12%
D) 20ks20%
E) 30ks18%
F) 40ks1%
G) 50ks5%
H) Limit je blbosť...aj denný....keď idú treba ich brať.33%
Od 31.3.2011 hlasovalo 136 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NJarda Š. - Profil | Pá 1.4.2011 22:41:37
Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 1.4.2011 22:41:09
NMikšík- jen jednou - Profil | Pá 1.4.2011 22:38:00
Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 1.4.2011 22:36:39
NMikšík- jen jednou - Profil | Pá 1.4.2011 22:33:09
taky na jednu čekám :)
ale zasloužím si to, jsem neřád a dacan
pouštěč to zajisté potvrdí
Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 22:31:15
NMikšík- jen jednou - Profil | Pá 1.4.2011 22:28:56
co by si potom myslel, kdyby mě znal :D :D
NMikšík- jen jednou - Profil | Pá 1.4.2011 22:27:41
s tím, že tě nikdo nevychová bych si nebyl tak jistý, teď seš velkej kápo deváťák, ale zanedlouho budeš opět na dně potravního řetězce
sprostý já na tebe být můžu, protože jsme víceméně vrstevníci a taky netvrdím, že jsem nějakej moralista svatoušek, jen mi jde proti srsti nedodržování těch naprosto základních konvencí slušného chování
hele, co kdyby jsi se trošku zamyslel nad tím, co děláš, jak se chováš, jak očekáváš aby se k tobě ostatní chovali a jak se chovají (a co z toho vyplývá? proč se právě chovají takto?), než aby jsi mi tady datloval těžce vymyšlené monology?
nečekám, že by jsi mě nějak zásadně poslouchal, možná by ti to měl napsat spíš strejka
Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 22:27:32
Npouštěč - Profil | Pá 1.4.2011 22:19:37
2)kakr si taky začal
3)to su v klidu
4)to jest pravda ale proč mi za to teda nadáváš když si sám sprostý
5)mě už nevychovává nikdo na to je pozdě
tento poslední odstavec by jsi si měl přečíst i ty já napsal svůj názor který měl pár reakcí některé slušné nebo i záporné jedna urážející (kakr) ctím ho jako rybáře ale ne jako člověka bo po poslední diskusi nemám důvod dále uvádím že já napsal svůj názor kterýý nesouvisel s kakrem než se ozval normálně jsu klidný ty si mi te´d poprvé odepsal slušně a neprovokativně já ti to oplácím taky slušně
Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 22:12:06
Nrover - Profil | Pá 1.4.2011 22:09:39
S tou plísní bych byl opatrný, stále se jedná o houbu, ať už je "rádoby" ušlechtilá, nebo ne !
NMates PB - Profil | Pá 1.4.2011 22:08:46
Kde to žije - muškaření
Po O muškách, umělých 34433
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
PáNPovídání JEN o vázání a muškách 22019
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73













