Koľko lososovitých rýb si ponechať ?

Verím tomu že je za dverami doba, keď okrem denného limitu na počet rýb, ktoré si možno ponechať, začne existovať aj limit na počet rýb za sezónu. (Tak ako u nás už existuje na MP vodách). Koľko pstruhov či lipňov je podľa Vás vhodné si ponechať na jedno sezónne povolenie ?
Autor diskuse: Výr - Profil , 31.3.2011 muškaření - RŘ, MO, svazy

Limit na jedno sezónne pstruhové (lipňové) povolenie by som dal:

A) Nič....každú rybu doplatiť10%

B) 5ks1%

C) 10ks12%

D) 20ks20%

E) 30ks18%

F) 40ks1%

G) 50ks5%

H) Limit je blbosť...aj denný....keď idú treba ich brať.33%

Od 31.3.2011 hlasovalo 136 čtenářů.

NŘízek 29,76 - Profil | Pá 1.4.2011 21:05:20

až mi Zdenda ukáže ten ajvar, kterej to dokáže, pak odvolám, zatim sem konzumoval tři vzorky made in balkan a nechutnalo mi to.

    NAspir - Profil | Pá 1.4.2011 21:05:05

    Docela zajimava diskuze a taky hodne na zamysleni. Kazdy mame svuj metr a ten muj je 10 kusu max a z toho max 5 kusu (Potocak+Lipan) a do desitky jeste 5 rychlokvasek duhovych (za rychlokvasku nepovazuju duhaka ktery se stihne ohrat nejaky ten mesic nebo sezonu. Pak je uz taky pekne mazany a mozna malinko i bojovnejsi nez potocak.

      Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 20:58:47

      Pike >> slíbil sem ti foto z Kanady -brzo budů bo čas se nachýlil zajít na medvědí česnak :-))

        NPike - Profil | Pá 1.4.2011 20:39:53

        ZN >> Doma jsem našel Kinzan Shoyu, tak nevím, nevím, jestli projdu:-)

          Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 20:36:44

          iwanhoe >> třeba psa bych teda vědomně nekoštnůl :-)) nutrija je iné kofí ! jen chybí zdroj :-(((

            NMates PB - Profil | Pá 1.4.2011 20:35:41

            Já letos budu kydlit(hlavně duhaci) a musím dohnat bezlososovité roky.....ajvar nebrat.

              Niwanhoe - Profil | Pá 1.4.2011 20:33:37

              mlíčnák >> ajvar je cosi takové co když do huby vložíš, tak sežereš aji masénko co bys jinak ani nekoštnul .-)

                Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 20:30:07

                ZN >> asi tu šoju znám ale ajvar teda zkusím .

                  NZN - Profil | Pá 1.4.2011 20:21:54

                  mlíčnák >>
                  třeba Tamari nebo Shoyu. Ajvar je taková směs, která povyšuje jako příloha maso o level výše.

                    Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 20:14:06

                    jindraŠ >> beze kopru ten mám v arbajt :-)) někdy !!

                      NjindraŠ - Profil | Pá 1.4.2011 20:12:59

                      mlíčnák >> Pokud ano tak opatrně s koprem :-)

                        NŘízek 29,76 - Profil | Pá 1.4.2011 20:11:47

                        mlíčnák >> von Ti to Zdenda vysvětlí:-))

                          Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 20:11:30

                          jindraŠ >> zkusím :-))

                            Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 20:10:54

                            Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 1.4.2011 19:49:31 >> ajvar něznáju :-))

                              NjindraŠ - Profil | Pá 1.4.2011 19:49:36

                              mlíčnák >> Jo,tak to už jsem ochutnal,podává se to nakrájené na tenké plátky.Tudíž se nejedná o tatarák.Chuť je vcelku zajímavá.

                                NŘízek 29,76 - Profil | Pá 1.4.2011 19:49:31

                                mlíčnák >> já bych člověku, kterýmu chutná ajvar, žádnej recept nevěřil:-))

                                  Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 19:48:51

                                  ZN >> zkusíme ale co je sojovka ? myslím pravá dnes samá náhražka :-((

                                    Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 19:47:20

                                    jindraŠ >> ano napoli rozkrojená i s kůží :

                                      Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 19:46:35

                                      vokounek >> no bohuš je bohuš ! ale u produkce sem nebýl :-)) ještě žiju tak snád to tak jedovaté nebude :-))

                                        NZN - Profil | Pá 1.4.2011 19:43:30

                                        mlíčnák >>
                                        sůl, pepř, troška citronu, oloupané rajče nadrobno, sojovku (ale SOJOVKU), kapari. Když chceš, trošičku hořčice, dle chuti