Koľko lososovitých rýb si ponechať ?

Verím tomu že je za dverami doba, keď okrem denného limitu na počet rýb, ktoré si možno ponechať, začne existovať aj limit na počet rýb za sezónu. (Tak ako u nás už existuje na MP vodách). Koľko pstruhov či lipňov je podľa Vás vhodné si ponechať na jedno sezónne povolenie ?
Autor diskuse: Výr - Profil , 31.3.2011 muškaření - RŘ, MO, svazy

Limit na jedno sezónne pstruhové (lipňové) povolenie by som dal:

A) Nič....každú rybu doplatiť10%

B) 5ks1%

C) 10ks12%

D) 20ks20%

E) 30ks18%

F) 40ks1%

G) 50ks5%

H) Limit je blbosť...aj denný....keď idú treba ich brať.33%

Od 31.3.2011 hlasovalo 136 čtenářů.

Nmedvěd - Profil | Pá 1.4.2011 19:14:26

mlíčnák >> do tataráku z ryb nedávám vše to co do hovězího.Nejak by mi tam chyběla chuť ryby.Mám rád syrovou rybu,takže tatarák a sushi jím docela často.Třeba ve švédsku si ho děláme z lipanů skoro denně

    NŘízek 29,76 - Profil | Pá 1.4.2011 19:11:41

    mlíčnák >> :-)), to se těším.

      Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 19:10:56

      Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 1.4.2011 19:07:38 >> zítra se snád uvidíme tak to proberem . dobrů cestu ! taky Pískovi něco vezu ale na zahrádku né na fišle :-))

        NŘízek 29,76 - Profil | Pá 1.4.2011 19:07:38

        mlíčnák >> je stejnej jak ten ze svíčkový,
        až na tu svíčkovou:-))

          Nmlíčnák - Profil | Pá 1.4.2011 19:04:59

          Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 1.4.2011 19:03:14 >> recepis si zítra vyptám z dovolením .

            NŘízek 29,76 - Profil | Pá 1.4.2011 19:03:14

            proto preferuji ty duháky, jediná ryba, kterou muzu u nás vzit domu, este tedy candát a okoun, ale to bych je musel aspon zkoušt chytat.
            Mladýmu chutnají naramě a tatarák z místního duháka je lahůdka i pro mě:-))

              NVýr - Profil | Pá 1.4.2011 18:47:30

              Modrák >> lepšie keď ešte smrdí...lebo za cvhvýľu po ňom neostane ani smrad

                NXAXAP - Profil | Pá 1.4.2011 17:29:50

                mildas - Quinn >> lepší začít včas a s dozorem!

                  Nmildas - Quinn - Profil | Pá 1.4.2011 17:25:51

                  Ja spratkovi siveny beru. I sazenky.

                    Nmildas - Quinn - Profil | Pá 1.4.2011 17:23:47

                    XAXAP >> neni na extošky brzy ?

                      NMikšík- jen jednou - Profil | Pá 1.4.2011 17:22:52

                      Modrák >> kolega šťovíček má na vůni ryb také svůj velice osobitý a nezaměnitelný názor

                        Nmimikry - Profil | Pá 1.4.2011 17:20:53

                        Modrák >> všechny ryby smrděj

                          NModrák - Profil | Pá 1.4.2011 16:59:29

                          Výr >> Lipan smrdí. To je definitivní, páč to řek Pupak!

                            NMikšík- jen jednou - Profil | Pá 1.4.2011 16:53:22

                            Stanďour >> kdo mluvil o nějakém bití?
                            já jsem mluvil o pár výchovných fackách

                            nehledě na to, že by si v 15 měl už alespoň trochu do té huby vidět :)

                              NXAXAP - Profil | Pá 1.4.2011 16:53:02

                              Stanďour >> no jo, ale čím víc zubů, tím míň pouštěč! To je jasný!

                                NStanďour - Profil | Pá 1.4.2011 16:47:10

                                Mikšík- jen jednou >> Klídek, kolega pouštěč je ještě hoch. Děti se nebijí. Jednou vyroste a bude v pohodě. Stopro. :o)

                                  NMikšík- jen jednou - Profil | Pá 1.4.2011 16:43:07

                                  vlastec >> :D

                                    Nvlastec - Profil | Pá 1.4.2011 16:40:25

                                    Mikšík- jen jednou >> To je ale materiál :-)) . Říkáš , že na kraj , kde bydlí , nosí v ústech zbytečně moc zubů ? :-))

                                      NXAXAP - Profil | Pá 1.4.2011 16:38:37

                                      Základ dětské žrádlovýchovy jsou éčka! Ty budou jistojistě. Ryby možná brzo ne, tak proč je na ně zvykat?

                                        NZN - Profil | Pá 1.4.2011 16:37:41

                                        Mikšík- jen jednou >>
                                        :-))