- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
e-shop nebo to je jen vtip
http://feederpoint.eshop-zdarma.cz/index.php?s=main_page
Objednal sem si u nich asi před 20 dny zboží, nejenže mě nedošlo konečné potvrzení objednávky na email ale ani nikdo nereaguje na jejich email a telefon zpočátku zvonil ted naprosto vyplnutý...
Myslíte že má cenu čekat nebo si objednat podobné zboží jinde ???
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nkozic - Profil | Po 28.3.2011 21:44:21
NZbyndas - Profil | Po 28.3.2011 20:07:23
NZbyndas - Profil | Po 28.3.2011 20:02:59
Nmaates-s - Profil | Po 28.3.2011 19:04:10
NRadim F. - Profil | Po 28.3.2011 18:59:58
Promiň, ale tuhle část myslíš vážně? Snad je aspoň slušnost odepsat. Tohle mi jako úplně dobré jednání nepřijde. Asi jsem taky rozmazlený jako prase, protože očekávám, že eshop na moji objednávku (aspoň nějak) reaguje...
NTonyK - Profil | Po 28.3.2011 18:44:29
Pokud Vám nedošlo konečné potvrzení objednávky a ani nikdo nereaguje na email, tak asi o Vaši objednávku nemá zájem - a je úplně jedno, zda z technických důvodů, nebo proto že chtěl mít pár dní volno...
V dnešní době není nic jednoduššího, než si zboží objednat jinde... V lepším případě mu prostě zkuste cinknout.
PS: Docela mě pobavil průběh diskuze a při reakcích Azbesta se mi nějak podvědomě vybavil jeden starší článek. Zákazníci jsou opravdu rozmazlený, jako prasata a nejhorší je když někdo chce za lowcost cenovku hitech služby....
PS2: To sinama - podvědomí je mrška, ale s Vámi to nemá opravdu nic společného :-)
http://www.fandor.cz/vysiraci-typologie-zakaznicke-skupiny/
Ncico26 - Profil | Po 28.3.2011 18:02:29
NStanda123 - Profil | Po 28.3.2011 15:13:08
OK. Neznám konkrétní situace, takže jsem mluvil spíše obecně, protože Tvůj výrok hodnocení zákazníků také vyzněl dost obecně :-). Dacani jsou všude ;-).
Nsinama - Profil | Po 28.3.2011 15:06:37
NAzbest - Profil | Po 28.3.2011 14:51:10
NAzbest - Profil | Po 28.3.2011 14:48:36
Říct si o slevu je dneska rovněž častý jev stejně, jako osahání zboží v kamenném obchodě a následný nákup na e-shopu.
Podobných případů je spousta a navíc k tomu případy podobné tomu, co popsal lobotomie a další.
Několik "zákazníků" jsem z krámu vlastnoručně vyrazil s doporučním, aby se nevraceli.
Nemám s tím problém.
Někteří jsou jen pro zlozt a tak ať choděj prudit jinam.
Pro slušného zákazníka se klidně rozkrájím, to rovněž není problém a je radost pro něho udělat něco navíc.
Stejně tak koná i personál, protože ví, že se o mne může v případě stížnosti opřít.
Nsinama - Profil | Po 28.3.2011 14:45:56
Nlobotomie (fanik) - Profil | Po 28.3.2011 14:19:49
objednávka nad 2k je bez poštovného (120-150kč), objednávka nad 3k je s dárkem (nejméně 100 kč) ale protože on má objednávku nad 4k tak se mu to nezdá dost adekvátní
NStanda123 - Profil | Po 28.3.2011 14:19:02
Souhlas, na toho kdo mne živí beru hůl jen vyjímečně :-))).
Není sleva jako sleva. Proč se nepokusit říci si o menší množstevní slevu, pokud hodlám udělat větší nákup? Někde ji sami nabízejí :-).
Nrover - Profil | Po 28.3.2011 14:17:58
Už dle "zpracování" těchto jednoduchých web stránek je zřejmé, že tato FY nebude nic moc, a pokud nekomunikují, ...zboží bych rozhodně řešil jinde. Jako slušný zákazník bych napsal email o stornu objednávky s udáním důvodu :-)
Nlobotomie (fanik) - Profil | Po 28.3.2011 14:17:15
za další týden se ti známej od konkurence na závodech pochlubí, jak se konečně zbavil toho neprodejnýho krámu a jak jsem mu pěkně toho zákazníka připravil a koupí mi za to pivo =)
prostě život je nekonečný boj =)
NZbyndas - Profil | Po 28.3.2011 14:12:33
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 28.3.2011 14:11:28
Kde to žije - feeder
ČtNFeederařina na řece 64350
ČtNPickermánia-ultra light fishing 49077
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











