- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
e-shop nebo to je jen vtip
http://feederpoint.eshop-zdarma.cz/index.php?s=main_page
Objednal sem si u nich asi před 20 dny zboží, nejenže mě nedošlo konečné potvrzení objednávky na email ale ani nikdo nereaguje na jejich email a telefon zpočátku zvonil ted naprosto vyplnutý...
Myslíte že má cenu čekat nebo si objednat podobné zboží jinde ???
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NZbyndas - Profil | Po 28.3.2011 14:09:41
Zároveň by mne ale nenapadlo takto házet zákazníky do jednoho pytle. Krom toho když obchod na objednávku nereaguje ani nekomunikuje tak je asi něco špatně... Když už majitel odjel a nebyl za sebe schopný sehnat náhradu, měl to na stránky obchodu uvést. Toto není seriózní a osobně bych si v takovém obchodu nikdy nic nekoupil
NStanda123 - Profil | Po 28.3.2011 14:07:11
Hmm, to bych bral bezprostředně po vytočení :-). Já jsem zase poněkud citlivý na prodejce typu "moc neotravuj, neptej se, něco si vem, zaplať a vypadni :-))).
Npepa-č - Profil | Po 28.3.2011 14:03:25
Nlobotomie (fanik) - Profil | Po 28.3.2011 14:01:52
řekl bych že jeho podrážděná reakce bude souviset s nějakým "skvělým" zákazníkem s kterým měl čest nedávno jednat. Po podobných výstupech jsem také podobně naladěn =)
NStanda123 - Profil | Po 28.3.2011 13:57:38
Dofuám, že nepodnikáš, ale jsi jen zaměstnaný mimo sféru služeb.. Tvůj názor na zákazníky je fakt "tržní". Štěstí, že tu jsou jiní, kteří to myslí s podnikáním doopravdy. Jsi docela mimo realitu .
Nrommi - Profil | Po 28.3.2011 13:57:20
Nlobotomie (fanik) - Profil | Po 28.3.2011 13:53:11
zašlo to už tak daleko, že některé vysloveně problémové zákazníky mám na "blacklistu" a na jejich objednávky chodí automatická odpověď - zamítavá - jedná se o lidi co si víckrát nevyzvedli objednávku, nebo prostě zboží (hlavně to drahé) vrací a neřeknou ani náznakem proč (asi si chhtěli osahat ty ultradrahé pruty co děláme jen na objednávku). Leží v tom pak spousta peněz... každá mince má dvě strany...
Samozřejmě i naopak mám spoustu fantastických zákazníků s kterýma se můžu domluvit v podstatě na čemkoliv a to je paráda
Nrommi - Profil | Po 28.3.2011 13:44:10
ale ak tu niekto napise "Zákazníci jsou rozmazlený, jako prasata a to ve všem...." to uz je vrchol...
ak je rozmazlenost chciet za svoje prachy adekvatnu sluzbu, tak potom neviem, co je nerozmazlenost...
z takeho nazoru jdu s dovolením blejt ja....
Nxycht - Profil | Po 28.3.2011 13:34:11
V otázce přece je, že dotyčný vůbec nereaguje a to je průser.
Nlobotomie (fanik) - Profil | Po 28.3.2011 13:32:48
taky trochu nestíhám ale dělám co můžu, přesto se děsím chvíle kdy mě tu začnou takhle propírat =)
Nxycht - Profil | Po 28.3.2011 13:30:22
Nxycht - Profil | Po 28.3.2011 13:27:51
Nmpmaik - Profil | Po 28.3.2011 13:27:26
Nxycht - Profil | Po 28.3.2011 13:25:37
Stačí se podívat na www.zbozi.cz ...eshopy často uvádí, že mají zboží skladem a když ho člověk objedná a chce poslat Obchodním balíkem, tak to mnohdy trvá i 15 dní (osobní zkušenost) :-))
NZbyndas - Profil | Po 28.3.2011 13:08:01
NAzbest - Profil | Po 28.3.2011 12:17:25
Pro mne za mne ať si třeba chytá na pytlačku-já s tím nemám nicx společnýho.
Já jako zájazník!!!
Zákazníci jsou rozmazlený, jako prasata a to ve všem.
Už si zvykli, že všechno pod rypák a hned a dokonale a zadarmo a ....máš recht.Ta doba, to je a bude průser, jak barák.
Nhraji - Profil | Po 28.3.2011 7:58:09
Nmpmaik - Profil | Po 28.3.2011 7:12:32
Kde to žije - feeder
16:12NFeederařina na řece 64350
12:27NPickermánia-ultra light fishing 49077
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











