- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
e-shop nebo to je jen vtip
http://feederpoint.eshop-zdarma.cz/index.php?s=main_page
Objednal sem si u nich asi před 20 dny zboží, nejenže mě nedošlo konečné potvrzení objednávky na email ale ani nikdo nereaguje na jejich email a telefon zpočátku zvonil ted naprosto vyplnutý...
Myslíte že má cenu čekat nebo si objednat podobné zboží jinde ???
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nmeteor - Profil | Út 5.4.2011 8:11:56
Nmeteor - Profil | Po 4.4.2011 15:54:49
NFrancJosef - Profil | Po 4.4.2011 15:40:41
Když se náhodou rozhoupou a zboží pošlou, jednoduše nepřebírat a ať si s nim dělaj co chtěj.
Rybařinu nakupuju jen na http://www.tropicliberec.cz/ a zatím max spokojenej, když něco nemaj hned volaj, zda počkat, poslat bez, nebo nabídnou náhradu.
S divnejma eshopama se asi setkal každej. Na první pohled to vypadá jako jednoduchý podnikání, ale čas je celkem rychle vytřídí.
Nprdec - Profil | Po 4.4.2011 15:27:13
jeto divné objednat jinde a když to zboží dojte tak nebrat.díval sem sa že o nás a nic tam neměly uvedené divný e-shop
NSven - Profil | Po 4.4.2011 14:58:07
V noci objednáno, přes den potvrzeno, zabaleno a odesláno a druhý den doručeno...
Navíc mi zdarma prodejce přidal silik. hadičky na splávky na které jsem v objednávce zapoměl...
Super nákup super rychlostí.
Jen mě trochu šokovalo, že prostřednictvím České pošty.
Takovou rychlost jsem u ní ještě nezaznamenal. Třeba se blýská na lepší časy, když jim všemožná konkurence dýchá na záda :-)))
NSven - Profil | St 30.3.2011 14:45:00
Prostě někdo obchodník je a jiný se musí ještě hóóóóóódně učit. Ale s tím se musí každý poprat sám.
Např. zde jsem měl zájem o feedrový prut a naviják http://www.sarfix.cz/ a pan šéf se neobtěžoval odpovědět ani na jeden z mých tří mailů. Zřejmě má zákazníku dostatek.
Naopak z poslední doby jsem získal velice příjemnou zkušenost zde: http://www.pro-rybareni.cz/ kde jsem k plné spokojenosti koupil pruty dva i s navijáky.
Takže pro příště mám jasno.
Nxycht - Profil | Út 29.3.2011 9:53:12
Njgoodman - Profil | Út 29.3.2011 9:19:30
NVenca888 - Profil | Út 29.3.2011 9:09:30
Na druhou stranu finálně na to můžou doplácet i zákaznící. A taky doplácej a to téměř ve všech oborech. Všichni chtěj mít všechno za hubičku, ceny až na podlaze, ale s cenou musí jít dolu (od určitý fáze) i kvalita. Takže se teď všichni divěj, že v buřtech ze supermarketu neni maso, v novym autě ti za mesíc začne něco bouchat a u nábytku z Ikei se ti po čtvrt roce ulomí šuplik... to je život...
NTonyK - Profil | Út 29.3.2011 9:00:20
Zákazník je ten, kdo drží peníze a může mu být jedno, zda na obchodníka spadl panelák, nebo má eshop technické problémy - což evidentně má, protože web www.feederpoint.cz nefunguje a běží jen ten eshop-zdarma.cz.
PS: Už to nehodlám dále rozviřovat a jdu vytvářet hodnoty :-)
Njgoodman - Profil | Út 29.3.2011 8:58:27
Strategie většiny nových obchodníků tkví v zaváděcích cenách, slevách atd. (do toho vstupují ještě slevy sezóní, expirační....) Zákazník zpravdila netuší, že se jedná o nového obchodníka a tak slevy chápe jako běžnou součást trhu a pokud je někde nedostane, bere to jako nezájem nebo nevděk obchodníka.
Techniky prodeje jsou samozřejmě na tento trend připraveny a obvzlášť marketingově protřelé řetězce toho využívají. Proto pod rouškou nápisu SALE - SLEVA - 70% se prodá šunt, který by se jinak neprodal, ale hlavně se prodá s 200% ziskem.
NVenca888 - Profil | Út 29.3.2011 8:30:37
Ovšem s ohledem na výběr zboží na uvedenym e-shopu mě takovej přístup nepřekvapuje. Ten člověk to buď dělá jenom jako zábavu, nebo se snaží rozjet něco většího a nejde mu to (což by vzhledem k jeho přístupu nebylo překvapující).
Nrommi - Profil | Út 29.3.2011 8:29:07
nema niekto zaujem starat sa o zakaznika? odchod do vysluzby teda - diera na trhu sa zaceli velmi rychlo a o par mesiacov si nikto na ten eshop potazmo rebricek LRU ani nespomenie...
NTonyK - Profil | Út 29.3.2011 8:17:37
Ad2) to Venca888 a další, ano myslím to Vážně! Měl jsem to ale napsat jinak, aby bylo lépe pochopitelné, co chci říci.
Podobně jako Azbest mám tu čest se obchodem živit. Měl jsem možnost fungovat v různých českých obchodních firmách a všude to bylo stejné. Ke všem zákazníkům bez rozdílu byl uplatňován „průměrně podprůměrný“ přístup. Na začátku se všichni snažili zajistit super služby pro všechny zákazníky bez rozdílu a po nějaké době všichni skončili v šedi průměru až podprůměru.
Aktuálně pracuji v Německu pro velký koncern (celosvětová dvojka ve svém oboru) a nepřestávám se divit rozdílností přístupů. Dlouhodobí klienti (top 20% zákazníků) mají k dispozici excelentní servis, starají se o ně špičkoví konzultanti a celková úroveň služeb je řádově jinde než v ČR. Tito zákazníci jsou skutečně „rozmazlený, jako prasata“ a firma se pečlivě stará aby byli ještě rozmazlenější :-)
Většinu jednorázových nebo jinak „náhodných“ zákazníků ale nikdo nerozmazluje a nikoho to ani nepřekvapuje. Kupodivu ani ty zákazníky!
NTomesoxx - Profil | Po 28.3.2011 21:52:47
Naxcat - Profil | Po 28.3.2011 21:52:15
Kde to žije - feeder
ČtNFeederařina na řece 64350
ČtNPickermánia-ultra light fishing 49077
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










