Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

NPindˇa - Profil | So 23.8.2025 20:04:16

čongr >> 👍Tak to je radost. Opatruj se a buď zdráv.

    Nčongr - Profil | So 23.8.2025 20:01:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Pindˇa >> Ahoj parde, cvičím si již náhradnika, 🐟buď zdráv chlape!!! 👍😀

      Nvicx - Profil | Pá 22.8.2025 16:56:04

      Goďák >> mam starší model, kúpil som tu na mrku od kolegu. Je veľký.

        NGoďák - Profil | Pá 22.8.2025 13:07:04

        vicx >> ten velký je opravdu tak velký?
        Koukám 45l?

          Nvicx - Profil | Pá 22.8.2025 12:39:34

          Filla >> je to zlé. A to korum je moja neobľúbená značka. 🤦🤦🤦
          Ale, taškovina je ok. Malý mám keď lovím na jednu techniku, stredný na jednu techniku full výbavu, alebo dve techniky na ľahko, a ten veľký na dve techniky na full, alebo jedna full a handry s jedlom k tomu.

            NFilla - Profil | Pá 22.8.2025 10:46:12

            vicx >> že jsi sysel, preper a tackle maniak.. nic nového 😜

              Nvisage - Profil | Pá 22.8.2025 10:36:12

              vicx >> že si maniak na Korum :-)))))))))))

                Nvicx - Profil | Pá 22.8.2025 10:30:19

                Diamond >> jeden na chrbát, jeden do predu, jeden do ruky... 😂

                  NDiamond - Profil | Pá 22.8.2025 10:27:35

                  vicx >> že toho veľa unesieš? ... 🤣

                    Nvicx - Profil | Pá 22.8.2025 9:10:57

                    andrei11 >> okrem ruksaku mam vsetky velkosti, co to o mne hovori? :)))

                      Nandrei11 - Profil | Čt 21.8.2025 20:13:16

                      Na pobavenie😉

                        NVanous - Profil | Po 11.8.2025 21:32:43

                        milans14 >> Ahoj, já mám 120g, které jsem pořídil letos na jaře a bomba proutky. Chodím s něma taky na Moravu jak psal kolega níže a nemůžu si stěžovat. Jsou to pruty na větší ryby s pěknou akcí, daleké, přesné hody a záběry jdou pěkně vidět i od menších ryb. Za málo peněz hoooodně muziky. At se daří

                          Nvašek10 - Profil | Ne 10.8.2025 20:20:32

                          milans14 >> lovim s ním letos poprvé. Chodím na Moravu do proudu..detekce záběru je zřetelná i když ne tak citlivá jak u jemnějšího fedderu. Zatím nejmenší ryba byla podoustev kolem 35 cm. Čekal jsem že to bude takové trochu kopyto ale líbílo se mi to. A kapr 67 to bylo super prut krásně pracoval.

                            NPindˇa - Profil | So 2.8.2025 21:19:57

                            čongr >> Taky se opatruj a bojujte.

                              Nčongr - Profil | So 2.8.2025 21:18:18

                              Pindˇa >> Pěkný, mám na řeku Andvantory 500 od Spro zatím spokojenost🐟díky za reakci, buď zdráv chlape!!👍😄Pořád válčime!

                                NPindˇa - Profil | So 2.8.2025 21:00:27

                                čongr >> Zdar parde jsou to Daiwa 19 TDR Distance 25 QD. Teď už jsou novější se stejným názvem jen místo označení 19 mají 23, jako rok výroby 23.

                                  Nčongr - Profil | So 2.8.2025 18:32:26

                                  Pindˇa >> Ahojky parťáku, co to máš za stroje na prutech?? 🐟😀

                                    NGoďák - Profil | So 2.8.2025 16:42:51

                                    Pindˇa >> Super díky

                                      NPindˇa - Profil | So 2.8.2025 14:16:08

                                      Goďák >> Používám to na heavy od jiné značky vypadají stejné a když se to dobře uváže a nepřepálí, drží to jak čert.

                                        NGoďák - Profil | So 2.8.2025 12:53:48

                                        Ahoj, používáte někdo?? Zajímalo by mě jak to drží na vlasci při průchodu očky, díky