Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

Nčongr - Profil | Pá 1.8.2025 17:42:29

Goďák >> Určitě, mám velký Tripod, ale tohle bude vše při ruce, ještě jednou díky!! 👍🐟

    NGoďák - Profil | Pá 1.8.2025 17:31:57

    čongr >> budeš spokojený, to vychýlení udělá své 👍

      Nčongr - Profil | Pá 1.8.2025 17:21:19

      Goďák >>

        Nčongr - Profil | Pá 1.8.2025 17:20:02

        Goďák >> Ahoj parťáku, tak to tady dávám do kopy na Tvou radu, zkusim u vody!!!!!

          NTomíno 1988 - Profil | Út 29.7.2025 19:00:56

          Ahoj pánové, měl bych prosbu.
          Chtěl bych se zeptat jestli má někdo reálnou zkušenost s navijáky Zelos distance reel 7000.
          Nahazování kolem 65m a stahování krmítek okolo 100g

            Nmilans14 - Profil | Út 29.7.2025 11:03:41

            Zdravím, kdo už máte zkušenosti s proutky Korum Limitless 12ft 180gr. Detekce záběru a zdolávání i u menší rybky. Děkuji za vyjádření.

              Nvašek10 - Profil | Ne 20.7.2025 14:32:09

              Carpmasters138 >> výborně děkuju za odpověď. Tyčku jsem koupil od Fencla s doživotní zárukou. Tak snad by to mohlo být ok.

                NCarpmasters138 - Profil | Ne 20.7.2025 8:24:10

                vašek10 >> Ahoj. Já mám 26" hlavu a už ní prošlo spousty ryb. Kapři 7-9 kg nej 11kg. Spíše odchazely rukojeti tím, že se vylomila ta závitová vložka. Tou hlavou nic nezkazíte ta vydrží hodně.

                  Nvašek10 - Profil | St 16.7.2025 7:25:52

                  Korum Podběráková Hlava Power Folding Spoon - Latex skládací... máte s ní zkušenost? Je pevná? Neláme se? Uvažuju o ní kvůli skladnosti.

                    NEruve - Profil | So 5.7.2025 21:23:18

                    Ahoj, nechce se někdo zbavit prutu ? Potřeboval bych jeden do páru. Díky :))

                    Korum OPPORTUNIST XTND 3m 2,25

                      Nvicx - Profil | Pá 13.6.2025 20:25:54

                      pepson >> nemám to rád na držiaku pláta, zavadzia mi to tam. Na ľavo to mám v tulipáne na zadnej strane pláta, na pravo na tej penovej trubke. Podľa možností na fleku.

                        Nnerf - Profil | St 11.6.2025 17:37:21

                        Tak kdo už koupil z Páryse ten Latitude Reel FD 6000? Zajímalo by mne porovnání např. se Zelos mini pit reel 6000.

                          Npepson - Profil | Út 3.6.2025 5:18:51

                          coatnick >> mne postačí, že bude opretý v jednom bode, aby ho bolo vidieť, a nemusím sa k nemu ohýbať až na zem.
                          Cez držiak plata ho nedám, to by mi zavadzal.

                            Ncoatnick - Profil | Po 2.6.2025 21:29:14

                            pepson >> no vlastně podběrák si vepredu většinou dávám přes držák plata a do zadu si dávám ten tulipán jen nekdy

                              Npepson - Profil | Po 2.6.2025 20:53:13

                              coatnick >> bude mi stačiť rohatinka na ľavú zadnú nohu nech sa mi podberák neváľa na zemi. Aj tak mám na ľavej prednej nohe plato.

                                Ncoatnick - Profil | Po 2.6.2025 20:38:57

                                pepson >> to už jsem zkousel pred lety , na zadni nohu
                                https://sklepdrapieznik.pl/40533-tulipan-preston-gripper-roost.html
                                dopredu minirolnu, nebo pres prodlouzene rameno

                                ve finale jsem byl linej si to sestavovat

                                  Npepson - Profil | Po 2.6.2025 13:29:32

                                  andrei11 >> To s tým podberákom je dobrý nápad, to vyskúšam. Predsa len v tých zadných závitoch nemám až toľko krmiva ako v tých predných ;-)

                                    Nandrei11 - Profil | Po 2.6.2025 12:59:24

                                    pepson >> su tam preto, aby sa ti mohli zaniest bordelom a ked ich potrebujes, tak tam nic nenasrobujes. ine znacky na nohy so zavitom predavaju take ciapocky. treba asi kuknut prislusenstvo k pretekarskym bedniam. tam som tie zavity na nohach videl tiez.

                                    inak vies i predstavit dat rohatinky na lavej strane na obe nohy a tam polozit podberak. teoretiky by podberakova tyc nemala zavadzat pri manipulacii so stolikom.

                                      Npepson - Profil | Po 2.6.2025 12:52:24

                                      novel >> Tiež by ma zaujímalo, prečo do nôh tie závity vyrezali a pritom na ne nevymysleli žiadne príslušenstvo, hmm.
                                      A príslušenstvo majú v Korume vymakané do detailu ;-)

                                        Nrasch - Profil | So 31.5.2025 10:01:15

                                        Napadá mě COMPACT WAITER TRAY, jestli se dá jedno pole otočit o 90st.