Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

Nandrei11 - Profil | Čt 28.8.2025 14:12:20

J.F. >> ak je to suchy zips, tak ho vies nadpojit (idealne par stehmi posilnit). a budes mat dlhsie pasky ;).

    Nhechtmrk - Profil | Čt 28.8.2025 14:10:27

    J.F. >> jak ti píše Flíček, ty suchozipy jsou relativně krátké, jen taktak do toho uchytím skládací hlavu. Navíc ta židlička bude těžší, to bych nedělal.

      NFlicek - Profil | Čt 28.8.2025 13:56:30

      J.F. >> ty pasky nejsou zase,tak dlouhe,takze nepujde.Musel bys to prichytit jen pres jednu nebo max.dve nohy toho kresla.

        NJ.F. - Profil | Čt 28.8.2025 12:53:18

        Ahoj, mám prosbu na majitele batohu Korum Progress Ruckbag. Nemám aktuálně možnost někde si jej prohlédnout.
        Podle vašich zkušeností: Půjde těmi pásky nahoře uchytit takováhle skládací židle: https://www.decathlon.cz/p/kempingova-skladaci-zidle/_/R-p-13366?mc=8576904&c=BEZBARV%C3%81_MODR%C3%81 ?
        Nebo jsou na to moc krátké? Předem děkuji za odpovědi!

          Nnovel - Profil | Čt 28.8.2025 11:39:13

          Ahoj, najde se tu vlastník XS Two Rod Arm & Rests?
          Zajímá mě délka ve složeném stavu, stabilita (nemyslím to, že se to třepe při vrtění na křesle), pevnost teleskopických spojů, kloubu pro nastavení sklonu, atd...

            Nandrei11 - Profil | Čt 28.8.2025 0:01:00

            Spong >> a aj na predaj? 😉 to by bolo super.

              NSpong - Profil | St 27.8.2025 23:44:03

              andrei11 >> určitě to doma někde mám.

                Nandrei11 - Profil | St 27.8.2025 23:41:57

                Goďák >> noo praveze ten predtym mam okukany a viem si ho predstaviť lepšie pre svoje ucely😉. Ale vďaka za ponuku, budem ju mat v merku.

                  Nandrei11 - Profil | St 27.8.2025 23:30:32

                  Toto sa nahodou niekomu doma nevala?

                    Nandrei11 - Profil | St 27.8.2025 23:27:47

                    nerf >> irónia? 😉

                      Nnerf - Profil | St 27.8.2025 23:05:12

                      Goďák >> Ten by chtěl každej.

                        NGoďák - Profil | St 27.8.2025 21:58:18

                        andrei11 >> ahoj tento by si nechtěl?

                          Notéčko - Profil | St 27.8.2025 21:34:20

                          otéčko >> Zdravím prodané

                            Nandrei11 - Profil | St 27.8.2025 17:05:33

                            otéčko >> písal som sz ak je to este aktuálne 😉

                              Notéčko - Profil | Po 25.8.2025 10:35:22

                              Ahoj prodám Ruckbag Korum Transition Compact V super stavu cena 1000

                                Nvicx - Profil | Ne 24.8.2025 20:57:59

                                andrei11 >> toto mám komplet plavačku, termoska na krmivo a nástrahy, plus ešte kopec extra vecí z feedru v najmenšom ruksaku.

                                  Nandrei11 - Profil | Ne 24.8.2025 14:20:20

                                  clovek1 >> na toto nemam guraz. ale zase je pravda ze si to viem predstavit.

                                    Nclovek1 - Profil | Ne 24.8.2025 14:11:49

                                    andrei11 >> Přešel jsem z velkého na nejmenší a zajistil jsem, že mi nic nechybí :D

                                      Nvisage - Profil | Ne 24.8.2025 13:51:37

                                      andrei11 >> taky- tak .

                                        Nandrei11 - Profil | Ne 24.8.2025 13:44:32

                                        vicx >> ze mas rad vo veciach poriadok. Ja nosim aktualne mega ruksak, tazky jak hovado. Reku co kdyby😎