Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

Nnovel - Profil | So 31.5.2025 8:11:21

Díky, všem. Ta zadní rohatinka je asi tak jediný co mě napadlo. Ale pořád jsou pak volně ještě tři nohy 😁
Přemýšlel jsem nad nějakým stolkem, nebo miskou na krmení, ale způsob uchycení je mi záhadou. Samozřejmě vím jak to uchytit jinak.

    NGoďák - Profil | Pá 30.5.2025 19:30:37

    pepson >> já to mám úplně stejně. I můj uterák tam má místo když ho teda nezapomenu, což se mi stává poslední dobou docela často🤣

      Npepson - Profil | Pá 30.5.2025 19:21:45

      Goďák >> Fajku používam aj keď chytám na jeden prút, dokonca aj keď mám prút vo fenclovke.
      Neskladám ju, len otočím o 90 stupňov, vešiam na ňu uterák 😉

        NGoďák - Profil | Pá 30.5.2025 18:55:50

        pepson >> ne vůbec, mám to krásně po ruce.. Když bylo rameno přímo na noze tak to vadilo.

          Npepson - Profil | Pá 30.5.2025 18:37:13

          Goďák >> Nezavadzia ti to ? Myslím ako, či o prút nebrnkáš lakťom.

            NGoďák - Profil | Pá 30.5.2025 18:18:42

            andrei11 >> Je to tak🤷 , chytám hodně často na jeden prut tak jsem dával rohatinku přímo do ramena a je to úplně jiné. A co mi ještě hooodne pomohlo u chytání z hrazdou tak bylo její zúžení na stejnou délku jako zadní podpěry.

              Npepson - Profil | Pá 30.5.2025 17:20:32

              novel >> Ja tam mám namrveného a nalepené asi kilo krmiva 🫣

                Nandrei11 - Profil | Pá 30.5.2025 15:40:13

                andrei11 >> @Goďák ked tak teraz pozeram na tu foto, feeder je fakt robeny asi len na jeden prut a rohatinku na nohu. potom to je v rovine ;). ak hrazda, tak potom s tym mivardi adapterom.

                  Nandrei11 - Profil | Pá 30.5.2025 15:30:19

                  Smrtak >> @novel este alternativne rameno bez prednych noh napevno na prednu nohu uchytit a do zavitu na prednu nohu rohatinku. otazna bude stabilita, ale fungovat by to mohlo. korum/preston predava aj samostatne rameno na prut, ktore sa s feeder arm chair urobit lahko.

                    NSmrtak - Profil | Pá 30.5.2025 15:20:22

                    novel >> tak ako píšu kolegovia. V zime rameno na nohu a zadnú rohatinku na prednú nohu.

                      Nandrei11 - Profil | Pá 30.5.2025 14:46:43

                      novel >> ahoj, predtym nez som mal objimku nohy any chair, tak som do zavitu na nohe daval napriamo hrazdu na zadne rohatinky. pri compact chair to trochu zavadzalo. ale na jednu rohatinku zadnu je to myslim okej.

                        NMKulicka - Profil | Pá 30.5.2025 14:46:10

                        novel >> Na Korumackém videu ke křeslu tam tuším šroubovali zadní rohatinku.

                          Nnovel - Profil | Pá 30.5.2025 13:21:26

                          Ahoj Korumáci,
                          jak využíváte ty vrchní závity na nohách od křesla Accessory? Nenašel jsem nic ani origo. Všechno jen s objímkou na nohu.

                            Nandrei11 - Profil | Čt 29.5.2025 15:14:24

                            Draken >> už som to skúsil a je to pevnejšie. Realny test urobím pri vode😉.

                              NDraken - Profil | Čt 29.5.2025 15:10:57

                              andrei11 >> resil jsem to stejně el.paskou a v pohodě.. ale ja teda nedavam pruty nejak extra do "nebe" :)

                                Nandrei11 - Profil | Čt 29.5.2025 11:30:13

                                Goďák >> ale aj tak este spolieham na jednu vrstu elektrikarskej pasky. snad ten klip nepose... :D

                                  Nandrei11 - Profil | Čt 29.5.2025 10:25:46

                                  Goďák >> jasne, tak ako pises. v tej novej verzii feeder arm to tym "vybocenim" vyriesili. kuknem ten mivardi.

                                    NGoďák - Profil | Čt 29.5.2025 10:11:51

                                    andrei11 >> používáš tripod feeder arm? Jestli se nepletu tak ano. Jelikož to máš v jedné ose tak vzniká pnutí na tu pravou stranu, měl jsem to samý.
                                    Adaptérem od Mivardi jsem dostal rameno do boku a mám po problémech

                                      Npepson - Profil | Čt 29.5.2025 10:02:10

                                      andrei11 >> Andrej, mne sa to točí normálne, nie úplne ľahko, ale točí.

                                      Ono, vezmi si aká páka pôsobí na tú vzdialenejšiu rohatinku, to by ten úchyt musel byť na pevno, aby sa tá fajka neotočila 😉

                                        Nandrei11 - Profil | Čt 29.5.2025 9:24:04

                                        Flicek >> dik za tip. hrazdu mam vacsinou na zadnej nohe. ak nic ine nevymyslim, tak vyskusam podla teba ;).