Korum - vše kolem téhle značky | MRK.cz

Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

NFlicek - Profil | Čt 29.5.2025 8:47:12

andrei11 >> Na jednom kresle jsem to vyresil takhle,ale hrazdu musis mit na zadni noze.

    Nandrei11 - Profil | Čt 29.5.2025 8:39:01

    nazdar korumaci, idem si po radu. ti co mate Any Chair Two Rod Butt Rest, nepretaca vam ho v tom uchyte na kresle? mne to zacalo robit, ked dam pruty spicakmi hore tak jeden prut to ako tak udrzi a ked dam druhy tak uz "cuva" a jednoducho to nedrzi. skusim tam dat jednu vrstvu elektrikarskej pasky, ale reku ci nemate iny typ. jednoducho potrebujem, aby to kovove Lko drzalo pevne v adapteri.

    dik za rady.

      NSmrtak - Profil | Čt 22.5.2025 6:18:33

      andrei11 >> pockam si az to bue na sk. tie delene krabky si urcite zoberiem. teda chyba mi jedna 1,32l, uz par dni je v kosiku s drobnostami, ktore proste treba. Tak si pockam.

        Nandrei11 - Profil | St 21.5.2025 21:05:57

        Smrtak >> inak jeden UK eshop už má tie novinky v ponuke.

          Nandrei11 - Profil | St 21.5.2025 21:04:58

          Smrtak >> vždy sa niečo hodí. Inak dnes som objavil Hirisi method krmitka, ktoré sú vizuálne identické s korum 😎.

            NSmrtak - Profil | St 21.5.2025 21:01:05

            andrei11 >> Feeder tripod arm (ci ako sa to vola) som obzeral este ten stary, zaroven aj deluxe river tripod. No zaujimave su tie novinky. Sice uz mam vsetko a jedna blizka osoba to uz pocula tolkokrat, ze jej to uz nahlas radsej ani nevravim, ale nieco by sa predsa len hodilo.

            Trochu spamu, ale tu je CZ verzia toho videa - ak tak nech admin zmaze prispevok s odkazom na anglicke video.

            https://youtu.be/CALPmZ-MY-U

              NGoďák - Profil | St 21.5.2025 20:55:01

              andrei11 >> jinak já jsem to vyoseni vyřešil Mivardi D25 adaptérem. Tím pádem nemáš rameno přímo na křesle ale bokem cca 10 cm, není to moc ale je to mnohem lepší💪

                Nandrei11 - Profil | St 21.5.2025 20:44:30

                Goďák >> ak by sa dala kúpiť len tá vyosena hrazda tak teoreticky to rieši problém starého ramena. Tie krabky veru dobrý nápad. Len je otázka či sa dajú dať do seba. Nepostrehol som.

                  NGoďák - Profil | St 21.5.2025 20:42:41

                  andrei11 >> Rameno zajímavý🤔
                  Mě se líbí i ty krabičky půlený 👍

                    Nandrei11 - Profil | St 21.5.2025 20:36:43

                    Smrtak >> navi Dreamcast vyzerá dobre, ľúbi sa mi že vyriešili ten novy feeder Arm vyosenou hrazdou. A tie zadné rohatinky budem kupovať určite👍🏻

                      Nandrei11 - Profil | Út 20.5.2025 13:12:16

                      Nazdar korumaci, tak som neodolal dobrej cene a menim compact chair za accessory chair verzia I), dokupil som aj teleskop nohy dopredu, tiez za fajn peniaz. uz sa len dostat k vode a vyskusat, po rozbaleni ma prekvapila nizka vaha, na skladanie noh este musim nast nejaky grif.

                      ak by mal niekto zaujem zaujem tak compact chair je v ponuke, hodim neskor aj na bazar.

                        Nvašek10 - Profil | Pá 25.4.2025 7:18:45

                        rasch >> chytám s predspickovym policajtem. Jako fedder to nepouzivam

                          Nčongr - Profil | Čt 24.4.2025 12:33:46

                          Pindˇa >> 👍👍🐟

                            NPindˇa - Profil | Čt 24.4.2025 11:59:44

                            rasch >> Myslím, že s nimi můžeš chytat i s pipakama i jako s barbelkama špičkama nahoru
                            https://www.facebook.com/share/v/1L3D46CstQ/

                              NPatrolGR - Profil | Čt 24.4.2025 10:56:20

                              rasch >> Je to klasika na policajta, mám je ve 12ft a jako feeder to určitě nejde.

                                NHadris - Profil | Čt 24.4.2025 10:55:29

                                Chytám s nim pasivní method a dravce na rybyčky s klasickými číhátky/hlásičem

                                  Nrasch - Profil | Čt 24.4.2025 10:52:44

                                  andrei11 >> Máš pravdu, přesně proto se ptám, jen nevim, jestli se s timhle prutem chytá jako s feederem, nebo přes pípáky/policajta, protože jsem si navykl na feeder špičky a to mě baví ;) A ty Opportunist vypadají spíš jako klasický kapráky.

                                    Nandrei11 - Profil | Čt 24.4.2025 10:05:54

                                    rasch >> ahoj, predpokladam, ze to co hladas je cerstvo na bazari.

                                      Nrasch - Profil | Čt 24.4.2025 9:15:29

                                      vašek10 >> @Hadris
                                      A chytate s nim feeder stylem pres spicku, nebo s pipakem/policajtem?

                                      Pripadne nevite, jestli dela korum, nebo nekdo podobny feeder s teleskopickym madlem?

                                        NPindˇa - Profil | Čt 24.4.2025 9:13:39

                                        čongr >> Zdar parde, dobrý lov. Ty se opatruj a buď zdráv.