Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

čongr - Profil | Čt 24.4.2025 8:26:42

Pindˇa >> Ahoj parde, včera stoják za barákem!! Buď zdráv chlape!!! 😃🐟

    vašek10 - Profil | Čt 24.4.2025 7:27:56

    Hadris >> máš s tím zkušenost?

      Hadris - Profil | St 23.4.2025 20:35:45

      vašek10 >> 50g xl krmítko do plných a v pohodě

        Pindˇa - Profil | Po 21.4.2025 11:16:36

        vašek10 >> Jj a pak si zkus zvážit krmitko co používáš i futrem

          vašek10 - Profil | Po 21.4.2025 11:04:10

          Pindˇa >> zkusim tam 80gr olovo a uvidim

            Pindˇa - Profil | Ne 20.4.2025 10:47:10

            vašek10 >> Má uvedenou Vrhací zátěž 30-120g

              vašek10 - Profil | Ne 20.4.2025 10:27:10

              Prut korun oportunist xtnd 360cm 1.75lb chytám s ním i na method teprve krátce. Myslíte že můžu použít i krmítko 50-60gr plus krmení? Nějak nemám odvahu to zkusit,když vidím jak jemná špička to je. Pokud máte poznatky budu moc rád. Díky.

                Hrabě75 - Profil | Út 8.4.2025 22:05:23

                MrtweyUbrus >> Hele většina navijáky jsou klony. Jen se liší výbavou, designem a dle ceny snad i kvalitou. Např: Ryobi, Formax, Preston, Gábor. Flagman atd...
                Takže dle chuti a víry.

                  david.ch - Profil | Út 8.4.2025 20:22:01

                  D.R. >> Koukal, že jsi tu psal, že jsi pořídil ty 12ft Limitless feedery. Jaký jsou? Zpracování, špičky?

                    david.ch - Profil | Út 8.4.2025 20:00:20

                    D.R. >> Tady už něco o nich je uvedeno..

                    https://www.korum.co.uk/en/new-products/kp-k0340043

                      D.R. - Profil | Út 8.4.2025 16:19:48

                      Ty nové navijáky vypadají dobře. Zadek navijáku design alá Daiwa. Jsem zvědavý na parametry (váha, kapacita apod.)

                        dun - Profil | Út 8.4.2025 11:55:55

                        Další várka potřebností :-)
                        https://youtu.be/H7M8x137ms4?si=n4z-D_d0EI0mS_sL

                          visage - Profil | Po 7.4.2025 13:54:59

                          pepson >> to si hovorím aj ja stále , ale opak je pravdou :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                            pepson - Profil | Po 7.4.2025 13:52:11

                            visage >> Všetko mám ;-)
                            Teraz som zrovna odoslal objednávku z yellowfish.sk na tú Mantu pre kámoša, chcel som tie hlboké Korum kalíšky, ale nemajú ich, tak som vzal korálky s karabínkou na košíky od Matrix, tie sú super, a nejaké ostne.

                              Predy - Profil | Po 7.4.2025 13:08:34

                              rasch >> mám to XS nejdelší a to jednobodové střední, na Korum židli používám pouze to sřední. Na pruty 11ft úplně bez problémů to střední stačí. Stabilita na té lehké židli to nebude nic moc, ale jak jsem psal, nikdy jsem neměl na této židli dva pruty. Tipuji, že stát to bude, ale při záběru bych se bál, pokud nebudu sedět. Jednou se mě S23 převrátila kvůli velkému platu, když jsem se při zdolávání zvednul, nyní dávám pod plato vidličku a je to ok.

                                visage - Profil | Po 7.4.2025 12:56:15

                                pepson >> najvyšší čas pustiť sa do redukcie :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                  pepson - Profil | Po 7.4.2025 12:53:50

                                  visage >> on to zháňa kolega @rasch
                                  Ja neredukujem ;-)

                                    visage - Profil | Po 7.4.2025 12:31:31

                                    pepson >> kreslo akékoľvek , takto by to nestačilo ???

                                      pepson - Profil | Po 7.4.2025 12:10:05

                                      rasch >> Tak aby si mal koncové očká až na hladine, to bude problém aj s vidličkami.