Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

NHrabě75 - Profil | Čt 3.4.2025 21:03:27

burget >> Ahoj, prosím tě je někde uvedená váha těch zelosů 7000? Nikde jsem to nenašel.

    NMrtweyUbrus - Profil | Čt 3.4.2025 12:50:04

    burget >> Na raketu určitě pořiď pletenku, je to must have.

      Nnerf - Profil | Čt 3.4.2025 12:44:09

      burget >> ja jsem ty Zelosy koupil v nejake akci asi za 900kč kus a po roce jim nemam co vytknout.

        Nvisage - Profil | Út 1.4.2025 20:54:53

        Vanous >> ešte u tej druhej by som vedel , asi na objem sú rovnaké . 58x48x asi 20

          NVanous - Profil | Út 1.4.2025 20:45:42

          Zdarec, nevíte prosím někdo, jaký je objem té tašky u Progress ruckchair? Díky

            Nburget - Profil | Út 1.4.2025 19:02:51

            Ahoj,
            tak jsem pořídil na Korum Bopper 10" 5,5lb naviják Korum Zelos 7000. Po první vycházce, zatím samá chvála na naviják. Samozřejmě nevím jak moc dostává zabrat tou raketou a kolik toho vydrží.

              NMartin M. - Profil | Po 31.3.2025 19:20:02

              vašek10 >> porybny te na tvuj zpusob traveni casu v prirode muze jen upozornit, neni to v jeho kompetencich, on resi chytani ryb.

                Nvisage - Profil | Po 31.3.2025 18:04:08

                vašek10 >> nesmieš mať podlahu a nemáš problémy .

                  Nvašek10 - Profil | Po 31.3.2025 15:57:33

                  pepson >> mrknu i na ten pentalite

                    Nvašek10 - Profil | Po 31.3.2025 15:56:45

                    A mají se schlterem problémy porybní? S deštníkem nikdy žádné nebyly...

                      Nvašek10 - Profil | Po 31.3.2025 15:55:27

                      Díky moc. Deštník co jsem měl 15 let už dosluhuje tak přemýšlím nad něčím novým lehkým a odolným.

                        Npepson - Profil | Po 31.3.2025 14:12:13

                        vašek10 >> Ešte foto aj v snehu a pohľad zboku ( iba s dvomi origo tyčami) :

                          Npepson - Profil | Po 31.3.2025 13:56:30

                          vašek10 >> Vo vetre asi nič moc, to už radšej Pentalite Brolly Shelter (ten mám), pribalené sú dve tyče a keď si dokúpiš ešte dve (akákoľvek značka), tak ti to vietor určite neodfúkne.
                          Treba myslieť hlavne na to, že to musíš postaviť riťou proti vetru, lebo ani jeden nemá "dvere" ;-)

                            NHeršvec - Profil | Po 31.3.2025 13:07:52

                            vašek10 >> Mám a není to špatný. Vlezu se pod něj i s křeslem S23 a bočním stolkem a schovám tam i batoh. Člověk se ale musí trošku naučit, jak ho složit. Je to taková vopičárna, ale dá se to. Jen je škoda, že už v základu to nemá bouřkové tyče, ale to mě moc nebolelo, protože ty mám. Ale samozřejmě se to dá použít i bez nich, ale má to menší stabilitu. Jinak na převoz je to super, složený je to menší jak klasický velký deštník.

                              NFlicek - Profil | Po 31.3.2025 12:16:49

                              Chlapi jake mate zkusenosti s pridavnym koleckem na prepravu k kreslu?Vydrzi cely set i s ruckama neco nebo se to neoplati?

                                Nvašek10 - Profil | So 29.3.2025 11:15:13

                                Supa lite schelter...máte někdo zkušenosti a rady? Krátké jednodenní vycházky i v dešti. Má smysl koupit? Myslím od Korumu

                                  NMufti - Profil | Út 18.3.2025 6:21:27

                                  Karasík >>
                                  https://www.ratheroutdoors.com/en/our-brands
                                  No aj Browing patril pod Zebco. Keď raz korporát rozhodne o zániku značky. Skončí.

                                    NKarasík - Profil | Po 17.3.2025 21:09:56

                                    A celé to patří Rather Outdoors https://www.tackletradeworld.com/zebco-brands-sale-confirmed-rather-outdoors, stejně jako dalších X značek, viz Fox, Matrix atd. Kdysi sem na Mrk nekdo daval obrazek vsech znacek patricich pod Zebco, bylo jich desitky...
                                    ..

                                      NKarasík - Profil | Po 17.3.2025 20:58:08

                                      Zebco has been in the fishing business since 1949 and was acquired by the W.C. Bradley Co. in 2001. In 2011, Zebco Brands acquired Zebco Sports Europe (www.zebco-europe.com), one of the oldest and most successful producers of fishing tackle in Europe. This move reunited the two Zebco businesses and brands that were sold separately in 2001 and supports Zebco Brands’ global growth strategy. Preston Innovations (www.prestoninnovations.com) was acquired by Zebco Brands in 2014. Preston Innovations is the United Kingdom’s leading match fishing brand as well as having a growing presence in the coarse, carp and bait segments of the market with its brands Korum, Avid Carp, and Sonubaits.

                                        Nkubah - Profil | Po 17.3.2025 20:49:00

                                        Praseodym >> Souhlasím, i když moje Competitiony feedery ( 2014 / 2015 ) jsou úplně jiné než dnešní Preston feedery...
                                        Jiné = větší očka, delší rukojeti, silnější pruty ...

                                        Takže to dělení museli udělat potom...