Korum - vše kolem téhle značky | MRK.cz

Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

NFlip - Profil | Út 25.2.2025 18:03:05

Dnes mi došel ten heavy match klacek Korum Glider power float ve 13 st. Vypadá to,že se nebudu bát do toho opřít až budu zastavovat většího násaďáka na jeho cestě do křoví. Uvidíme. Každopádně mám dojem že na na brko nebo waglera to bude vyhovovat

    NFlip - Profil | Út 25.2.2025 17:51:47

    D.R. >> Za mě Okuma Black feeder 55F. Za málo peněz hodně muziky.

      NMrtweyUbrus - Profil | Út 25.2.2025 16:25:01

      D.R. >> Shimano určitě ne, to je tak na picker, vzal bych z NF Daiwu TD feeder.

        NDawe323 - Profil | Út 25.2.2025 15:37:50

        D.R. >> ahoj, kámoš je má také. Jestli máš fb,tak mrkni na odkaz níže a popřípadě ho můžeš kontaktovat ....
        https://www.facebook.com/share/p/14zHV47ixi/

          NPraseodym - Profil | Út 25.2.2025 14:55:28

          D.R. >> daiwa gs 4000 ltd. Měl jsem je na na Korum parmakach a myslím, že na fidr by to bylo ještě lepší.

            ND.R. - Profil | Út 25.2.2025 11:07:20

            Pořídil jsem proutky Korum Limitless feeder 12ft 120g a přemýšlím s jakými kolovrátky je spárovat. Co byste doporučili, aby to k sobě velikostně a váhově sedělo ? Případně jaké navi používáte na heavy feedrech? V hledáčku zatím jsou Korum Infernos 4000 (připadají mi celkem drobné a nevím, zda vhodné na tento způsob lovu), Korum Zelos 7000 Distance a Shimano Aero BB 5000.

              NE.T. - Profil | Út 25.2.2025 10:15:37

              Když by měl někdo zájmem tak zvažuji o prodeji dvou prutů Korum Xpert 360cm a 1.5lb. Jsou to super proutky. Nepadají z nich malé ryby a dokáží vyndat i slušnou rybu. Jsou zánovní!

                NCarpmasters138 - Profil | Po 24.2.2025 20:23:45

                Flip >> To máš určitě pravdu, ceny jsou pro nás smrtelniky dobré, proto jsem si tak nějak tu značku i vybral.

                  NVojta78 - Profil | Po 24.2.2025 18:58:23

                  Zdravím. Máte někdo zkušenosti s tímhle křesílkem? Děkuji.

                    Nvisage - Profil | Po 24.2.2025 18:53:27

                    hechtmrk >> tak musíš ísť do predčasného ako ja :-)))

                      NFlip - Profil | Po 24.2.2025 18:52:27

                      hechtmrk >> žít se musí a záleží jen na tobě jak se k tomu postavíš a věř že mně a Alešovi nebylo vždycky do zpěvu.

                        Nčolkař,zloch - Profil | Po 24.2.2025 18:47:25

                        hechtmrk >> hele když to dal Petr a já tak to zvládneš v pohodě 👍

                          Nhechtmrk - Profil | Po 24.2.2025 18:37:56

                          Flip >> ĥmm, chtěl bych se toho bájného důchodu dožít, ještě chodící a s řidičákem🤣

                            NFlip - Profil | Po 24.2.2025 18:37:11

                            Carpmasters138 >> dle mého soudu má Korum hlavně mnoho věcí relativně funkčních a nestojí to raketu.

                              NFlip - Profil | Po 24.2.2025 18:33:17

                              hechtmrk >> Přes zimu a v brzkém jaru plavačka a fídr,potom nastoupí i moucha na pstruhovce a mezi tím i nějakej ten násaďák. Pak se přidají dravci na vláčku,kterou prokládám tím vším možným. Prostě pořád mám na výběr kam vyrazit. Třeba loni jsem v půlce září měnil povolenku popsanou docházkama
                              To je výhoda starobních důchodců😂.

                                NFlip - Profil | Po 24.2.2025 18:26:15

                                čolkař,zloch >> Na koule jsem chytal,když u nás byly ještě v plenkách.Andy Little,, Chytání velkých kaprů" byla moje bible a Jarda Vítek velkej vzor. A proto uz vím že jako kuleváloš nikdy neskončím. To už mám za sebou.😂

                                  NCarpmasters138 - Profil | Po 24.2.2025 15:01:16

                                  Ahoj kluci a já jsem si myslel, že do Korumu jsem úchyl jen já, ale vidím, že nás je mnohem víc. Líbí se mi ten decentní vzor všech výrobků, žádné křiklavé barvy atd. Tak jako u kaprařiny mám vše od Aqua productu a Kordy, tak u feederu vše od Korumu a krmení Sonubaits.

                                    NPraseodym - Profil | Po 24.2.2025 13:50:01

                                    čolkař,zloch >> pozor, Korum už je light kaprařina v českých podmínkách. Přechod k bivaci a pípáci je už neodvratitelný.

                                    Sám o tom za 12 let "Korum Positive" něco vím 😂

                                      Nhechtmrk - Profil | Po 24.2.2025 13:33:24

                                      čolkař,zloch >> kdyz mi bylo 30, taky sem si myslel, že vláčka je nejvíc. Že nic jiného skoro nemá význam. Ale je to přirozený vývoj. Než běhat po padesátce jen s vláčkou a vidět jen občas rybu. Tak si to už taky raději prostřídám s plavačkou a hlavně feedrem.

                                        Nčolkař,zloch - Profil | Po 24.2.2025 13:06:50

                                        Flip >> hmm, a takovej nadějný vlàčkař jsi byl 👎z feederu za chvíli přejdeš na koule a vylehávání v bivaku s příposlechem...a tak roky už na to pomalu máš 😄