Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

novas32 - Profil | Po 27.1.2025 19:32:20

rasch >>
Vejde se krasne. Nejlepsi cena ted asi u Paryse, kupoval jsem ho tusim za 1120,- nebo tak neco. Mohl by mit pevnejsi zada, ale celkove dobry.
Mam i starsi ITM compact ruckbag, to byl lepsi material, ale je mensi. Ale provedeni bylo top i materialove

    rasch - Profil | Po 27.1.2025 17:49:17

    novas32 >> Jestli se s23 compact vážně vejde takhle pěkně mezi ty profily napasovat compact ruckbag, tak ho jdu shánět. Ještě teda kouknout, co se všechno vejde do něj...

    Ale koupil jsem Giant Fishing Laube Large a tam se mi ta židle špatně nosí. Batoh je hluboký a těžiště je pak strašně daleko od zad.

    A už nemusim čekat na tu s23 ruckchair

      coatnick - Profil | So 25.1.2025 20:25:37

      Goďák >> nestraš, doufám,, že to byla Ultra, tam snad byval zpočátku problem

        Goďák - Profil | So 25.1.2025 20:15:13

        coatnick >> já ho koupil taky ale praskla mi špička tak ztratil důvěru a šel 😭😭

          coatnick - Profil | So 25.1.2025 20:13:08

          Goďák >> ryby se ho taky bojí...chtěl jsem byt skromnejší, puvodně jsem hledal něco italskeho , ale aby to nebylo moc drahy, zbarveny jak italsky kolotoč, samozrejmě korek a ne moc tezke a 14 stop, dle rad mych znamych.
          Prolezl jsem poctive i Allegro apod. nakonec na mě koukla neodolatelná sleva , UK plavačkový fora , YT už jsem měl zmáklé, takže koupě naslepo to uplně nebyla, ale bez osahaní

            Goďák - Profil | So 25.1.2025 20:00:25

            coatnick >> z toho klacku mám respekt😁😁

              coatnick - Profil | So 25.1.2025 19:47:55

              novas32 >> sz

                novas32 - Profil | So 25.1.2025 19:18:56

                coatnick >> Jj videl jsem, posilals foto. Kde? V lokalite?

                  novas32 - Profil | So 25.1.2025 19:17:42

                  pepson >> ja to mam novy, nevyzkouseno v praxi. Takze nejspis stejne skoncim u tvoji varianty😉😁

                    novas32 - Profil | So 25.1.2025 19:15:42

                    pepson >> 😁😁

                      coatnick - Profil | So 25.1.2025 19:10:59

                      novas32 >> jasně z hor jsem zpátky a šup na ryby, teda zatím jen jedna ostrá, ale prut jsem uložil do Korum pouzdra, které jsem si prešil k obrazu svému, aby ten příspěvek byl správně v tomto fóru.

                        coatnick - Profil | So 25.1.2025 18:59:26

                        Goďák >> no polomrtvy čekatel na duchod, ještě rok. Abych se ho dožil, rozhodl jsem se víc hýbat a koupil si svojí první matchku. Tak jsem nalezl na MRK abych pochytil nějake rozumy a hned jsem zakopl o svuj stary batoh, o ktery pečuje Pepson.

                          pepson - Profil | So 25.1.2025 18:55:10

                          coatnick >> To je možné. Nemám ten batoh od teba ?? Fakt si nepamätám🫣

                            pepson - Profil | So 25.1.2025 18:54:02

                            novas32 >> Tvl, ja som vemeno🫣😂 to ma nenapadlo. Dávam to opačne kvôli tým pätkám, aby som si nezasral operadlo, keď to celé kladiem na zem do blata.

                              novas32 - Profil | So 25.1.2025 18:49:37

                              coatnick >>
                              Nazdar pane, uz jsi dotrenoval lyzare(rky)?😁😁

                                novas32 - Profil | So 25.1.2025 18:48:47

                                pepson >>
                                Nene, je tam kapsa na operaku, ktery je sklopeny dolu a nemuze se takhle otevrit😊

                                  Goďák - Profil | So 25.1.2025 18:44:41

                                  coatnick >> jsi živý 💪😁😁

                                    coatnick - Profil | So 25.1.2025 18:12:32

                                    pepson >> Ahoj, jen, že jdu kolem.., jen pro upřesnění ty máš Korum ITM Ruckbags
                                    https://www.youtube.com/watch?v=Iswou3QaGAg

                                      pepson - Profil | So 25.1.2025 17:42:39

                                      novas32 >> Super 👍
                                      Len si to kreslo otoč opačne, lebo takto nič nedáš medzi sedák a operadlo, vypadne ti to 😉

                                        novas32 - Profil | So 25.1.2025 17:08:24

                                        pepson >> Ahoj, diky. Ja mam Progress Ruckbag a nemam tam ty poutka. Ale vyresim to takhle. Stolek taky strcim do operky😊👍