Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

visage - Profil | So 25.1.2025 14:18:38

Goďák >> jj , tam sa zmestí aj hlava podberáka a podložka

    Goďák - Profil | So 25.1.2025 14:17:03

    pepson >> super si to vyřešil s tím stolkem 👍

      pepson - Profil | So 25.1.2025 14:08:28

      novas32 >> Tu sú fotky, ako som sľúbil 😉

        maxmilian - Profil | Pá 24.1.2025 17:46:21

        Koupím prut korum oportunist xtnd 12ft 1,75lb.

          imajung - Profil | Pá 24.1.2025 10:52:33

          Ahoj, kdyby mel nekdo zajem o Korum River Tripod, tak se mi tu zbytecne vali, u vody byl maximalne 4x, nejake mensi oderky na sobe presto ma. Pridal bych k tomu kalisky (Butt Cup) V pripade zajmu me prosim kontaktujte pres SZ, fotky stojanu muzu zaslat + zpusob bezpecneho zabaleni.

            Hrabě75 - Profil | Út 21.1.2025 14:19:24

            hechtmrk >> Ohřát, roztáhnout a zchladit. Mělo by to jít je to jenom plast.

              pepson - Profil | Út 21.1.2025 14:17:55

              hechtmrk >> To by ma tiež zaujímalo, bojím sa, že ich urvem, preto to tam nevešiam.

                hechtmrk - Profil | Út 21.1.2025 13:43:39

                Apropo, napadá někoho, jak ty těsné háky na batohu roztáhnout, aby to šlo nacvaknout na křeslo snáze? Děkuji předem za nápady.

                  novas32 - Profil | Út 21.1.2025 12:25:49

                  pepson >> Diky :)

                    pepson - Profil | Út 21.1.2025 11:40:26

                    novas32 >> Ide to aj do tých origo háčikov, ale to je tak na tesno, že na to prdím. Batoh je doma ( nosím ho len ke´d je teplo a treba viac vody, krmiva atď) a kreslo je celoročne v aute. Cez víkend to odfotím.

                      novas32 - Profil | Po 20.1.2025 19:40:32

                      pepson >> ahoj, mohl bych poprosit o nejake foto, jak mas to kreslo pripnute k batohu?
                      Diky

                        obi2 - Profil | Po 20.1.2025 17:37:54

                        otéčko >> Pokud tak ber s tim jednim kolem

                          otéčko - Profil | Po 20.1.2025 16:53:59

                          Zdravím všechny"Korumáky"chtěl bych se zeptat na zkušenosti s těmito transportními zařízeními jsou opravdu i funkční (kvalitní),nebo jen dobrý marketingový tah kde využili kompatibilitu s křesly?Dekuji

                            visage - Profil | Pá 10.1.2025 14:53:59

                            Jarin >> 3,5 MM , ono sa to počíta ten spodný priemer

                              Jarin - Profil | St 8.1.2025 0:00:33

                              visage >> Njn, ved to nieje o Tebe = Dunaj v Petržalke je uplne niečo ine ako Dunaj na "madaroch" skus sa tak dako preinštalovať = tak snad za 40 rokov si každy pozname potreby pre svoju rybačku....
                              PS No konečne aspon niečo - čoho sa chytim a kolko ma ta 8 oz spodny priemer....fakt ma to zaujima....
                              Dakujjem

                                visage - Profil | Út 7.1.2025 23:08:07

                                Jarin >> na Dunaj by som špičky 8oz ako mám ja

                                  Jarin - Profil | Út 7.1.2025 22:34:35

                                  visage >> Twl Ty si všade.....
                                  Lebo ju chcem na moj 120 g prut na Dunaj ... a nie je to Korum - preto...
                                  Inač ak sa to urobi exaktne tak špička sa da "zmenšit" ale aj "zvečšiť" ale len teda par desatin....

                                  PS Čo by si urobil na mojom mieste aj ked si mladši možno poradíš....

                                  Dakujem

                                    visage - Profil | Út 7.1.2025 21:53:40

                                    Jarin >> a prečo si zaťažený na tú špičku ?

                                      Jarin - Profil | Út 7.1.2025 20:50:29

                                      Zdravim Vas , dal som to aj do vlakna o metod feedru, ale snad poradite aj tu.

                                      Zdravim vospolok, prosím - mohli by ste mi niekto poradiť ak mate skusenosti s touto feedrovou špičkou , aky ma spodny priemer (ten čo sa zasuva do prutu:
                                      Korum Feedrová Špička Limitless Feeder 4 oz Quiver Tip

                                      Respektive je tu majitel prutu Korum Limitless Feeder 360 120 g ...
                                      Vdaka , ocenim každu informaciu

                                        pepson - Profil | Pá 3.1.2025 11:34:36

                                        rasch >> mám s23 accessory chair compact a pripínam to zvonku od tej vane na batohu.