Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

andrei11 - Profil | Út 8.10.2024 9:58:16

stefan_pista >> jj, ten. pride mi to ako dobry kup.

    stefan_pista - Profil | Út 8.10.2024 9:42:01

    andrei11 >> ahoj, máš na mysli ten 35l za tých 45 Ečiek?

      Bear - Profil | Po 7.10.2024 19:00:43

      andrei11 >> Tenhle ruksak mám už nějakou dobu (za plnou cenu:-()) a mohu vřele doporučit, je vynikající.

        andrei11 - Profil | Po 7.10.2024 18:49:11

        ak ste nepostrehli. korum ruckbag v parys za hubicku. keby som nemal ruksak s decathlonu tak ho beriem hned. a mozno? 🙈

          Aiwen - Profil | Út 1.10.2024 20:13:52

          Kluci nepotřebuje někdo náhradní síť na 30' hlavu? Malý mi omylem zlomil kloub na nové hlavě a zůstala mi jen síťka 😁😁. Třeba ji má někdo poničenou a hodila by se mu. SZ kdyžtak

            milošs - Profil | Ne 29.9.2024 19:35:22

            Díky všem za postřeh ! Ať se daří a je furt co podebírat...m.

              milošs - Profil | Ne 29.9.2024 19:15:12

              Praseodym >> to jo, 26 hlava je na Labe málo. Jezdím nahoru a nejsou to tam žádný Lovosice, ale občas se zadaří.

                Praseodym - Profil | Ne 29.9.2024 18:15:53

                Třicítka je jistota 😏

                  MrtweyUbrus - Profil | Ne 29.9.2024 18:09:23

                  milošs >> Vzal bych třicítku, když už na to vlítne velká ryba je potřeba jí i vyndat, s 26 jsem to měl letos dvakrát jen tak tak.

                    Praseodym - Profil | Ne 29.9.2024 16:32:06

                    milošs >> já mám dobrých deset let Korum expert. 1,8 v základu + 1,2 prodlužovací díl. To očko má hodne dlouhy závit, našroubovat to je voser, ale aspoň to má na čem držet. Těžká, ale na tuhle záležitost dobrá.

                      pepson - Profil | Ne 29.9.2024 15:48:29

                      milošs >> Ešte jedna vec, nikdy som tie ryby z tej 26-ky nevyťahoval, lebo je malá. Vyloviť, na podložku, fotka v podberáku a späť do vody. Takže ak sa chceš fotiť a vyberať rybu, vezmi radšej tú 30-ku 😉

                        milošs - Profil | Ne 29.9.2024 15:34:08

                        pepson >> díky, to je vono, to potřebuju. Nejenom vytáhnout kolmo nahoru, ale i pak pustit pořádnou rybu, kapra nad 80 cm, není fakt sranda. Natož potmě.

                          milošs - Profil | Ne 29.9.2024 15:27:34

                          Praseodym >> super, takže praktik, víš o čem je řeč. Tohle není pro slečinky někde u mola. Jednou mi při pouštění 87 šupíka vyjel celý kříž ze závitu ručky, byl to ještě starý podběrák trojúhelník 85 cm, sona, kříž je tam silný kov. Nekonečné hledání. Ale u ručky jsem asi na konci cesty, mám cresta carpetition extreme handle 3,2 metru + nástavec 0,5 m. Je dobrá a zatím drží.

                            pepson - Profil | Ne 29.9.2024 14:17:02

                            milošs >> Ja môžem doporučiť.
                            Mám 26" na feeder. Vytiahol som s tou hlavou kapre od 80 do 98 cm a vydržala 😉

                              Praseodym - Profil | Ne 29.9.2024 14:08:08

                              milošs >> přesně na takovém místě a způsobu (vytahování nahoru a pouštění ryby) jsem ho vorval. Na jeho obranu musím říci, že to byly většinou ryby 8kg +.

                                milošs - Profil | Ne 29.9.2024 14:06:56

                                Karasík >> taky jsem teď vyhazoval očko, u kterýho jsem musel ty šroubky pořád dotahovat, bylo to myslím milo. Nakonec v tom místě rám prasknul a bylo hotovo....Podběráky jsou pro mě nikdy nekončící story. Snad jenom stará sona trojúhelník s ramenama z dutýho laminátu, ta drží jak helvetská víra. Dík, m.

                                  milošs - Profil | Ne 29.9.2024 14:03:23

                                  Karasík >> no tak ji vezmu a uvidí se, když tak to popelnice jistí, zatím tu menší na fídr, díky, m.

                                    milošs - Profil | Ne 29.9.2024 14:01:15

                                    Praseodym >> jo, to znám dobře, mám tam vysoký břehy a kolikrát musím kolmo vytáhnout nebo při pouštění spustit lepší rybu...tak to bude zase pokus omyl.

                                      Karasík - Profil | Ne 29.9.2024 12:51:50

                                      milošs >> Mám přesně opačnou zkušenost než píše kolega. Mám 26" používám taktéž poměrně často a mám ji už přes 3 roky. Žádný šroub jsem nikdy nedotahoval a síťka vydržela i 15 kiláče a stále je bez poškození. Tak a teď si vyber... 🤷

                                        Praseodym - Profil | Ne 29.9.2024 9:28:27

                                        milošs >> aktivně jsem ho používal dva roky, celkem to drželo, dva šrouby co drží obrubu jsem musel pořád dotahovat, tak jsem je zalepil, pak mi tím jednou projel desetikiláč, síťka bez varování praskla, tak šel do koše.