Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

Nmilošs - Profil | So 28.9.2024 19:34:00

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s podběráky Korum FULL METAL LATEX Barbel Spoons? 26 nebo 30 palců. Potřebuju pořádné festovní očko co vydrží a tyhle vypadají dobře. Díky moc za každý postřeh, zkušenost.

    Nandrei11 - Profil | St 4.9.2024 10:08:30

    inak s tych noviniek ten pristresok vyzera super. konstrukcia ako mal tfg rapid shelter.

      NToncek <*))))>< - Profil | Út 3.9.2024 16:53:57

      Zdravím všechny příznivce Korumu, ještě než to dám na bazar, neměl by někdo zájem o vestu Korum Glide Roving Vest? Je úplně nová, ještě ani nebyla venku, ale dostal jsem nový model, tak půjde do světa. Původní cena byla 1750 Kč, nechám ji za 1300 Kč.

        N.pepé. - Profil | Čt 29.8.2024 21:33:25

          Nandrei11 - Profil | Ne 18.8.2024 19:21:58

          Ak by mal niekto zaujem, tak na bazar som dal akurat navi Korum Infernos SL Gold 3000. Minimálne použitý.

            Njak41 - Profil | Ne 18.8.2024 18:03:05

            Kachna >> Nebudeš litovat a kdyby, tak je v nejhorším o trošku levněji pošleš dál, ale to se asi nestane 😀 Za tu cenu udělají práce, jako mnohem dražší rákosky 😀

              NKachna - Profil | Ne 18.8.2024 16:59:06

              jak41 >> ok tak je asi vybráno

                Njak41 - Profil | Ne 18.8.2024 16:41:14

                Kachna >> Super transport, čtyřicítku kařrika na něm cejtîš a velká ryba Tě nezaskočí. Neohýbá se až k rukojeti, vlastně teď chytám jenom na ně.

                  NKachna - Profil | Ne 18.8.2024 16:00:56

                  jak41 >> Chtěl bych je na stoják, tak nevím.
                  Ale děkuji Ti za recenzi. 👍

                    Njak41 - Profil | Ne 18.8.2024 15:54:37

                    Kachna >> 2,25 tvrdej určitě není, víc než 160g jsem nezkoušel, ale hází pěkně. Na plotičky to úplně není, ale kapra cca 15 kg na řece zvládnul dobře a ještě byla rezerva. Ten slabší jsem neměl, ale ten 2,25 je hodně univerzální, mám je hodně rád, s tím neprohloupíš!

                      NKachna - Profil | Ne 18.8.2024 13:53:47

                      Už jsem tu v minulosti podobné téma probíral, ale chtěl bych se ještě jednou zeptat na pruty Opportunist XTND+ Rod 12 ft 1,75 lb respektive 2,25 lb. Docela jsem se zalekl odhozové gramáže do 120g resp. 150g.
                      A teď moje otázka.
                      Nejsou ty pruty moc tvrdé a jak to z nich lítá?
                      Předem Vám děkuji za postřehy.

                        Ndavid.ch - Profil | Čt 15.8.2024 15:44:35

                        obi2 >> Sarfix, Parys, pipaky.cz meli Omegu ve velky sleve. Jen Chytil mel slevu mensi, proto taky asi nema vyprodano jako ostatni :-) Ja uz tu Omegu za pulku nestihl, ale drazsi ji kupovat u Chytila nechci :-)

                          Nobi2 - Profil | Čt 15.8.2024 15:12:04

                          A dále proč Omega je u Chytila za 3563 kč. a u Sarfixu za 2400 kč ? Asi se jedná o překlep .

                            Nobi2 - Profil | Čt 15.8.2024 11:04:27

                            Pánové jaký je rozdíl mezi Korum Omega float 13" 3 díl a Korum Glider Power float 13" 3díl. Děkuji .

                              Nčongr - Profil | Út 13.8.2024 15:38:34

                              LiborJess >> Ahoj, vše zkusím, díky za reakci!

                                Npepson - Profil | Út 13.8.2024 14:48:02

                                LiborJess >> Díky moc, chlape :o) Už som tam volal a objednajú mi tie špičky, hneď aj prihodím nejaké drobnosti.
                                Fakt som už bol zúfalý, lebo tie špičky som našiel iba na jednom eshope v UK a tam je šialená doprava+ DPH.

                                  NLiborJess - Profil | Út 13.8.2024 14:20:20

                                  Goďák >> Tak přidělat na střed...

                                    NLiborJess - Profil | Út 13.8.2024 14:19:08

                                    čongr >> jedině bastlit, el. izolačka PE hadička správného průměru a světýlko do trubičky by mohlo fungovat > lehké a jednoduché. Čus, ať se daří petru zdar

                                      NLiborJess - Profil | Út 13.8.2024 14:16:51

                                      pepson >> napiš ing. na pipaky.cz (Čáslav) umí toho od Korumu sehnat dost a zná kam se obrátit.

                                        NLiborJess - Profil | Út 13.8.2024 14:15:25

                                        Arachnos >> Ahoj mám Trilogy už 3 roky a musím říct, že je to fakt super super prut, 3 dlouhé špičky různé LBS, úplný univerzál. A na tu jemnou mám kapra +90 cm (loni) bez problému a letos 88 cm amura na 1,75 lbs špici, to trochu trvalo, ale nakonec si dal říct. Nahazování je skvělé, musím dávat u Labíčka pozor už jsem to šoupnul několikrát do křoví na druhé straně. :-))