Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

NMrtweyUbrus - Profil | Po 9.12.2024 14:53:17

KK11 >> 365g.

    NKK11 - Profil | Po 9.12.2024 12:04:57

    "Specialist" >> OK diky.

      N"Specialist" - Profil | Po 9.12.2024 5:29:06

      KK11 >> nikde váhu neuvádějí. Jak budu doma tak zkusím zvážit.

        NKK11 - Profil | Po 9.12.2024 0:05:40

        "Specialist" >> Kolko ten prut vazi?

          N"Specialist" - Profil | So 7.12.2024 17:00:21

          Bear >> to ani ne ale já je se svojí postavou neutáhnu.

            NBear - Profil | So 7.12.2024 16:10:23

            "Specialist" >> Moc humpolácké?

              N"Specialist" - Profil | So 7.12.2024 13:44:18

              Kdyby někdo měl zájem mám na prodej jeden proto Korum Limitless 14ft 220g. Dvakrát u vody. Cenu bych si představoval 1500kč.

                NIrate - Profil | So 7.12.2024 13:30:35

                Super… díky zkusím tedy o velikost větší.

                Ještě dotaz k formičce Korum Camo Method Mould. Jaká velikost jde použít pro Zfish Krmítko Method Feeder Flat Medium. Je to to medium?

                  NE.T. - Profil | Pá 6.12.2024 22:58:55

                  Flicek >> Co mám od nich oblečení tak vždy o číslo větší a vždy v pohodě. To samé třeba Navitas.

                    NFlicek - Profil | Pá 6.12.2024 20:52:32

                    E.T. >> Tak to nevim,nevim.V lete jsem objednal mikinu vel."M"a kdyz prisla,tak to bylo"XL" jak vysite🤔Ale tricko vel."M" sedi presne,tak nevim podle ceho tam ty velikosti urcuji.

                      NE.T. - Profil | Pá 6.12.2024 20:47:59

                      Irate >> Ber vždy o velikost větší než máš.

                        NIrate - Profil | Pá 6.12.2024 19:49:51

                        Nemáte někdo bundu KORUM Thermashell Jacket? Potřeboval bych poradit s velikostí než objednám …. Díky moc

                          Nčongr - Profil | Út 15.10.2024 21:20:28

                          Kachna >> Ahojky, mam tam 500 Solith!! Cresta!

                            Nicokarp - Profil | Út 15.10.2024 19:25:07

                            Kachna >> daj tam buď 4000, alebo 6000 Shimano Thunnus Ci4 baitrunner a bude to sedieť.

                              NKachna - Profil | Út 15.10.2024 18:32:23

                              Prosím o radu. Jak velký naviják na KORUM OPPORTUNIST XTND+ - 12' 1,75lb?
                              Big pit se mi zdá zbytečně velký. Moje představa je tak velikost 6000, ale nejsem si jistý.

                                Nlubo*93 - Profil | Út 8.10.2024 12:27:39

                                Goďák >> občas bych potřeboval větší, zvláště v létě když je třeba voda a víc krmení jak pro rybičky tak pro mi :)

                                  Nandrei11 - Profil | Út 8.10.2024 11:14:45

                                  Goďák >> no vidis 😎

                                    NGoďák - Profil | Út 8.10.2024 11:08:37

                                    lubo*93 >> Pravda pravdoucí a nehanim akorát těch 35l se mi zdá málo🤓 Přiznám se že kvůli tomu přidělaní křesla mě napadlo že by se hodil🤣

                                      Nlubo*93 - Profil | Út 8.10.2024 11:03:19

                                      Goďák >> NGTčko je pěkný (patrně i kvalitní) a ty kapsy se jsou praktický ale nemohu naň přidělat křeslo :)

                                        NGoďák - Profil | Út 8.10.2024 10:50:21

                                        andrei11 >> Za ty prachy raději NGT 50l, už mi slouží třetí rok bez vady a že mu nakládám 🤓