Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

Npepson - Profil | So 10.8.2024 19:27:43

visage >> to kúpim aj tu, špičky stoja 5 €.
Zatiaľ som vlepil koncové očko a dnes to držalo, aj keď je koniec rozštiepený.

    Nvisage - Profil | So 10.8.2024 19:16:18

    pepson >> kup si z číny a dobrusiš priemer

      Npepson - Profil | So 10.8.2024 17:22:24

      Chalani, podarilo sa mi zlomiť 2 Oz špičku na Korum Opportunist X Quiver 8 ft. Dala by sa ešte niekde kúpiť, prípadne aká by tam pasovala ?
      Díky.

        Nčongr - Profil | Pá 2.8.2024 7:30:04

        Ahoj chlapi 🐟tohle je ta stará hrazda, ale někde jsem ztratil ten představev na iontový světýlka? Nevíte, čím to nahradit? Díky!

          Nčongr - Profil | Čt 1.8.2024 13:37:34

          Pindˇa >> Kámo, když mě to přivezli z Anglie, tak to už je tak 14-15 let, tu hrazdu snad ani nikdo nemá, nyní jsou samý inovace a H... O!!!!! 🤪

            NPindˇa - Profil | Čt 1.8.2024 8:31:40

            čongr >> Zdar, vůbec si neuvědomují, že taková hrazda byla, ale to bude tím, že feederu se zase až tak dlouho nevěnuji, určitě se ti nějaký znalec této značky tady ozve a poradí .

              Nčongr - Profil | Čt 1.8.2024 7:56:44

              Pindˇa >> Ahoj parde, jsem nesmírně rád, za si vzpomeneš na Karla!!! Na starý hrazdě od Korumu, byl takový představec na ty izotopy,, ale někam jsem ho dal, už si musím nosit jenom základ, protože ten zbytek zůstane na břehu 🤣🤣Buď zdráv!

                Nvisage - Profil | St 31.7.2024 9:58:38

                Goďák >> technicky to možné je

                  NGoďák - Profil | Po 29.7.2024 12:57:30

                  Pindˇa >> technicky nemožné😁

                    NPindˇa - Profil | Po 29.7.2024 12:09:55

                    Goďák >> Tak přehoď zadní za předni 😃

                      NGoďák - Profil | Po 29.7.2024 11:48:39

                      Starouš >> Bude stačit ta hrazda🤓 Po dovolený koupím kostku a nějakou užší abych mohl zase jednou za rok chytat po tmě🤣🤣🤣🤣 Pravdu máš v tom že zadní mám užší tak se mi to rozevírá

                        NStarouš - Profil | Po 29.7.2024 11:33:34

                        Goďák >> aha... no ja mam nejakou noname mensi baterku,kterou jsem prilepil k vidlicce izolackou a ten kuzel svetla vzdycky staci tak akorat na osvetleni tech dvou spicek... jeste by mohla byt varianta dat zadni rohatinky dal od sebe,aby ve predu byly spicky bliz...to ale jde udelat jen pokud mas zadni vidlicky zvlast... pokud mas i vzadu hrazdu, tak s tim nic nenadelas. Pak asi uz jen jiny svetlo...sirsi.

                          NGoďák - Profil | Po 29.7.2024 10:09:11

                          Starouš >> To ano ale origo z compactu je natolik široká že mi neosviti obě naráz

                            NStarouš - Profil | Po 29.7.2024 9:53:51

                            Goďák >> ja mam taky origo hrazdu Korum - tu uzsi a svetlo resim tak,ze dolu podpruty pichnu vidlicku s pridelanou malou baterkou... vetsinou ji davam trochu do uhlu,aby osvetlovala tak akorat obe spicky.

                              Npepson - Profil | So 27.7.2024 7:35:56

                              Goďák >> Jasné. Myslel som, že máš niečo špeciálne, čo sa dá našróbovať do hrazdy. Dík

                                NGoďák - Profil | So 27.7.2024 7:31:56

                                pepson >> ne to je světlo na kola s tím upínacím páskem

                                  Npepson - Profil | So 27.7.2024 6:52:22

                                  Goďák >> Mám malú baterku s nastaviteľným svet. kužeľom, tam mi to nevadí 😉

                                  Pochváľ sa, čo to je za svetlo so šróbom.

                                    NGoďák - Profil | So 27.7.2024 6:49:35

                                    pepson >> Mě to pak došlo 🤓 když jsem koukal na netu. Ta kostka jde koupit zvlášť ať to furt nešroubuju 🤣Jde mi o světlo,u origo mi neosviti oba pruty jak je široká

                                      Npepson - Profil | So 27.7.2024 6:40:07

                                      Goďák >> Do tej "rýchlokocky" ti pasuje akákoľvek hrazda, závit je štandardný whitworth.

                                      Tu je tripod feeder arm a hrazda tuším Delphin.

                                        NGoďák - Profil | So 27.7.2024 4:43:07

                                        Ahoj, nevíte dá se koupit užší hrazda ke Korum tripodum než je originál?