Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

N.pepé. - Profil | Út 2.7.2024 12:56:50

    NEruve - Profil | Út 4.6.2024 8:28:15

    Ahoj, nemá někdo na prodej 3m opportunist xtd 2,25lb ?

      Npepson - Profil | St 22.5.2024 12:52:45

      Goďák >> Toto by som využil na chytanie z hladiny, myslím rozmer.
      Inak tie gumové sersamy nemám rád, vždy sa to posunie/pootočí tak ako nechcem a divne to odstáva od háku. Zlatý tŕň, prípadne príves zo šnúrky ;-)

        NGoďák - Profil | St 22.5.2024 12:47:44

        visage >> 10mm? To už je jiný level, tam dáš půl bochníku🤣

          Nvisage - Profil | St 22.5.2024 10:36:18

          Goďák >> objednal som si 10 mm a mám tie klieštiky

            NGoďák - Profil | St 22.5.2024 10:00:28

            visage >> tak průměr je 4mm takže chleba v pohodě. Chce to ale ten větší bazmek na roztažení

              Nvisage - Profil | St 22.5.2024 9:55:48

              Goďák >> práve sa mi jedná o väčšie nástrahy , napr. zrulovaný chlieb , podla obrázku sa to dá dosť roztiahnuť

                NGoďák - Profil | St 22.5.2024 8:43:25

                visage >> Tak rozpůlit by to šlo ale asi by to postrádalo smysl na co to bylo dělaný. Mě se to zdálo široký protože když jsem je kupoval tak jsem hledal gumičky na waftersky a na ty menší to bylo už moc ale na větší nástrahu jako pelety 12,14 mm akorát. Velký plus je že jsou bez dírky takže krásně drží na háčku, nevím jak to bude po opakovaném použití. Takže pokud to chceš na větší nástrahy vůbec bych se toho nebál👍

                  Nvisage - Profil | Út 21.5.2024 18:03:29

                  Goďák >> počkám :-)))

                    NGoďák - Profil | Út 21.5.2024 15:52:03

                    visage >> Nevím, zítra se na to podívám jsem v práci

                      Nvisage - Profil | Út 21.5.2024 10:28:26

                      Goďák >> a nejde to roztrihnúť napoly ???

                        NGoďák - Profil | Út 21.5.2024 9:36:23

                        visage >> Já je vzal ale nesedí mi🤷 Vadí mi jak jsou široké😀

                          Nvisage - Profil | Út 21.5.2024 9:16:36

                          skúšal už niekto Korum Mega Bands ???

                            Nhechtmrk - Profil | Út 21.5.2024 9:11:33

                            Ohledně probírané kšiltovky to nakonec vyřešil Decathlon. Za asi 180 Kaček výběr barev. Slušná lehká letní kšiltovka. Děkuji všem za rady a komentáře.

                              NGoďák - Profil | Čt 16.5.2024 14:07:27

                              bart.bm >> aktuální už to není ale i tak díky👍 Víš jak, nikdy nevíš🤔😁

                                Nbart.bm - Profil | Čt 16.5.2024 13:50:17

                                Goďák >> jestli to je ještě aktuální. Mám dva ty Barbel a u těch 1,75 je 100g a ne 140g ty jsou u 2lbs. Nicméně 1,75 zvládají 80g olovo na pohodu. Není to na házení za obzor ale těch 80m se dá. Ale mohlo by být větší naváděcí oko. Mám je jako takové univerzál na splávek a krmelec. Zdolávačka super. Na špici jde poznat i menší cejn. Pracuje krásně.

                                  NPraseodym - Profil | Út 14.5.2024 19:09:22

                                  burget >> bych to raději nepropaloval :-)

                                    Nburget - Profil | Út 14.5.2024 18:47:28

                                    tričko moc pěkný.

                                      N.pepé. - Profil | Út 14.5.2024 14:21:10