Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

NMKulicka - Profil | Po 12.11.2018 21:11:05

Dědek >> Já bral Korum ze dvou důvodů. Ta ITM tackle pouzdra a případně další jejich pouzdra tam přesně pasují. Korum se mi obecně zamlouvá, je vidět že u těch věcí někdo přemýšlel a používal/zkoušel je a i zpracování bývá dobré.

    NBuffalo1969 - Profil | Po 12.11.2018 21:08:13

    Dědek >> je zajímavej. Fyzicky ho Milda skladem myslím nemá. Já jenom, že bych se na něj šel MRKnout..-)

      NBuffalo1969 - Profil | Po 12.11.2018 21:07:20

      MKulicka >> už se těším, až do něj všechno nacpu..:-)))

        NDědek - Profil | Po 12.11.2018 21:02:36

          NMKulicka - Profil | Po 12.11.2018 20:59:57

          Buffalo1969 >> ...jj, je super, že má spoustu kapes i uvnitř. Mám k tomu pár těch jejich ITM tackle pouch jsem s tím maximálně spokojený.

            NBuffalo1969 - Profil | Po 12.11.2018 20:46:12

            MKulicka >> předchozí verzi neznám, ale tenhle má kámoš a měl jsem možnost ho vyzkoušet. Neodolal jsem, to prostě nešlo..:-D

              NMKulicka - Profil | Po 12.11.2018 20:39:23

              Buffalo1969 >> Mám tu předchozí verzi, dost ho používám. Koukám že vylepšili tu část, co dosedá na záda.

                NBuffalo1969 - Profil | Po 12.11.2018 20:28:19

                MKulicka >> text jsem posílal z notebooku a potom fotky z mobilu. proto to zpoždění..:-)

                  NBuffalo1969 - Profil | Po 12.11.2018 20:27:31

                  MKulicka >> jojo....

                    NMKulicka - Profil | Po 12.11.2018 20:27:13

                    Buffalo1969 >> To je ITM ruckbag?

                      NMKulicka - Profil | Po 12.11.2018 20:25:41

                      Buffalo1969 >> jj, už to vidím viz edit předchozího příspěvku

                        NBuffalo1969 - Profil | Po 12.11.2018 20:24:43

                        MKulicka >> na bágl..:-)

                          NMKulicka - Profil | Po 12.11.2018 20:24:04

                          Buffalo1969 >> Na co? :) EDIT: Aha nějak se zpozdilo načtení fotek.

                            NBuffalo1969 - Profil | Po 12.11.2018 20:22:43

                            půl roku jsem čekal, ale vyplatilo se to...-)

                              NMKulicka - Profil | Po 5.11.2018 18:59:34

                              Jurgen83 >> jj, s kolečkem už je celkem jedno, že je o něco těžší. Snad to křeslo ještě taky trochu vyzkouším, než přijde zima.

                                NJurgen83 - Profil | Po 5.11.2018 18:48:07

                                MKulicka >> to chapu z tvoji vyskou. Ja uz delux vyzkousel u vody a je fajn. Sice trosku tezsi ale jak bude kolecko bude to luxus. Tak kreslo uzivej. :-)

                                  NMKulicka - Profil | Po 5.11.2018 17:04:25

                                  Jurgen83 >> Tak dnes mi dorazil dárek za Angling Direct:) Výměna X25 za deluxe X25 dokončena. To menší křeslo pro mě opravdu nebylo.

                                    NLe Scalaque - Profil | Út 23.10.2018 6:33:40

                                    Propagační video k novým prutům Korum Ambition. Z těch nových věcí tam jde zahlédnout ještě křesílko Aeronium Supa-Lite Chair a naviják Korum Axis.

                                    https://www.youtube.com/watch?v=CvZ2jlKGFYE

                                      NJurgen83 - Profil | Út 16.10.2018 16:22:24

                                      svaro >> má teleskopické všechny 4

                                        Nsvaro - Profil | Út 16.10.2018 16:05:52

                                        Jurgen83 >> prosím ťa, to deluxe má teleskopické predné nohy?