Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

NE.T. - Profil | Pá 23.11.2018 21:47:02

Kučík >> nemáš zač.

    NKučík - Profil | Pá 23.11.2018 21:32:22

    E.T. >> dík

      NE.T. - Profil | Pá 23.11.2018 21:12:43

      Kučík >> Tady v ČR sotva. V UK jich pár bylo ale hned byla várka vyprodaná. Dnes jsem hovořil po telefonu s majitelem Sarfixu. Říkal že budou do Vánoc skladem. Nejpozději v lednu.

        NKučík - Profil | Pá 23.11.2018 14:00:00

        Zdravím neměl někdo v ruce Korum Neoteric FS Rods vím že jsou celkem noví dík.
        https://www.tackleuk.co.uk/Shop/RodsBarbelSpecialis​tRods/Korum-Neoteric-FS-Rods.htm?a=31874

          Nfheavy - Profil | Čt 22.11.2018 19:50:44

          Wooody >> muzu rict ze ta 5000ka ma lepsi navin nez 4000 ka,u 4000ky jsem navinul cca 180m 0,22 technia s trochou podkladu a navin je vic u spodni hrany civky a to jsem jeste oddelal jednu ze 2 podlozek pod civkou,2x jsem to premotaval je to stejny u obou,nevim jestli bych mohl oddelat i tu druhou? potom uz by mezi civkou a ozubenym koleckem na hridelce nebylo nic ?!)
          mam je kratce 1x u vody a slapou dobre,hmotnostne je rozdil minimalni,5000 ka ma ten navin hezky rovnej ale kapacitu uz nevim,spodek tela pod rotorem je stejny vcetne klicky,jedinej rozdil je v prumeru civky a rotoru pod civkou,tim padem nelze zamenit civky mezi sebou,z 5000 ky by mozna na tu 4ku sla ale byla by tam velka mezera mezi rotorem a civkou,zkousel jsem to naopak nasadit ze 4ky na 5kusice to slo ale bylo to uplne na knop kdy rotor 5ky temer drhnul o civku 4ky .

            NDědek - Profil | Čt 22.11.2018 18:36:10

            Wooody >> fheavy je ma oboje i 40 i 50

              NWooody - Profil | Čt 22.11.2018 18:34:11

              david.ch >>

              To by podle katalogu po přepočtu na průměr vlasce 0,23 zhruba odpovídalo. Díky. Ptám se kvuli tomu,že mám většinu navijáku na feeder ve velikosti 30 a mají větší kapacitu než 30 od korumu,proto bych šel radši do té 40. Není mi ale teda jasný rozdíl 40 oproti 50 kromě větší hmotnosti a ceně pro 50-ku.

                Ndavid.ch - Profil | Čt 22.11.2018 14:16:02

                Wooody >> Mam Korum feeder reel 4000 a objednal jsem si k nemu civku Korum vlasce 0,23mm v navinu 250m. Rekl bych, ze jsem ho tam dostal cca 220m.

                  NWooody - Profil | St 21.11.2018 23:28:27

                  Ahoj,jakou kapacitu cívky má prosím naviják feeder reel 4000,popřípadě feeder reel 5000. Co jsem dohledal,tak se to u různých prodejců dost liší a podle katalogu mají oba navijáky u stejných vlasců stejnou kapacitu.Díky

                    NMKulicka - Profil | Čt 15.11.2018 20:54:54

                    Neměl jste někdo v ruce tu novu podložku fast mat? Celkem se mi zamlouvá. Mám zatím jenom obyč plochou a pokukuji po něčem, co má bočnice.

                      NMKulicka - Profil | Út 13.11.2018 20:52:17

                      Jurgen83 >> Aha, to jsem netušil, že ty vnitřní kapsy u toho nového zrušili

                        NJurgen83 - Profil | Út 13.11.2018 20:27:41

                        MKulicka >> Ahoj no ten novej batoh už mám delší dobu a je fajn, alena jaře jsem u tebe viděl tu starší verzi a musím říct že ten novej nemá ty vnitřní kapsy jako ten tvůj. má jen dvě ve víku batohu, ale ty kolem dokola už tam nejsou.

                          NDědek - Profil | Po 12.11.2018 22:01:46

                          Buffalo1969 >> kam?

                            NBuffalo1969 - Profil | Po 12.11.2018 21:58:43

                            Dědek >> jdeme vedle, aby jsme nedostali redku..:-)))

                              NDědek - Profil | Po 12.11.2018 21:57:00

                              Buffalo1969 >> teda, jsem z něj úplně nadšený. Kolik asi váží, když je prázdný...

                                NDědek - Profil | Po 12.11.2018 21:42:41

                                Buffalo1969 >> Sakra, nejsem línej, ale blbej, nedošlo mi to :-)).
                                No ten je fakt parádní...
                                Asi trošku pošetřím... Byl by dobrý na to mé pochodování kolem Odry. Na ten flek, co jsem si našel, to mám cca. kilák.

                                  NDědek - Profil | Po 12.11.2018 21:34:34

                                  MKulicka >> Já tomu rozumím. Korumáci to mají to fakt propracované a pasuje vše do sebe, nebo k sobě...
                                  No, ten Wychwood mě zaujal na první pohled, ale na mě málo podrobností - fotek. Chtělo by to vidět na vlastní oči...

                                    NDědek - Profil | Po 12.11.2018 21:32:26

                                    Buffalo1969 >> Pokud by ho měl, nafoť nějaké podrobnosti - detaily, hlavně vnitřku...

                                      NMKulicka - Profil | Po 12.11.2018 21:12:32

                                      Dědek >> Jinak ten wychwood vypadá zajímavě. A krabicovitě, což mám u rybářských batohů rád:)