Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

NJurgen83 - Profil | Út 16.10.2018 15:01:47

MKulicka >> jj, ale na to už tak nespěchám. To objednám až si zas namyslím víc věcí naráz.

    NMKulicka - Profil | Út 16.10.2018 14:55:09

    Jurgen83 >> to kolečko na tackle ještě mají

      NMKulicka - Profil | Út 16.10.2018 14:54:42

      Jurgen83 >> tam ho měli ještě před týdnem. Já se taky nerozhoupal:) Ale mám nějaké indicie, že by na přelomu října/listopadu zase mohlo být dostupné.

        NJurgen83 - Profil | Út 16.10.2018 14:52:44

        MKulicka >> No na Tackleuk ho ještě před necelými 14 dny měly, než jsem se rozhoupal bylo pryč. Tak jsmem trochu zpanikařil a vzal ho od toho Chytila :-)

          NMKulicka - Profil | Út 16.10.2018 14:51:00

          Jurgen83 >> Jinak pěkné hračky jsi pořídil:)

            NMKulicka - Profil | Út 16.10.2018 14:48:36

            Jurgen83 >> Aha, jak píšeš - v UK je právě to deluxe momentálně vyprodané (alespoň ty větší eshopy)

              NMKulicka - Profil | Út 16.10.2018 14:47:36

              Jurgen83 >> Jinak kolečko se dá za nějakých cca 1800 Kč sehnat.

                NJurgen83 - Profil | Út 16.10.2018 14:46:21

                MKulicka >> čau od Chytila. je to tam sice dražší než z Anglie ale tam je všude pryč a já na něj konečně ušetřil a těšil se na něj :-) v pátek ho snad testnu :-) jinak u chytila sem na něj měl aspoň malou pětiprocentní slevu.

                  NMKulicka - Profil | Út 16.10.2018 14:39:01

                  Jurgen83 >> Ahoj, odkud si bral křeslo?

                    Nmilans14 - Profil | Út 16.10.2018 14:32:38

                    Jurgen83 >> Do jara bude..:)

                      NJurgen83 - Profil | Út 16.10.2018 14:28:37

                      milans14 >> Kdyby nebylo vyprodáno, asi bych ho rovnou bral taky. takhle jsem doufal že to pujde aspoň k tomu batohu, ale bohužel.

                        Nmilans14 - Profil | Út 16.10.2018 14:25:48

                        Jurgen83 >> Já kolečko mám a paráda.

                          NJurgen83 - Profil | Út 16.10.2018 14:22:41

                          Dnes jsem si udělal radost drobnostma od mojí oblíbené firmy :-) poznatek 1: hlava Latex Folding Spoon Net 26" je opravdu velikaánská :-) nevim v čem ji nosit :-) poznatek 2: křeslo Deluxe Accessory Chair X25 nejde připnout k batohu ITM Ruckbag, respektive jde, ale batoh má krátké popruhy a nedá se to na záda :-( škoda. Budu muset ještě pořídit kolečko :-)

                            NLe Scalaque - Profil | Po 15.10.2018 6:25:26

                            A ještě nějaké zajímavé informace o nových Korum prutech. Pokaždé ceny variant plus nějaké fotky, které na webu Korum nebyly.

                            Ambition, tentokrát i varianta float:
                            https://www.chapmansangling.co.uk/korum-ambition-ro​ds~26279.html

                            Allrounder:
                            https://www.chapmansangling.co.uk/korum-allrounder-​rods~26280.html

                            Neoteric FS:
                            https://www.chapmansangling.co.uk/korum-neoteric-fs​-rods~26278.html
                            V propagačním videu slibovali cenu pod 100£, tak nekecali ;-)

                              Nfheavy - Profil | Ne 14.10.2018 10:42:24

                              MKulicka >> to nevim,jen logicky uvazuju 10 a 11ft prut typu Quiver se hodi na mensi reku nebo na rybnik,ale na to se lip hodi klasickej feeder kterej zacina se spickama vesmes od 1 oz a pokryje svym rozsahem daleko vic nez model s 2,3 a 4oz nebo kecam ??
                              maji napsany feeder ale ve specifikaci quiver,to bude asi ten meziclanek mezi prutem a klavesnici )))
                              na prutu je taky Quiver ,ne feeder !!
                              Edit:mozna taky blbe ctu ja?!

                                NMKulicka - Profil | Ne 14.10.2018 10:30:00

                                fheavy >> Třeba ještě přijdou i s delší verzí

                                  Nfheavy - Profil | Ne 14.10.2018 10:23:06

                                  KóĎA >> ja myslel ze quiver je na reku,na rybnicek nejjemnejsi spicku 2oz ?? to asi neni uplne to nej nemyslis?? to odchytam se svym mini carpem 10ft od prestonu s 20kou kmenem a 3/4 oz laminatkou ?! na co bych tam bral 2oz to nevim.

                                    NKóĎA - Profil | Ne 14.10.2018 10:18:32

                                    fheavy >> myslím protože je to asi nejoblíbenější anglická délka na jejich rybníky.

                                      Nfheavy - Profil | Ne 14.10.2018 10:13:17

                                      Le Scalaque >> akorat nevim proc neni ve 12stopach ??jen 11ft max.??!!)myslim ten ambition .

                                        Nfheavy - Profil | Ne 14.10.2018 9:55:18

                                        milans14 >> tady mas recenzi kde se doctes na co je Quiver!
                                        https://www.mrk.cz/recenze/pruty/korum_12_ft_barbel​_quiver_/