Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

Nmilans14 - Profil | Ne 14.10.2018 9:49:06

Zdravím Lidi, dotaz ohledně těch nových proutků. Barbel je mi jasný - to jsou parmové proutky, ale k čemu je určen Quiver ? Načetl jsem si, že má špičky 2 - 3 - 4 OZ - jedná se tedy o nějaké pevnější Feeder pruty, najdou tyto proutky uplanění i třeba jako kaprofeeder tedy in line olovo + PVA ? Děkuji za vysvětlení.

    NLe Scalaque - Profil | Ne 14.10.2018 7:39:20

    Le Scalaque >> A velmi záhy už je u nového prutu Ambition známa i cena. TackleUK je opět nejrychlejší.

    https://www.tackleuk.co.uk/Shop/RodsFeederRods/Koru​m-Ambition-Feeder-Rods.htm

      NKučík - Profil | Pá 12.10.2018 22:01:36

      fheavy >> Jj

        Nfheavy - Profil | Pá 12.10.2018 22:00:23

        Kučík >> vsak mne znas,ja sebou vozim vzdycky nejakej kolik a spagat a pro sichr profi plachtu s oky 4x3m,kdyz uz jedu na noc.

          NKučík - Profil | Pá 12.10.2018 21:57:09

          fheavy >> přesně tak provaz a kolík k podpěrným tyčím vydrží to celkem dost

            NMB - Profil | Pá 12.10.2018 21:23:47

            fheavy >> dík za info

              Nfheavy - Profil | Pá 12.10.2018 21:06:17

              MB >> pri beznym vetru to drzelo vpoho,mam ho chvilku a extrem jeste nezazil,pokud by foukalo vic tak se to da vic sklopit a popripade se da k tem rozpernym tycim pridat spagat a zakolikovat do zeme,sice jsem to nedelal ale myslim ze kdyby to chtel nekdo posichrovat tak je to taky moznost a hlavne se mne libi ze to je reseny lip jako ten preston nebo korum a je to vetsi,samozrejmne ze to bude asi o chlup tezsi kluci to zkouseli na Labi a spokojenost velika,kucik,emiloo atd. nebral jsem to uplne naslepo))

                NMB - Profil | Pá 12.10.2018 20:54:48

                fheavy >> chceš tady redku ...za toho foxe :c)))))))))

                ahoj ty tu

                jak to drží ve větru?

                  Nfheavy - Profil | Pá 12.10.2018 20:49:44

                  Holátko >> kdyz uz velky destnik ktery funguje i jako pristresek tak tenhle,bez ohledu na znacku dal jsem na kamarady od feederu a fakt super https://www.parys.cz/fox-destnik-60-brolly-

                    NHolátko - Profil | Pá 12.10.2018 9:09:15

                    MarNus >> Děkuji za odpověď. Měl jsem na mysli tento Preston:

                      NLe Scalaque - Profil | Čt 11.10.2018 16:59:22

                      Korum ohlásil další nové pruty - Ambition. Ve třech variantách: 10ft quiver, 11ft quiver a 11ft float. Všechny pruty budou dvoudílné. Quivery mají mít tři špičky, sklolaminátovou 2oz a uhlíkové 3oz a 4oz. Více fotek a informací zde:
                      https://www.korum.co.uk/products/rods/ambition-rods​

                        NMarNus - Profil | Čt 11.10.2018 15:34:48

                        Holátko >>
                        Korum Super Steel je klasický kulatý deštník, kdežto Preston má 1 špici kratší a tím pádem leží líp na zemi. Dá se ukotvit. průměr mají stejný, tj. 50"

                          NHolátko - Profil | Čt 11.10.2018 15:09:20

                          Máte prosím někdo zkušenost s deštníkem Korum Super Steel Brolly a nebo s Preston Space Maker flat back brolly?
                          Jsou tyto deštníky na stejné úrovni provedení? Který je větší?
                          Děkuji za odpověď

                            NMarNus - Profil | Čt 11.10.2018 13:41:18

                            Deawon >>
                            Jak psal Dědek, Anglie a AD je sázka na jistotu, u nás bych doporučil www.sarfix.cz nebo www.chytilprerov.cz
                            Sám tam nakupuji a ceny doplňků jsou téměř identické s těmi anglickými.

                              NDědek - Profil | St 10.10.2018 21:18:39

                                NDeawon - Profil | St 10.10.2018 21:13:56

                                MarNus >> kde doporucujete nakupovat Korum plus prislusenstvi?

                                  NMarNus - Profil | St 10.10.2018 18:39:12

                                  Deawon >>
                                  A nebo koupit nový Korum a područky oddělat.

                                    NMKulicka - Profil | St 10.10.2018 16:40:17

                                    Deawon >> Pohodlné / nepohodlné to bude každý vnímat jinak.Ty starší verze bez područek už bude asi v podstatě nemožné sehnat (kromě bazarů). Pokud bez područek, tak zajímavě, dle mého, vypadá křeslo Inception od Prestonu - teď jsem to dával do Preston vlákna: https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=750822

                                      NDeawon - Profil | St 10.10.2018 16:28:11

                                      MKulicka >> no Mivardi je ma dost vysoke ale jsou zase pohodlne? Ty stare uz se tedy koupit nedaji?

                                        Nmilans14 - Profil | St 10.10.2018 16:20:15

                                        MKulicka >> No proto, fuj už jsem se lekl :))