Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

MKulicka - Profil | St 10.10.2018 16:16:58

Dědek >> ...žádný problém

    Dědek - Profil | St 10.10.2018 16:16:05

    MKulicka >> Jak bude čas, budeme si muset promluvit zase o Angligu :-)))

      MKulicka - Profil | St 10.10.2018 16:14:18

      Dědek >> :)) beru na vědomí

        Dědek - Profil | St 10.10.2018 16:12:30

        MKulicka >> Prosím tě, vyjadřuj se přesněji, potom z toho máme zmatek v hlavě a zrychlený tep :-O

          MKulicka - Profil | St 10.10.2018 16:08:16

          milans14 >> Kolečko je jedno, křesla jsou dvě:)) ...jsem to níže trochu nešťastně napsal.

            MKulicka - Profil | St 10.10.2018 16:06:10

            Deawon >> jj, přesně tak. Ale ty ručky jsou nízké takže (alespoň mně) nijak nevadí. Ale možná je to i o zvyku.

              milans14 - Profil | St 10.10.2018 16:04:54

              MKulicka >> Počkej jaké malé - větší? Já mám tohle: http://www.sarfix.cz/Korum-X25-Chair-Barrow-kit-d67​9.htm

                Deawon - Profil | St 10.10.2018 16:03:16

                Mam Mivardi Comfort Quatro a pri praci s prutem se mi podrucky pletou. Naopak jsou ale pohodlne pri sezeni. Kdyz jdu na feeder tak uvazuji o kresle bez podrucek a s moznosti doplnku. Takze Korum Deluxe nove ma pouze podrucky a stare nemelo?

                  MKulicka - Profil | St 10.10.2018 14:56:48

                  Když už se to tu nakouslo a kdyby měl někdo zájem - dávám do oběhu následující:

                  - křeslo KORUM Accessory Chair X25
                  - obal/tašku na toto křeslo Korum Chair & Net Bag
                  - přední teleskopické nohy Korum X25 Telescopic legs

                  Možno jako celek i jednotlivě.

                    MKulicka - Profil | St 10.10.2018 14:52:56

                    milans14 >> jj vím, kolečko mám taky. Já mám to nové male, ale potřebuji to nové větší:)

                      milans14 - Profil | St 10.10.2018 9:57:45

                      MKulicka >> To nové je super, také ho mám a k němu i to kolečko+ další.

                        MKulicka - Profil | St 10.10.2018 8:19:09

                        Pindˇa >> Ne:) Mám skoro dva metry a zjistil jsem, že potřebuji to větší. Bral jsem původně to menší kvůli nižší hmotnosti, ale ta mě nakonec až tak netrápí.

                          Pindˇa - Profil | St 10.10.2018 7:07:59

                          MKulicka >> Ahoj a ty ho prodáváš kvůli područkám?

                            Pindˇa - Profil | Út 9.10.2018 10:49:01

                            MKulicka >> To ani ne spíš kvůli výšce opěráku a tvrdosti zdá se mi i pohodlnější ale nakonec asi nic jiného nezbude.

                              MKulicka - Profil | Út 9.10.2018 10:27:14

                              Pindˇa >> A proč nechceš nové? Kvůli opěrkám?

                                Pindˇa - Profil | Út 9.10.2018 10:24:09

                                MKulicka >> Taky si myslím našel jsem jedno na slovensku psali skladem tak jsem objednal dneska telefon že skladem neni no

                                  MKulicka - Profil | Út 9.10.2018 10:18:14

                                  Pindˇa >> Aha...tak to bych řekl, že už je bez šance

                                    Pindˇa - Profil | Út 9.10.2018 10:10:06

                                    MKulicka >> Dík za reakci ale myslim starši verzi ne X25

                                      Pindˇa - Profil | Út 9.10.2018 10:07:40

                                      milans14 >> Jo jo to jsem si všiml ale diky