Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

milans14 - Profil | Út 9.10.2018 9:32:11

Pindˇa >> Na Angling Directu je vyprodané.

    Pindˇa - Profil | Út 9.10.2018 9:11:45

    Ahoj neví někdo jestli se ještě dá sehnat korum deluxe accessory chair třeba i v zahraničí? Díky

      milans14 - Profil | Po 8.10.2018 12:50:22

      Novinka - Korum Allrounder Rods

      https://www.youtube.com/watch?v=qUMR1qiOeM8

        fheavy - Profil | Čt 4.10.2018 19:15:31

        MKulicka >> presne tak ,jde to rict vetou "vim že nic nevim")))

          MKulicka - Profil | Čt 4.10.2018 19:07:25

          fheavy >> No, uhlíková ocel je trochu široký pojem. Ale jak říkáš u těch levnějších je to asi šumák.

            fheavy - Profil | Čt 4.10.2018 19:04:04

            MKulicka >> ,,,,

              fheavy - Profil | Čt 4.10.2018 18:59:02

              MKulicka >> jo taky vypada solidne,mne akorat u tech korum navijaku trochu strasi slovo carbon steel u lozisek samozrejmne ze vim co to znamena ale jako strojar to beru ze vlastne nic o tom materialu lozisek nevim kolik je tam uhliku,jestli to neni moc tvrdy a krehky nebo naopak,nevim moc casto je zas nepouzivam a za ty love/myslim ty feed.reel/ je mne to jedno u tech drazsich modelu uz bych se asi zamyslel )

                milans14 - Profil | Čt 4.10.2018 18:39:34

                fheavy >> Jasně Karle.

                  Le Scalaque - Profil | Čt 4.10.2018 18:39:31

                  Dneska se na webu TackleUK objevil i druhý z nových navijáků Korum. Tak se i u něj můžete podívat na cenu a na technické údaje, které Korum na svém webu zatím neuvedl.
                  https://www.tackleuk.co.uk/Shop/ReelsFrontDragReels​/Korum-Axis-Reels.htm

                    fheavy - Profil | Čt 4.10.2018 18:34:04

                    milans14 >> jo to je novejsi model ,jinak jsme v diskuzi Korum?!)
                    takze staci napsat do diskuze s feederem na kapry aby nas tady nevyhnali))

                      milans14 - Profil | Čt 4.10.2018 18:29:13

                      fheavy >> Jasně , přesně pod stromy, na malé prostory, vetší ryba. No právě na tohle mě oslovilo celkem tohle: http://www.haldorado-shop.cz/team-feeder-power-figh​ter-feeder-by-dome-feeder-pruty/boat-feeder-2/by-do​eme-team-feeder-power-fighter-boat-feeder-300h-40-1​30g

                        fheavy - Profil | Čt 4.10.2018 18:20:16

                        milans14 >> Spro DG boat feeder 300/130g nynejsi model ma nazev Petri feeder je totoznej s boatem akorat ma jinou barvu/cernou/a neni uz na nem nazev Dome Gabor jen Spro.
                        cena podobna. kratky heavy vhodny pod stromy na kapry na mensi vody je pouzivam rad,na reku typu dyje nee.

                          milans14 - Profil | Čt 4.10.2018 18:14:34

                          fheavy >> Ahoj Karle "boat feedery" používáš jaké??

                            fheavy - Profil | Čt 4.10.2018 18:06:02

                            MKulicka >> tak nejak .

                              KóĎA - Profil | St 3.10.2018 21:23:18

                              Le Scalaque >> kapacita vlasce je +- jako u mé "dajvy" o velikosti 4000. To už mi dává reálné info. Díky.

                                MKulicka - Profil | St 3.10.2018 19:05:14

                                fheavy >> asi to tak bude, páč ten nový nestojí ani polovinu, co stál ten předchozí.

                                  MKulicka - Profil | St 3.10.2018 19:03:05

                                  Le Scalaque >> hmm, tam už je trochu více info

                                    MKulicka - Profil | St 3.10.2018 18:59:57

                                    fheavy >> Jj, ty feeder reely jsem mel v ruce (objednával jsem je Dědkovi) a za ty peníze mi takhle na první dobrou přišly fajn. Já teď nějaký ještě cajk měním, ale jen to co nepoužívám, nebo mi nesedlo. Jinak to co mi sedí, tak nemám problém si nechat hodně dlouho.

                                      fheavy - Profil | St 3.10.2018 18:57:49

                                      Le Scalaque >> dle myho teoretickyho nazoru ten starsi model byl zrejmne kvalitnejsi a to ani ne poctem lozisek ale i jinym materialem tela a predpokladam ze i brzda bude jina ?!