Korum - vše kolem téhle značky | MRK.cz

Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

Nfheavy - Profil | St 3.10.2018 18:42:52

MKulicka >> ja mam 2ks po tiscovce tady z bazaru 5000ky feed.reely, zanovni a za ty love jsou uplne vpoho,obcas je davam na barbely nebo boat feedery, taky momentalne nic novyho nepotrebuju.nekteri jsou ovsem na neustaly kolobeh cajku nemocni )) ja uz su nejak ustalenej jak na rybach tak i v zivote)

    NMKulicka - Profil | St 3.10.2018 18:31:50

    fheavy >> U toho nového tam zatím chybí celkem dost info. Není tam převodový poměr, ani kapacita cívka. Ten starší měl krátkou brzdu, tady taky info chybí. Nový má méně ložisek, ale to nemusí být nutně špatně. Ale dle mého Korum obecně dělá fajn věci a většinou ještě za rozumné peníze, tak uvidíme. Nicméně navijáky teď žádné potřebovat (doufám) delší dobu nebudu:))

      Nfheavy - Profil | St 3.10.2018 18:18:02

      MKulicka >> jasny ,dival jsem se na nej akorat jsem zhanel cenu a spletl jsem si model ale oboji je pro mne jakoby stejne,jen jsem byl zvedavej))

        Nfheavy - Profil | St 3.10.2018 18:11:58

        milans14 >> tak ho nekoupis )to je jednoduchy))

          Nmilans14 - Profil | Út 2.10.2018 23:05:11

          E.T. >> V pohodě, jen jde řeč. Spíše bych uvítal nějaké 3m na kapříky-malé i větší...

            NE.T. - Profil | Út 2.10.2018 23:01:13

            milans14 >> bych vydržel do jara nebo Vánoc. Bude ve slevě.

              Nmilans14 - Profil | Út 2.10.2018 22:17:03

              E.T. >> Tak i když ho koupíš tam, je tam cena 120 liber, tu cenu zaplatíš a přepočet?...

                NE.T. - Profil | Út 2.10.2018 22:07:53

                milans14 >> nesmíš ho kupovat tady :-)))

                  Nmilans14 - Profil | Út 2.10.2018 21:59:14

                  MKulicka >> No uvidíme cenu, protože ten co postoval Karel vychází v přepočtu na cca 3500,-, což mi přijde dost...

                    NMKulicka - Profil | Út 2.10.2018 21:44:14

                    fheavy >> ...nový není, už se nevyrábí

                      NLe Scalaque - Profil | Po 1.10.2018 22:48:20

                      Korum dnes vypustil spoustu novinek. Pruty, navijáky, podběráky... jedna hezčí věc, než druhá. U mnoha věcí nejde o úplné novinky, ale o nová vydání starších výrobků, které mezitím zmizely z e-shopů. Zkoukněte a posuďte sami.

                      https://www.korum.co.uk/new-products

                        Nmilans14 - Profil | Po 1.10.2018 15:57:22

                        Novinka od Korum, váha 2kg, 5000 vodní sloupec.Uvidíme jaká bude cena.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Z9WRLjJy12A&feature​=push-sd&attr_tag=cCZ6l_VeI1LuxL4G%3A6

                          NE.T. - Profil | Pá 14.9.2018 20:58:19

                          nerf >> to sotva. Spíš zlomenej.

                            Nnerf - Profil | Pá 14.9.2018 20:50:22

                            E.T. >> :-))) zajimalo by me, jestli uz nekdy nekdo zazil prut ocesanej o ocka od ryby :-)