Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

E.T. - Profil | Pá 14.9.2018 20:46:39

nerf >> tak jsou. Když drží jen na jedné noze. Ale když s nima nebudeš česat ořechy tak si myslím že budou v pohodě:-))))

    E.T. - Profil | Pá 14.9.2018 20:45:13

    MB >> já bych počkal s čím Korum ještě přijde. Pochybuji že nebudou mít žádné nové parmové pruty v délce 12ft.

      nerf - Profil | Pá 14.9.2018 20:44:35

      E.T. >> :-)) no to by me netrapilo. Ale dik za objasneni, nevedel jsem to. Jeste dotaz - jsou jednopatkovy ocka nachylnejsi k poskozeni?

        E.T. - Profil | Pá 14.9.2018 20:37:44

        nerf >> může. Ale budou tam vypadat jako pěst na oko.

          nerf - Profil | Pá 14.9.2018 20:34:45

          E.T. >> Hm. Může to být třeba u slabšího/měkčího blanku výhodné?

            E.T. - Profil | Pá 14.9.2018 20:25:12

            MB >> twl tam bych si nekoupil ani když by byli posledni na světě!!! Tohle nepodporuju.

              E.T. - Profil | Pá 14.9.2018 20:24:05

              nerf >> dvoupatkové očka blank "utahují"

                E.T. - Profil | Pá 14.9.2018 20:22:50

                MB >> jen nevím kde je koupíš. Páč už nikde nejsou. Pár jich je v UK ale kde je mají do ČR neposílají. Ještě jsem je viděl v NL a v Německu.

                  MB - Profil | Pá 14.9.2018 20:16:26

                  E.T. >> 2,2 mám a jsem spokojen..na labe i stoják.....budou ty vánoce...a tak pokukuju po těch 1,5lb...páč ta řada xpert...ta se fakt povedla

                    nerf - Profil | Pá 14.9.2018 20:03:22

                    E.T. >> Ahoj. Jak se presne projevuje ten rozdil mezi jedno a dvoupatkovymi ocky na blanku?

                      E.T. - Profil | Pá 14.9.2018 19:53:42

                      MB >> 2,2lb tuhý polena tak na 150g olovo. Reálně spíš 2,75 bez milosti. Na řeky jako Berounka nesmysl. Měl jsem je u vody jednou a nechám je na Labe nebo Vltavu. Ty 1,5lb lahůdka. Dole jedno dvoupatkové očko jinak jednopatky. Tím získal blank na svižnosti. Krásná semiparabola. Měl jsem je na srazu.

                        MB - Profil | Pá 14.9.2018 18:33:01

                        Levák Bob >> díky

                          Levák Bob - Profil | Pá 14.9.2018 15:58:25

                          MB >> https://www.mrk.cz/clen.php3?id=3546&kw=miramax
                          Zde v diskuzi např. zápis z 22.4.2015.

                            MB - Profil | Pá 14.9.2018 13:43:49

                            je tu někdo kdo dokáže porovnat xperty 2,2lb a 1,5lb...kdo je oboje chytal.

                            dík za info

                              MB - Profil | St 12.9.2018 17:56:01

                              tak jsem dnes dovezl domů další díl skládačky.....

                              musíme si čas od času udělat radost no ne? :c)

                                Buffalo1969 - Profil | Út 28.8.2018 6:59:40

                                fheavy >> už jsem zjistil kde ho mají..:-))))

                                  fheavy - Profil | Po 27.8.2018 21:38:23

                                  Buffalo1969 >> no vidis uz vis vsechno,dyt sem ti dobre radil))

                                    Buffalo1969 - Profil | Po 27.8.2018 21:32:11

                                    fheavy >>