Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

Nfheavy - Profil | Po 27.8.2018 21:30:42

Buffalo1969 >> nejlepsi je dotaz v oddeleni batohu chichi)))

    NBuffalo1969 - Profil | Po 27.8.2018 21:25:24

    Hele borci...měl bych dotaz.
    Nevíte, jestli budou ještě letos k mání batohy KORUM ITM Ruckbag?

      Nzedolsi - Profil | So 25.8.2018 16:51:59

      xDanielS >> no preto pisem ci to naozaj nejde lebo z korum-u mi napisali ze je moc tazke na ten batoh (co je podla mna blbost lebo do batohu mozem nalozit lahke ale aj tazke veci takze nejake 2kg hore dole na kresle by nemali byt problem)

        NxDanielS - Profil | So 25.8.2018 8:06:56

        zedolsi >> Pokud vím, tak Deluxe už je moc velký a připnout jo nejde

          NLe Scalaque - Profil | So 25.8.2018 0:51:06

          K novým Opportunist prutům jsou tři nová propagační videa přímo od výrobce.

          Představení prutů + lov kapříků
          https://www.youtube.com/watch?v=pZ8CIW0O3Bk

          Lov kaprů na šoulačku
          https://www.youtube.com/watch?v=t4GKnDXdfTU

          Lov parem
          https://www.youtube.com/watch?v=1CAcEMxTESc

            Nzedolsi - Profil | Pá 24.8.2018 14:10:42

            xDanielS a milans14 áno viem o tejto možnosti no viac by mi vyhovovalo hodiť kreslo na chrbát, prúty do jednej ruky, vedro s vecami do druhej a tak kráčať na miesto ;) ruckbag mám už asi rok, teraz poškulujem po kresle :)

              NLe Scalaque - Profil | Pá 24.8.2018 14:09:23

              Nový prut od Korumu: Opportunist. Dvoudílný prut ve variantách 8ft (cca 2,4m) s křivkou 2lb; 10ft (cca 3m) s křivkou 2,25lb. K oběma je i popruh na nošení. Line rating 8-15lb pro obě varianty stejný. Pro srovnání - jde o stejný rating, jako mají jejich 12ft parmové pruty 1,75lb, 2lb a 2,2lb. Podle výrobce jde o univerzální prut, vhodný pro mnoho situací. Jmenují mj. lov kaprů na šoulačku, lov na splávek, lov větších ryb na řekách a překvapivě i vláčku. Zatím není více fotek a pochopitelně ani žádné recenze a dojmy od uživatelů. Ten prut ale vypadá na první pohled dost zajímavě, uvidí se časem.
              https://www.korum.co.uk/products/rods/opportunist-r​ods

                Nmilans14 - Profil | Pá 24.8.2018 13:57:04

                zedolsi >> Není tohle lepší? Křeslo X25 Deluxe mám a k němu : http://www.sarfix.cz/Korum-X25-Chair-Barrow-kit-d67​9.htm

                  NxDanielS - Profil | Pá 24.8.2018 13:44:26

                  zedolsi >> Proč nosit něco, co má kolečko? 😀

                    Nzedolsi - Profil | Pá 24.8.2018 10:26:30

                    nemáte niekto prosím Korum X25 Deluxe Accessory Chair a Korum ITM Ruckbag? zaujímalo by ma či aj táto väčšia stolička ide prichytiť na batoh a v pohode nosiť, prípadne ak by sa dala aj fotka z rôznych uhlov :) diki moc

                      Nfheavy - Profil | So 11.8.2018 10:42:58

                      Buffalo1969 >> na ty musis nahoru nad bl. a vys ??))

                        NBuffalo1969 - Profil | So 11.8.2018 10:16:51

                        fheavy >> ale člověče....ani jeden okoun, ani jeden..:-/

                          NMB - Profil | So 11.8.2018 10:03:04

                          MKulicka >> to jsem v reálu nikdy nikde neviděl....

                            Nfheavy - Profil | So 11.8.2018 9:59:59

                            Buffalo1969 >> vsak ja vim proto rikam ze lososovity jsou jaksi v pr..li a krom tloustu a stik uz je tam spis ostroretka,plotice,karas,kapr, a na 2ce sama ta chranena ouklej s tou krivou postranni carou ty so tam jak pirane)))

                              NBuffalo1969 - Profil | So 11.8.2018 9:09:13

                              fheavy >> já jsem se bavil o lososovitejch a dravcích..:-)

                                Nfheavy - Profil | So 11.8.2018 9:05:10

                                Dědek >> jo kdo je bez viny at hodi kamenem,nekteri jsou koko...)))kikiryki haf,haf)

                                  Nfheavy - Profil | So 11.8.2018 9:04:01

                                  Buffalo1969 >> jsou tam i jiny ryby ale ty na UL vlacku nechytnes ,ale pstruzi moc nee))

                                    NDědek - Profil | So 11.8.2018 9:03:06

                                    fheavy >> Radek si na Mrk zrušil profil, když do něj začali jebat kvůli fotkám jelcu v dobe hájení.

                                      NMKulicka - Profil | So 11.8.2018 8:59:46

                                      MB >> On myslí Korum Roving Kit

                                        NBuffalo1969 - Profil | So 11.8.2018 8:19:24

                                        fheavy >> korek jsem nechtěl. Už nevím co to bylo, ale připadlo mně to divný. Mam už 15 let UL vláčku v korku a není to úplně ono. Je to v ruce takový hamatější a těžší.
                                        Já na řece teďka chytam prakticky jenom tlouště a štiky. Vypadá to, jako by tam nic jinýho nebylo...-DDD