Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

NMB - Profil | So 11.8.2018 8:19:17

Rybařík >> ahoj,

Dej sem odkaz pls netuším o čem mluvíš

    Nfheavy - Profil | Pá 10.8.2018 21:43:31

    Buffalo1969 >> proto tam nechodim byl jsem se tam podivat pred mesicem pod splavem a proste jsem za hodinu odesel ,tohle nepamatuju ne ze by nic neslo ale chodim tam od mala a takhle nee hnus ))
    jinak za ty prachy mohls mit drop shot Fox rage v korku!!

      NBuffalo1969 - Profil | Pá 10.8.2018 21:30:26

      fheavy >> dělal jsem to s matchkovým teleskopem "no name" až jsem se tomu poslední dobou docela zasmál. Ale fungovalo to. Viděl jsem s tím kouskem borca na Svit.2. Docela jsem si to osahal a nějak mi to pěkně sedlo do pracek...)
      Ta řeka je jak stoka už víc než dva měsíce.

        Nfheavy - Profil | Pá 10.8.2018 21:28:19

        Buffalo1969 >> ty ses zase placl pres kapsu coo??)))neco tusim ale nejak mne to nelaka,kdyz vidim tu vodu je to jak stoka ?!)

          Nfheavy - Profil | Pá 10.8.2018 21:26:45

          zdar vsichni priznivci korum,mohlby se nekdo z vas ozvat kolegovi Rybaříkovi jehoz jsem odkazal na tuhle diskuzi ???
          Doufam ze to nekdo vi- MB,nighmare fish atd. coo? kdo jede komplet korum styling?!

            NBuffalo1969 - Profil | Pá 10.8.2018 20:31:37

            Nějak mně přestalo bavit chytat drop shot s obyčejnou matchkou, tak jsem si udělal radost..-)

            SNAPPER 8FT DROP SHOT TWIN TIP
            http://www.chytiljsem.cz/privlacove/snapper-8ft-dro​p-shot-twin-tip/

              NRybařík - Profil | Pá 10.8.2018 20:24:53

              Dobrý den, nemá někdo zkušenosti s touto sadou křeslo+batoh+futrál na dva pruty. V recenzi na Nafeeder.cz jsem četl že obal na pruty je nepoužitelný a vejde se do něj jen jeden prut. Je to pravda? Na e-shopech tvrdí že je to na pruty dva. Budu rád za všechny zápisy.

                Nfheavy - Profil | Čt 9.8.2018 20:27:25

                milans14 >> pokud se vlezu tak heavy 390 vpoho,neni duvod chytat v lete nejakou jemnotu aspon pro mne,kdyz obcas prijde lepsi ryba tak nemusim mit obavu a doposledni chvile premyslet jestli jo nebo ne))zjemnovat budu tak v rijnu.

                  Nmilans14 - Profil | Čt 9.8.2018 20:23:59

                  fheavy >> Tak jistě, záleží kde chytáš?

                    Nfheavy - Profil | Čt 9.8.2018 20:20:06

                    milans14 >> no ja ted v lete chytam na nejkratsi pruty 360 ale vetsinou 390 a 420.

                      Nmilans14 - Profil | Čt 9.8.2018 11:23:44

                      fheavy >> No na Suchém jsem ty lehké 330 MVR neměl, jen Diamond a Korum 360 90g, ale ten Korum fakt na časté přehazování moc není (je težší) tak budu muset doplnit jednu 360 - 350 (značka se uvidí...) O 3m zatím neuvažuji, 390 bych určitě teď navyužil. Toho Atraxe jsem zamluvil ,je to také 330 , ale zase za ty peníze to každopádně stojí za to zkusit.

                        Nfheavy - Profil | St 8.8.2018 20:13:23

                        milans14 >> hmm,ja radeji pocitat nebudu,ale muzu rict ze jeste nejsu sberatel)))

                          Nmilans14 - Profil | St 8.8.2018 20:01:13

                          fheavy >> Jj. Tak já mám tři proutky...

                            Nfheavy - Profil | St 8.8.2018 19:56:55

                            milans14 >> vis ja uz jsem se nejak ustalil a zatim nic novyho vylozene nehledam,muselo by mne to hodne nadchnout abych o tom zacal premyslet,jinak mam v prutech plnej stav,nebo spis i navic)))

                              Nmilans14 - Profil | St 8.8.2018 19:50:58

                              fheavy >> Jasně, Karle...

                                Nfheavy - Profil | St 8.8.2018 19:44:54

                                milans14 >> tubertiny vim co je ale ani video mne nijak nepresvedcuje o tom ze bych si nekdy porizoval italsky pruty, to sorry..

                                  Nmilans14 - Profil | St 8.8.2018 19:42:11

                                  fheavy >> Karle vždyť jsem to zkonil, jedná se o Tubertiny Atrax, je to nástupce Reflexu.

                                    Nfheavy - Profil | St 8.8.2018 19:37:50

                                    milans14 >> nevim co je Tubo atax ale Equis je echt gold ale spis pro zavodnika ,
                                    Wilow ma pravdu i ja bych bral radeji dutch master ten jsem mel v ruce predchozi verzi v heavy a mooc dobry ,libil se mne.
                                    taliani jdou mimo mne ))

                                      Nmilans14 - Profil | St 8.8.2018 17:39:12

                                      Willow >> No , uvidíme kdy se ke mě dostane, sice nemá korek ale to mi neva, jen malá ochutnávka: https://www.youtube.com/watch?v=AoMiehhq3GU&t=26s

                                        NWillow - Profil | St 8.8.2018 17:34:27

                                        milans14 >> Jestli to má dobrou cenovku ,tak ber.!! Rád si přečtu recenzí.Tobě věřím.A bez smajla.