Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

Nmilans14 - Profil | St 8.8.2018 17:19:29

Willow >> Tak 40-50m mo bohatě stačí, jinak ty proutky se mi líbí. Nic méně dostal jsem nabídku na nové Tubo Atrax přímo z Itálie - prozatím 330 tak jí přijmu ...

    NWillow - Profil | St 8.8.2018 17:06:07

    milans14 >> Jsou to fajnofky na UK revíry Do 40-50m podle délky,ale jsou to spešl tuning pruty na cca 10-15ha stoják.Dutch mast je trochu lepší,,navrhoval ho Holanďan".A má 4 špičky od ultra jemno 0,5oz až po normální 1,5oz.A cena v UK hraje pro Dutch.....

      Nmilans14 - Profil | St 8.8.2018 16:58:18

      Willow >> Díky Milane.

        NWillow - Profil | St 8.8.2018 14:53:38

        milans14 >> Má hrozně malý očka.😣

          Nmilans14 - Profil | St 8.8.2018 7:28:42

          fheavy >> A co Equis Karle?

            Nfheavy - Profil | Ne 5.8.2018 21:24:17

            Willow >> u prestonu je jedno jestli to bude supera nebo dutch master oboji bude dobry,z toho mala co jsem kdy videl za pruty od prestonu tak nebyl spatnej ani jeden !!)

              NButton - Profil | Ne 5.8.2018 17:54:32

              Willow >> ☺😉 jak víš ze mám aernos 11" ? To by me fakt zajímalo 😲

                NWillow - Profil | Ne 5.8.2018 16:10:15

                Button >> Když zůstaneš u Shimano Aernos do 11"=3.36m tak uděláš lépe a ještě usetříš.😉

                  NButton - Profil | Ne 5.8.2018 15:48:55

                  Willow >> Dík už to asi mám ☺

                    NWillow - Profil | Ne 5.8.2018 15:46:56

                    Button >> Někde tady je diskuse Preston.Supera, žádný zázrak,prut pro závodníky typu MM . Tak radeji

                    http://www.sarfix.cz/Preston-Dutch-Master-sentient-​11-2-d622.htm

                      NButton - Profil | Ne 5.8.2018 15:37:53

                      Ahoj , máte někdo nové SUPERA od Preston. Zajímají mě dojmy atd. prostě menší recenzi jestli to stojí za to ☺ , foto potěší . Diky Filip

                        Nmilans14 - Profil | St 1.8.2018 15:16:42

                        ZM70 >> Také to tak mám. Paráda.

                          NZM70 - Profil | St 1.8.2018 13:39:47

                          Tak jsem si udělal radost ... :-))

                            NxDanielS - Profil | Čt 26.7.2018 15:05:27

                            Knedla12 >> Mám tuším obě a když budeš hodný....

                              NKnedla12 - Profil | Čt 26.7.2018 14:29:20

                              Zdeny88 >> Super, díky moc!!!

                                NZdeny88 - Profil | Čt 26.7.2018 14:10:27

                                Knedla12 >> Tady máš foto kombinace Korum Speed Fit Double Butt Rest a Korum Twin Rod Buzz Bar. U obojího je rozteč mezi závity 18cm. U varianty Korum Twin Rod Buzz Bar XL je rozteč 28cm.

                                  NKučík - Profil | Čt 26.7.2018 10:18:57

                                  Čau hoši nemáte někdo Korum Twin Tip Plus Rod případně postřehy dík.

                                    NKnedla12 - Profil | Čt 26.7.2018 9:22:00

                                    dun >> Seržant55, díky :)

                                      Nsvaro - Profil | Čt 26.7.2018 9:10:35

                                      omg