Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

Seržant55 - Profil | Čt 26.7.2018 0:20:52

Knedla12 >> dun píše zcela pravdu.Mám to tak a pruty jsou souběžné.

    dun - Profil | St 25.7.2018 21:42:40

    Knedla12 >> ne u špiček by se ti sbíhali.Potřebuješ http://www.sarfix.cz/Korum-Twin-Rod-buzz-bar-XL-d46​1.htm

      Knedla12 - Profil | St 25.7.2018 20:09:39

      Poprosil bych o radu zkušenější.
      Když použiju http://www.sarfix.cz/Korum-Speed-fit-Double-butt-re​st-d378.htm a http://www.sarfix.cz/Korum-Twin-Rod-buzz-bar-d460.h​tm, budou pruty v rovině?
      Díky, Ondra

        Dědek - Profil | Út 24.7.2018 20:14:59

        marasOV >> Já jsem si samozřejmě koupil tu 26" s tím, že bude dostačující, ale na Slovensku jsem měl problém do něj bez pomoci navést kapra kolem 80 cm... Proto jsem nakonec šel i do té 30". Navíc, chodíme k vodě dva a musí mít podle řádu lovící podběrák...
        U mě je to samozřejmě rukama :-)))

          marasOV - Profil | Út 24.7.2018 20:11:50

          Dědek >> 30 to je na vorvaně? :)) časem se ukáže jak je dobrá, snad jo...

            Dědek - Profil | Út 24.7.2018 19:23:53

            marasOV >> je dobrá, opravdu. Mám 22", 26" a teď jsem pořídil i 30".

              marasOV - Profil | Út 24.7.2018 19:09:53

              Právě jsem pořídil 26ku vypadá dobře, snad něco vydrží.

                MiPo - Profil | Po 23.7.2018 7:11:25

                MKulicka >> děkuji za informaci

                  MKulicka - Profil | Ne 22.7.2018 20:40:48

                  MiPo >> Už je pryč. Má to redukce, takže to pasuje na průměry 36, 30 a 25 mm. Objímka dělená není - musí se nasouvat.

                    MiPo - Profil | Ne 22.7.2018 18:30:03

                    MKulicka >> prosím tě na jaký průměr nohy to je a dalo by se to nasadit na nohu křesla. Je ta objímka dělená, z obrázku to není vidět

                      MKulicka - Profil | St 18.7.2018 20:36:27

                      ...tohle jsem hodil na bazar - Preston Offbox 36 XS Feeder Arm. Pokud by chtěl někdo na křeslo - nový, ještě nevybalený kousek.

                        fheavy - Profil | Po 16.7.2018 22:36:16

                        Dědek >> jedna dulezita rada ,kdyz budes chytat na rece davej ten stojan tak aby se temer opiral o spodni ocko+ ten stojan zezadu prikurtuj,pokud teda u toho nebudes sedet nepretrzite ,obcas kdyz chytas na tesno pod svym brehem te muze neco prekvapit,nestava se to casto treba jednou za x let le vetsinou je to jenom jednou,!!! ted si nedelam pr.el..

                          Seržant55 - Profil | Po 16.7.2018 21:01:47

                          Dědek >> Paráda,hlavní je aby ti to sedlo,to je pracoviště kde ti vše sedne přesně do ruky bez nějakého natahování.++++

                            Dědek - Profil | Po 16.7.2018 20:20:09

                            Seržant55 >> cejnovačka :-). Jo, jsem s ním spokojený...

                              Seržant55 - Profil | Po 16.7.2018 17:51:19

                              Dědek >> Jak se projevil,byl nějaký slušný úlovek?

                                Dědek - Profil | Ne 15.7.2018 20:06:59

                                Dnes poprvé vyvenčen :-)

                                  Ondřej Macků-Maca - Profil | Ne 15.7.2018 18:35:17

                                  Kdyby nekdo chtel, prodavam 1x pouzite plato pod kresla zn. korum. Bohuzel ho nevyuziji. Cena 1700,-kc i s dopravou. Nohy jsou samozrejme soucasti, jen nejsou na fotce.

                                    TheNosfe - Profil | Čt 12.7.2018 21:03:25

                                    Dneska už jsem vytáhnul obě křesla, i rybka nějaká se povedla :)

                                    Edit: bohužel na mrk je asi původní fotka moc velká, tak sníží kvalitu :(

                                      nerf - Profil | Čt 12.7.2018 12:00:47

                                      Kdyby náhodou někdo - pouštím do světa Korum Supa-lite chair.

                                        kubah - Profil | So 7.7.2018 20:41:33

                                        Seržant55 >> 13-ctilety panecek :-)