Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

NSeržant55 - Profil | So 7.7.2018 20:13:50

kubah >> Malej "Okupant".pěknej.

    Nkubah - Profil | So 7.7.2018 13:36:59

    Kvalitu pozná :-) Anglan k anglanovi...

      Ndeni 79 - Profil | Pá 6.7.2018 12:23:47

      svaro >> na závit M6 asi těžko.... i na fotce je to vidět že se jedná o naprosto jiný závit

        Nsvaro - Profil | Pá 6.7.2018 12:10:51

        deni 79 >> zeby na tretiu rohatinku?

          Ndeni 79 - Profil | Pá 6.7.2018 11:26:14

          Zdravím,poradi někdo na co je zde tento závit uprostřed hrazdy?

            NTheNosfe - Profil | St 4.7.2018 13:51:34

            Ideální způsob lovu přes poledne :)

              Nmilans14 - Profil | St 4.7.2018 13:36:16

              Dědek >> Super, dej vědět jak jí odzkoušíš. Jedu si pro Červíky, v pátek zkusím tu novou plavačku, zase nějaká změna oproti týdennímu feederování. :)

                NDědek - Profil | St 4.7.2018 13:31:24

                milans14 >> Mám ještě tady tu :

                http://www.sarfix.cz/Korum-Power-Telescopic-net-han​dle-3-m-d205.htm

                Mám jí odzkoušenou na hlavě 26" a zcela bez problémů. Teď jí vyzkouším i na té 30", až mi přijde..

                je i ve dvoumetrovce a pokud by ti stačila dvoumetrovka, běž klidně do ní...

                http://www.sarfix.cz/Korum-Power-Telescopic-net-han​dle-2-m-d685.htm

                  Nmilans14 - Profil | St 4.7.2018 13:25:41

                  Dědek >> Jj. koupil, sice ne tu latexovou, ale koupil a řádně otestoval na Luhačkách. těď bych k ní potřeboval tyč, to NGT se pod tím prohýbá jak hrom, ta Maverácká dělička sedí, ale tu mám k té Maverácké hlavě a na víc každopádně chci "náhradní tyč" co zvládne tu Korumáckou hlavu..

                    NDědek - Profil | St 4.7.2018 13:22:43

                    milans14 >> koupil sis 30"ku? Taky jí mám na cestě :-)
                    Už mám všechny tři a na tu třicítku budu používat hliníkovou z Hulína...

                      Nmilans14 - Profil | St 4.7.2018 11:49:28

                      Zdravím, jakou tyč prosím používáte k té skládací 30" hlavě ? Děkuji.

                        NLe Scalaque - Profil | Pá 29.6.2018 12:45:27

                        Aďo >> Děkuji za popis a fotky. Opravdu pěkné, jak už jsem psal. Celé to máš vyřešeno jednoduše a chytře.

                          NAďo - Profil | Pá 29.6.2018 12:35:49

                          Svetla su made in china. Predavaju sa pod oznacenim UV ZOOM LAMP/ TORCH google to najde alebo skus ali ex. Navrtal som dieru do plastu a prichitil samorezkou. Na samorezke je gumovy O-kruzok aby sa to nesmykalo. Rychlospojka je bapevno prilepena epoxidom.

                            NAďo - Profil | Pá 29.6.2018 12:30:28

                            UV lak na nechty. Ma aj stetec vo vrchnaku.

                              Nzedolsi - Profil | Čt 28.6.2018 14:52:47

                              geniááálny nápad idem do toho aj ja :D

                                NLe Scalaque - Profil | Čt 28.6.2018 14:24:39

                                Aďo >> Ozaj pekné! Pokud to není výrobní tajemství, napiš, jaké konkrétní svítilny a jakou konkrétní značku barvy jsi použil. A můžeš přidat i foto uchycení svítilen na tripod, pokud máš.

                                  NAďo - Profil | Čt 28.6.2018 12:36:38

                                  Tuning mojho tripodu.
                                  https://youtu.be/qMNArwGQrUc

                                  Niekto tu v minulosti dal napad z uv reflexnou farbou a ja som sa toho chytil. Odvtedy uz izotopy ani nepouzivam.

                                    Nmilans14 - Profil | So 23.6.2018 17:42:26

                                    Zdravím, někdo zkušenost s těmito proutky? http://www.chytiljsem.cz/pruty/carp-rod-12ft-2-75lb​/

                                      NRutilus Rutilus - Profil | Pá 22.6.2018 20:37:28

                                      Zdravím, neměl by někdo na prodej Korum Accessory T-Bar? Pokud by ho chtěl někdo prodat, rád koupím. Cena dohodou. Díky

                                        NHeršvec - Profil | Pá 22.6.2018 8:30:06

                                        Zdar borci, neválí se doma někomu přebytečný Rig Store do pouzdra Rig and Accessory bag? Mám jen jeden kousek zásobníku a sháním druhej. Díky.