Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

NDaty - Profil | Čt 21.6.2018 16:37:07

milans14 >> to nestaci

    Nmilans14 - Profil | Čt 21.6.2018 15:57:15

    Daty >> Dám to na nejslabší 😉

      NDaty - Profil | Čt 21.6.2018 9:59:44

      milans14 >> Měl bys jej dokoupit - s vibracemi, resp. jsi měl hned koupit takovou sadu, určitě vyjde levnějji. Ono nejde ani tak o tebe, ale o nás na druhém břehu, co budeme poslouchat tvoje pípání :-) :-). Ať ti slouží.

        Nmilans14 - Profil | Čt 21.6.2018 9:20:46

        Seržant55 >> Podívám se po nich...

          Nmilans14 - Profil | Čt 21.6.2018 9:18:33

          Daty >> Zdravím Dalibore, no vzhledem k tomu, že jsou/budou to moje první pípáky tak jsem vzal: https://www.freefishing.cz/cz-detail-1409570-2x-hla​sic-swinger-ngt-bite-alarm-vx2-2x-baterky-zdarma.ht​ml

          Jinak v této ceně jsou to prý hlásiče kde se dá příposlech připojit ( netvrdím, že je teď budu dokupovat), dám je na nejslabší - stejně u toho sedím, ale jen ať nemusím čučet na špičky.

            NSeržant55 - Profil | St 20.6.2018 22:31:27

            milans14 >> Zeptej se Dana je to asi 14dní co mi ukazoval krásné štíhloučké,lehoučké,nové kapráky od Cresty.Byli to fakt supr proutky.

              NDaty - Profil | St 20.6.2018 22:31:22

              milans14 >> jaké pípáky jsi vzal? Bez příposlechu???

                Nmilans14 - Profil | St 20.6.2018 22:07:34

                Dědek >> Děkuji za tip Jardo.

                  Nfheavy - Profil | St 20.6.2018 21:50:44

                  milans14 >> fox royal barbel 11ft 1,75lb napr.!!

                    NDědek - Profil | St 20.6.2018 21:44:26

                    milans14 >> nejen vypadají, jsou super na házení, i zdolávání...

                      Nmilans14 - Profil | St 20.6.2018 21:42:44

                      Dědek >> No vypadají zajímavě,

                        NMKulicka - Profil | St 20.6.2018 21:40:45

                        Tak mě kamarád přesvědčil, ať si konečně pořídím váhu.

                          Nmilans14 - Profil | St 20.6.2018 21:40:17

                          fheavy >> No projížděl jsem Net, ale přiznám se že na 330 jsem nenarazil, buď tří metrovky, nebo z tři šedesát..

                            Nfheavy - Profil | St 20.6.2018 21:37:31

                            milans14 >> vem si aspon 330ky ,360ky bych bral ja ,zdolavaci akce je u podobneho modelu vetsinou lepsi vzdy u delsiho,
                            do luhacovic jedu koncem cervence na tyden s mojou,ale bez udic..

                              Nmilans14 - Profil | St 20.6.2018 21:28:36

                              fheavy >> No prozatím jsem objednal dva hlásiče a jestli to vyjde tak to otestuji na Luhačovicich. Nic méně nebráním se časem koupi dvou kapříkových proutků.... Viděl bych to na nějaké tří metrovky s dobrou zdolávací akcí.

                                Nfheavy - Profil | St 20.6.2018 21:18:19

                                milans14 >> pro toho kdo nechce porizovat vicero prutu jsou idealni treba ty korumacky quiver nebo nektery barbel pruty co maji spicky jak feederovy tak normalni,jen prohodis a chytas jak s kaprakama.

                                  Nmilans14 - Profil | St 20.6.2018 21:15:01

                                  fheavy >> Nechtěl a neměl jsem v plánu přidávat něco k feederu, ale jak jsem již zmínil, podařilo se mi dostat se 3x po sobě na feeder a očím se to moc nelíbilo.... Tak to časem budu muset asi pořešit...

                                    Nfheavy - Profil | St 20.6.2018 21:05:27

                                    milans14 >> jo zalezi jak moc to potrebujes,?(( ja mooc))