Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

Nmilans14 - Profil | St 20.6.2018 21:03:42

fheavy >> No musím něco časem vymyslet.... Také jsem narazil na zajímavé kaprové proutky Starbaits M4, či značku Wychwood..

    Nfheavy - Profil | St 20.6.2018 21:00:00

    milans14 >> normalne je mam nasroubovany na vidli pod prutem,nesu MM,samozrejmne to nepouzivam na zadny jemny sestavy ale tak od 25ky nahoru,tzn,99,9% heavy nebo Xheavy popr. ty barbely,spis to beru tak ze to je pojistka kdyz se zrovna nedivam,v dobe kdy predpokladam ze to bere tak u toho cumim,v mezidobi to suplujou pipaky anebo spis priposlech,konecne mam takovej kterej funguje aji pres hraz u reky kdyz na mne prijde sr...))

      Nmilans14 - Profil | St 20.6.2018 20:55:19

      fheavy >> Karle a ty pípáky dáváš před špicku jak jsem to viděl u MM, nebo do nich pokládáš pruty a hozené je máš klasicky jak feeder, nebo přímo?

        Nfheavy - Profil | St 20.6.2018 20:47:15

        milans14 >> neni zac,loni jsem nejak zblbnul a poridil sem je ,jelikoz mam feeder prutu vic nez dost,tak jsem chtel pruty s kteryma se da chytat podobne na rece a klasika na stojaku bez feeder spice,takze s pipakama uplne vpoho,dyt ja ty pipaky pouzivam i u feederu vetsinou kdyz jedu vic jak jeden den

          NDaty - Profil | St 20.6.2018 20:44:58

          Sorry, to mělo jít jinam, a nejde mi to smazat. Prosím smažte to.

            NDaty - Profil | St 20.6.2018 20:43:00

            Tak a mám třetí formičku … jelikož jsou Korum krmítka vyprodána, koupil jsem tyto. Ale další druh už nekoupím :-).

            Musím říci, že mne ten ICS systém překvapil:
            - ke košíku přibalí ten rychlo výměnný plastový „bazmek“,
            - k olovu které jsou v balení dvě, přibalí taky aspoň jeden (já bych čekal dva),
            - ale k method feeder krmítku za 100 Kč/ kus nepřibalí žádný.

            Když zvážím tu cenu, tak mi to přijde jako docela arogantní gesto výrobce, ale aspoň vím, proč jsou samostatně a draze prodávané spojky vyprodány...

              Nmilans14 - Profil | St 20.6.2018 20:29:56

              fheavy >> Díky Karle.

                NMKulicka - Profil | St 20.6.2018 20:22:52

                Dědek >> Není zač, to jsem rád že se ti líbí stejně jako mně.

                  Nfheavy - Profil | St 20.6.2018 20:11:36

                  milans14 >> myslel jsem ty Xperty od korumu ,v te nejtvrdsi verzi co mam jdou pouzivat jako lehci kapraky,nemaji zadnou feederovou spicku,je to normqlni delicka akorat stavena spise na lov parem v anglickym stylu,takze Barbel,takze na stojaku to das normalne do vidly das swingra a pipaky a hotovo,des na reku postavis je do vrchu a chytas jak na feeder .

                    NDědek - Profil | St 20.6.2018 13:55:18

                    Daty >> Jen ať krmí, rybičky porostou :-)

                      NDaty - Profil | St 20.6.2018 13:54:18

                      Dědek >> tak aspoň ti to tam zakrmí :-)

                        NDědek - Profil | St 20.6.2018 13:53:02

                        Daty >> Dali, teď jsem přijel z Prahy domů. Jen jsme vyzkoušeli s Karčou stojany a za chvilku fičí do práce. Já budu sedět s malou doma, má hnisavou angínu. Tedy nejsem to já :-). Jinak chodím, tedy byl jsem zatím jen dvakrát, na novém fleku... Ale na Honculu jsem nezanevřel, mám to tam rád :-)

                          NDaty - Profil | St 20.6.2018 13:51:24

                          Dědek >> no tak konečně vyraž, protože Ti právě někdo bivakuje na fleku :-), nebo je zkoušíš přímo na Honculi Ty?

                            NDědek - Profil | St 20.6.2018 13:26:29

                            MKulicka >> Tak jsem provedl fyzickou kontrolu nových stojanů Korum River. S úsměvem od ucha k uchu konstatují, kurva to je paráda :-))). Děkuji ti Michale :-)

                              Nmilans14 - Profil | St 20.6.2018 11:30:19

                              fheavy >> Ahoj Karle - co je prosím ideální varianta pro lov s pípákem ?

                                Nfheavy - Profil | Út 19.6.2018 21:01:11

                                Le Scalaque >> odhoz s korum barbelem je prumerny,mam Xperty 12ft 2,25lb nejsou to zadny mekoty ale na daleky odhoz jsou horsi nez dobre stavenej heavy feeder mluvim z realu ne z clanku anebo recenzi,heavy feederu mam nekolik takze mam co srovnavat,ovsem pro lov s pipakama jsou idealni varianta.

                                  NMKulicka - Profil | Út 19.6.2018 18:25:55

                                  chřenovák >> Pevně doufám, že k tomuto přesvědčení nedojdu😁😁😁

                                    NMKulicka - Profil | Út 19.6.2018 18:24:50

                                    Kučík >> To v podstatně chytám posledních par vycházek:)

                                      NWillow - Profil | Út 19.6.2018 18:03:44

                                      Kučík >> Aha?😂😂😂Tak to jsem mimo .😂😂😂😂😂
                                      Parmolovky Expert se mi moc libit.,ale pouze ty menší gramáže.😉😉

                                        NKučík - Profil | Út 19.6.2018 18:03:04

                                        chřenovák >> Já už to nemám kam dávat.