Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

Kučík - Profil | Pá 15.6.2018 9:48:02

Kosák -Eli- 14.6.2018 20:37:41 >> Znám i větší pacienty

    Eli - Profil | Čt 14.6.2018 22:45:12

    Kučík >> 8 futrálů po dvou klackách... :)))

      Kosák - Profil | Čt 14.6.2018 20:37:41

      Kučík >> Tak to je výborný :-))))

        Kučík - Profil | Čt 14.6.2018 18:07:45

        Eli >>Pevnejh mám jenom 8 každý pruty musí mýt sví

          Eli - Profil | Čt 14.6.2018 17:51:13

          Kučík >> to chceš kupovat další obal? Vždyť jich máš jak n... 😂

            Kučík - Profil | Čt 14.6.2018 17:29:15

            Levák Bob >> dik je to u ěj i napsáno nevšim sem si
            https://www.anglingdirect.co.uk/korum-total-protect​ion-holdall

              Levák Bob - Profil | Čt 14.6.2018 15:43:49

              Kučík >> obal,na ktery se ptas ma mnohem vice prostoru na navijaky nez obal ,na ktery daval odkaz MB. Navi do vel. 8000 jsou dle meho v pohode.

                MB - Profil | Čt 14.6.2018 15:20:05

                Kučík >> když si vzpomenu a bude se mě chtít to přehazovat...můžu to zkusit....ale myslím si že to už bude moc...leda by jsi pak už nepoužíval ty postranní kapsy

                  Kučík - Profil | Čt 14.6.2018 15:08:57

                  Co ultegra 5500?

                    Kučík - Profil | Čt 14.6.2018 15:08:30

                    Kosák >> Dík

                      Kučík - Profil | Čt 14.6.2018 15:08:17

                      MB >> Dík

                        Kosák - Profil | Čt 14.6.2018 14:41:29

                        Kučík >> Já tam dávám Ryobi Slam 6500

                          MB - Profil | Čt 14.6.2018 11:38:15

                            Kučík - Profil | Čt 14.6.2018 10:38:14

                            Zdar jak velký navi se vejdou do Korum Total Protection Holdall?Dík.

                              nerf - Profil | Út 12.6.2018 13:16:04

                              Ehm... kdybych náhodou prodával nový model Korum ITM Ruckbag (3x u vody), měl by teoreticky někdo zájem? Praha. SZ.

                                Kučík - Profil | Út 12.6.2018 7:49:41

                                xDanielS >> nemám rád polotovary ☺

                                  xDanielS - Profil | Út 12.6.2018 7:46:01

                                  Kučík >> Taky jsem to řešil....

                                    Kučík - Profil | Út 12.6.2018 7:44:25

                                    Jarda Bořek Stavitel >> Už to mám vyřešený ubrousil sem ten co byl ke křeslu a už to sedí dík za ochotu.

                                      Pete - Profil | Po 11.6.2018 23:00:52

                                      Le Scalaque >> Korum Barbel 2 lb

                                        Le Scalaque - Profil | Po 11.6.2018 21:38:24

                                        Pete >> Pěkné. Celá sestava i se stojanem. Co je to za pruty na fotce?