Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

NPete - Profil | Po 11.6.2018 21:23:35

Tak jsem vcera poprve prubnul Korum feeder reel a prvni dojem hooodne dobrej, tak snad neco vydrzi, . mel jsem tam 120 g krmelce a v pohode..

    NKučík - Profil | Po 11.6.2018 14:34:08

    Jarda Bořek Stavitel >> Děkuji

      NJarda Bořek Stavitel - Profil | Po 11.6.2018 14:28:46

      Kučík >> Zítra se doma podívám. Nic neslibuji.

        NKučík - Profil | Po 11.6.2018 14:28:06

        Jarda Bořek Stavitel >> Ahoj kulatý vnitřní průměr 2,5 cm venkovní + - 3,0 cm ty origo co jsou ke křeslu tam nejdou.

          NJarda Bořek Stavitel - Profil | Po 11.6.2018 14:15:56

          Kučík >> Mám nějáké navíc. Jaký profil máš/co potřebuješ?

            NKučík - Profil | Po 11.6.2018 14:13:29

            Zdar nemáte někdo navíc adaptér abych moch přidělat MAXI SIDE TRAY rovnou na nohu DELUXE ACCESSORY CHAIR X25.Mám jiný můžem vyměnit.Dík
            http://www.chytiljsem.cz/doplnky-ke-kreslum/maxi-si​de-tray/
            http://www.chytiljsem.cz/kresla/x25-deluxe-accessor​y-chair/

              NMKulicka - Profil | Čt 7.6.2018 9:03:36

              milans14 >> Viděl jsem ho naživo a taky se mi moc líbil. Já chodím na řeku i stoják (i když řeku teď trochu flákám), tak ho užiju.

                Nmilans14 - Profil | St 6.6.2018 16:15:23

                MKulicka >> Ten se mi líbí hodně, ale na řeku nechodím, nic méně kdyby se dal složit na "ležato" tak bych ho také asi vzal.

                  NMKulicka - Profil | St 6.6.2018 16:00:52

                  Tak hurá, Korum tripod už je konečně na cestě.

                    NFerneták - Profil | Po 4.6.2018 21:29:05

                    milans14 >> Jediné co me napadá ze je u víc typu stejný design

                      Nmilans14 - Profil | Po 4.6.2018 15:23:51

                      Ferneták >> Tyč už mám dva měsíce doma. Čekám na skládací hlavu..

                        NFerneták - Profil | Po 4.6.2018 15:15:17

                        milans14 >> No však jo,,,,,,,,,,mluvíme oba o stejné tyči, uvidíš až Ti přijde

                          Nmilans14 - Profil | Po 4.6.2018 9:09:33

                          Ferneták >> V tom případě se nejedná o stejnou tyč. Tu co jsem postoval je letošní model a je to dělička. Jinak teleskop se vysunuje a u děličky se díly zasunuji do sebe.

                            NFerneták - Profil | Ne 3.6.2018 22:26:56

                            milans14 >> jsou to tři díly v sobě ,nevím zda se dobře vyjadřuji,,,,,,,,,,je to jako teleskop, pohodlné ale jak říkám už mám hrdlo nejširšího dílu u hrdla prasklé cca 4cm. Nevím jak to řešit s reklamací. A tu hlavu od Korumu mám taky je super. Dobře schne a jediné co pomáhá proti smradu je NIC nechytit :))

                              NFerneták - Profil | Ne 3.6.2018 22:21:53

                              milans14 >> Ten Maver je tro jdíl teleskop

                                Nmilans14 - Profil | Ne 3.6.2018 22:14:58

                                Ferneták >> Roztažení? To je dělička. Roztahuji teleskop.

                                  NFerneták - Profil | Ne 3.6.2018 21:55:50

                                  milans14 >> Tu od Maveru mám a příště bych asi hledal jinde. Po pár roztažení mi začíná praskat 1díl u hrdla a taky se loupe hrana. Je to moje první tyč a vidím že né poslední

                                    Nmilans14 - Profil | Ne 3.6.2018 19:07:51

                                    Rybkin >> Už je odjednáno.

                                      NRybkin - Profil | Ne 3.6.2018 19:04:46

                                      milans14 >> Obě jsou vynikající,já jsem s nima moc spokojenej.
                                      Tuhle mě zarazilo že Anglingdirect si nechává dělat kopii
                                      https://www.anglingdirect.co.uk/advanta-discovery-r​vs-folding-specimen-net

                                        Nmilans14 - Profil | Ne 3.6.2018 18:53:31

                                        xDanielS >> Přesně...