Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

NxDanielS - Profil | Ne 3.6.2018 18:50:47

milans14 >> Klasika :-)

    Nmilans14 - Profil | Ne 3.6.2018 18:38:47

    xDanielS >> Ahoj, no já vezmu tu 30" klasiku. Do háje, chtěl jsem jen hlavu a mám tam dva litry :)

      NxDanielS - Profil | Ne 3.6.2018 18:33:52

      milans14 >> Největší rozdíl je v tom, že do latexové se tolik nechytá pilka, což do klasiky hodně. Mám 22 a 30 klasiku, 26" latex. Latex schne rychleji a nesaje, takže logicky míň smrdí.

        Nmilans14 - Profil | Ne 3.6.2018 16:01:07

        Rybkin >> Díky Jiří.

          NRybkin - Profil | Ne 3.6.2018 13:51:32

          milans14 >> Já mam ty hlavy obě a nepřijde mi že by jedna byla lepší než druhá nebo že by obyčejná smrděla a latexová ne a ani mi nepřijde že by ta latexová rychleji schla.Jedinej rozdíl je že ta latexová je znatelně těžší

            Nmilans14 - Profil | Ne 3.6.2018 13:18:26

            rájovec >> Ta tyč od toho NGT stále loni nějakých 4sta ,- .

            Od Maveru mám: http://www.maver-fishing.cz/podberaky-tyce-sitoviny​/podber--tyc-nembo-3m/

              NDědek - Profil | Ne 3.6.2018 13:18:07

              rájovec >> Mám tady tu a jsem velmi spokojen :

              http://www.sarfix.cz/Korum-Power-Telescopic-net-han​dle-3-m-d205.htm

              Když se dá k té hlavě plovák, dá se s tou hlavou 30" manipulovat celkem dobře. Byl jsem překvapen, ale zvládl jsem do něj dostat rybu bez pomocí úplně v pohodě... Na řeku do proudu, už to bude celkem pro jednoho fuška... Ale co není :-)

                Nrájovec - Profil | Ne 3.6.2018 13:16:54

                milans14 >> Uvidíš :-), ty NGTéčka za pár peněz toho zvládají hodně.

                  Nmilans14 - Profil | Ne 3.6.2018 13:13:52

                  rájovec >> No tyče mám dvě, jednu "obyč" 3m NGT a jednu 3m děličku os Maver, tak nevím.....

                    Nrájovec - Profil | Ne 3.6.2018 13:12:26

                    Dědek >> Věřím, od Korumu ručky neznám, z těch co jsem měl v ruce jsou dobrý od Drennanu.

                      Nmilans14 - Profil | Ne 3.6.2018 13:12:22

                      Dědek >> Tak to musí být mazec ,to házet třeba 50m a pat to tahat přes tu hranu...

                        NDědek - Profil | Ne 3.6.2018 13:10:38

                        rájovec >> Já mám 26" na třímetrovce od korumu. Na tom Slovensku, jsem na ní vyzkoušel i tu 30ku. Mám na konci tyče plovák a je to zcela v pohodě i s tou 30"...

                          NDědek - Profil | Ne 3.6.2018 13:09:20

                          milans14 >> Psal jsem 25 m od břehu... Je to takový betonový schod. Je stopro na pravé straně přehrady, z pohledu z hráze. Končí v místě před lesíkem, kde se spouštějí na vodu lodě.
                          Jak je to na levé straně nevím, ale myslím si, že tam ten schod je taky...

                            Nrájovec - Profil | Ne 3.6.2018 13:08:08

                            milans14 >> Jinak třicítka latex už chce pořádnou tyč, to už je docela váha.

                              Nmilans14 - Profil | Ne 3.6.2018 13:07:08

                              Dědek >> Jako středem přehrady? Já tam také v životě nebyl.

                                NDědek - Profil | Ne 3.6.2018 13:06:04

                                milans14 >> Já to tam moc neznám, byl jsem tam jen jednou a to jsme chytali na cca. 60 metrech vlevo a vpravo u té dětské prolízačky "ve větvích".
                                Jen vím, že od hráze se táhne cca. na 25 m betonová hrana...

                                  Nmilans14 - Profil | Ne 3.6.2018 13:04:58

                                  rájovec >> díky za tip, uvidím kdy se mi JM ozve.

                                    Nmilans14 - Profil | Ne 3.6.2018 13:03:48

                                    Dědek >> No chytat bych chtěl s té strany jak je ten cyklobar. Kousek od hráze tam mají mladí pronajatou chatu.

                                      NDědek - Profil | Ne 3.6.2018 12:59:48

                                      milans14 >> Pokud toi to neupálí o tu betonovou hranu, co je v první půlce přehrady, uvodíš na té volné vodě větší rybu v pohodě... Lubo tam tahal osmdesátky s vlascem do 0.25 mm, myslím, že měl kmen na těch svých feederech, ještě jemnější...

                                        Nrájovec - Profil | Ne 3.6.2018 12:59:40

                                        milans14 >> Zkus kolegu P.Semrád (diskuse Preston), ten často nakupuje na jiném eshopu, kde tu hlavu mají taky. Třeba zrovna plánuje nějakou objednávku a hlavu by ti vzal.https://www.fostersofbirmingham.co.uk/kfsnetl