Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

Nmilans14 - Profil | Ne 3.6.2018 12:56:59

Dědek >> Jako volal jsem hospodáři, tak říkal, že tu co mám ( 60x 50) by stačila (dle jejich RŘ ) , ale já si říkal, že kdych měl ale hooooodně štěstí a trefil nějakého 10kg tak by se mi tam nevlezl i když vůbec nevím jestli na ty moje MV-R a 0,20 vlasec bych ho zdolal :))))))))

    NDědek - Profil | Ne 3.6.2018 12:50:36

    milans14 >> Jasně, rozumím...

      Nmilans14 - Profil | Ne 3.6.2018 12:47:22

      Dědek >> No, já tu hlavu využiju tak max 3x za rok, ale právě 26 června jestli to dobře půjde chceme jet na tři dni na Luhačovice - tam bych jí vzal....

        NDědek - Profil | Ne 3.6.2018 12:38:26

        milans14 >> Kdyby si na něj nespěchal, budu tam kupovat Korum River tripod. Zatím není skladem, ale do konce měsíce by měl být. Přiobjednal bych ti tu hlavu u Michala a poštovné by bylo zdarma...

          Nmilans14 - Profil | Ne 3.6.2018 12:23:18

          Dědek >> Napsal jsem Jirkovi kdy bude skladem. Jinak z toho eshopu co jsi dal odkaz - z toho jsem nikdy neobjednával, nemám tam registrace ap....

            NDědek - Profil | Ne 3.6.2018 12:16:40

            milans14 >> Tady stojí necelých 600,-Kč

            https://www.anglingdirect.co.uk/korum-latex-folding​-spoon-net

              NDědek - Profil | Ne 3.6.2018 12:14:32

              milans14 >> Ahoj. Ta latexová je hned suchá a nesmrdí rybinou... Jednoznačně latexovou...

                Nmilans14 - Profil | Ne 3.6.2018 12:13:04

                zdravím Lidi, potřeboval bych poradit - chci si pořídit 30" skládací hlavu, ta latexová skladem není, ale je skladem ta druhá - je mezi nimi krom toho latexu nějaký rozdíl - nebo jinak je ta latexová o tolik lepší ?? Díky .

                1/ http://www.sarfix.cz/Korum-Folding-Spoon-net-30-d19​5.htm

                2/ http://www.sarfix.cz/Korum-Latex-Folding-spoon-net-​30-d191.htm

                  Nráky - Profil | Čt 31.5.2018 7:33:33

                  Korum 11ft. 3díl v akci

                    NMarek22 - Profil | St 23.5.2018 7:46:14

                    Ahojte nemá někdo tyto proutky? Korum Twin Tip Plus s dvěmi špičkami 1.75 a 2,2 lbs.

                    díky

                      NButton - Profil | So 19.5.2018 18:38:54

                      milans14 >> Vyhrál nasci ...

                        Nmilans14 - Profil | So 19.5.2018 16:22:04

                        Button >> Díky Filipe..

                          NButton - Profil | So 19.5.2018 16:19:55

                          milans14 >> Ahoj Milane právě ze jsem ho zkoušel celej minulej rok a v pohodě. Nemohl jsem mu nic vytknout bohužel ☺ . Jde o to ze mam rad shimano a vždycky k prutum od shimano beru i navyjaky . Problem je v tom ze ten korum šlape a je pěknej což je jedna věc. Druhá, ze me jeden kus vyjde na 1251 oproti shimanu 1900 za kus . Tak váhám ,korum se mi líbí, je krásnej černej a hodil by se na ty proutky .

                            Nmilans14 - Profil | So 19.5.2018 16:10:43

                            Button >> Ahoj Filipe, jak dlouho máš ten Korum 4000 a jaká je celková spokojenost? Také stojím před rozhodnutím zda Korum nebo něco jiného....

                              NButton - Profil | So 19.5.2018 15:56:52

                              Čau , nemůžu se rozhodnout mezi korum feeder reel 3000 a shimano nasci 2500 fb na picker shimano aernos. Mám korum 4000 a v pohodě. Co by jste objednali VY ? Dik za názor ☺

                                NFRANK71 - Profil | Pá 11.5.2018 14:16:21

                                Stojánek to je opravdu pěkný.

                                  NDědek - Profil | Pá 11.5.2018 14:11:47

                                  MKulicka >> Dnes jdu za chvíli krmit na Odru a zítra ráno chytat, tož by se hodil :-)

                                    NMKulicka - Profil | Pá 11.5.2018 13:52:44

                                    Dědek >> Každopádně, otázka je kdy:) Ale taky věřím, že koncem května ho mít budeš.

                                      NMKulicka - Profil | Pá 11.5.2018 13:51:28

                                      Rybkin >> Momentálně chodím na stojáky a tam mám radši špičky dole. Ale na řeku už se v dohledné době taky chystám a tam se šikne. Už jsem ho viděl i naživo a moc se mi líbil

                                        NRybkin - Profil | Pá 11.5.2018 13:47:12

                                        MKulicka >> Já ho mohl koupit dobře už loni,vubec nechápu proč jsem to neudělal.Dnes ho beru i tam kde vim že dobře zapichnu vidle