Korum - vše kolem téhle značky

Posílejte fotky a zkušenosti s touto značkou ...
Autor diskuse: mikipike - Profil , 26.3.2011 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: andrei11 Profil

NDědek - Profil | Pá 11.5.2018 13:16:15

MKulicka >> Míšo, ony přijdou :-)

    NMKulicka - Profil | Pá 11.5.2018 13:09:12

    Rybkin >> Pravdu máš. Já už ho měl i v košíku, ale pak jsem si říkal, že to ještě počká:) Na druhou stranu já ho teď hned akutně nepotřebuji.

      NFRANK71 - Profil | Pá 11.5.2018 13:06:39

      MB >> nebuď negativní.😊😊😊

        NRybkin - Profil | Pá 11.5.2018 11:33:32

        MB >> Já se neposmivam,to je jen radost za dobře investovanych patnact stovek

          NMB - Profil | Pá 11.5.2018 9:34:49

          Rybkin >> škodolibé posmívání.....to se k tobě vůbec nehodí :c)))) ale až to budeš vše měnit na to oranžové ....tohle koupím...tak mě to prosím rezervuj :c)

            NRybkin - Profil | Pá 11.5.2018 9:16:18

            Jó kluci,takovýhle věci se kupujou před sezónou:-))

              NDědek - Profil | Čt 10.5.2018 21:34:25

              MKulicka >> Pevně doufám, že to co nejdřív přijde, chtěl bych ho vzít na konci měsíce na Slovensko....

                NMKulicka - Profil | Čt 10.5.2018 21:18:44

                Dědek >> Vypadá to, že Korumáci nestíhají. Na AD pořád není a ostatní eshopy taky vyprodáno. Nezbývá než čekat, chjo...

                  NDědek - Profil | Čt 10.5.2018 21:12:11

                  Rybkin >> Pěkné, moc pěkné. Už abych ho měl taky :-)

                    NMKulicka - Profil | Čt 10.5.2018 17:57:29

                    MB >> Pokud se nemýlím, tak tohle už se nějakou dobu nevyrábí, takže leda někde na bazaru. Já ho původně taky chtěl, ale nakonec jsem to vyřešil kombinací tohoto:

                    https://www.korum.co.uk/products/itm-tackle-boxes/m​axi-rig-store

                    a pár kousků tohoto:

                    https://www.korum.co.uk/products/luggage/itm-tackle​-pouch

                    Přijde mi to praktičtější.

                      NMB - Profil | Čt 10.5.2018 17:42:42

                      ahoj ve spolek.....

                      nemá někdo tušení kde bych koupil......http://www.sielhorsthengelsport.nl/Webwinkel-Produc​t-100132899/Korum-ITM-Rig-&-Accessory-Bag.html

                      díky za tip i za info

                        NRybkin - Profil | Po 7.5.2018 20:44:45

                        MB >> Tak to fakt nevim ale pokusim se to zjistit

                          NMB - Profil | Po 7.5.2018 20:26:38

                          Rybkin >> ahoj,

                          Nevíš jak se jmenuje ten bazmek co nutně potřebuju? :)

                            Npetko38 - Profil | Po 7.5.2018 20:15:44

                            diki

                              NRybkin - Profil | Po 7.5.2018 20:14:41

                              petko38 >> Odpředu-Theory barbel 2,25lb s Caldiema 4000A
                              Korum Xpert 2,25lb s Match winnerama 4012
                              A vzadu opět Theory 2,25 tentokrát s Caldiema X4000

                                Npetko38 - Profil | Po 7.5.2018 20:11:39

                                čo su to za udičky a najme navi ma zaujimaju tripody poznam

                                  NAďo - Profil | Po 7.5.2018 7:43:10

                                  Rybkin >> a nikto sa nestazuje!😊

                                    NRybkin - Profil | Ne 6.5.2018 20:19:58

                                    River tripod třikrát:-)

                                      NButton - Profil | Út 1.5.2018 8:30:54

                                      Ahoj , má někdo Korum 3piece 150 gr. ? Jak se mu jeví. Chci jej nebo Solith 360/140, díky ☺

                                        NSeržant55 - Profil | Po 30.4.2018 22:00:07

                                        david.ch >> Používám čtyři roky,jde to lehce dotunit a jeto No.1.